Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elkoss

Elkoss

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28999
  • Znaleziska 2769
  • Mikroblog 26230
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 11
  • Dodane (363)
  • Komentowane (1344)
  • Plusowane (24523)
Warcomx
Warcomx
Warcomx
11 godz. i 24 min temu
  • 280
To nie ruskie boty, nie ruskie trolle.

To narodowi polscy idioci jak już ponad dekadę temu mawiał Zbyszek Stonoga.

To polscy Polacy, mijasz takich cymbałów obok siebie codziennie, pracujesz z nimi, niestety, ale pomimo upływu lat od czasu odzyskania niepodległości niczego ten głupi naród się nauczył.

#polityka #bekazpisu #wojna #iran
Warcomx - To nie ruskie boty, nie ruskie trolle.

To narodowi polscy idioci jak już p...

źródło: image_picker_40A2A9D8-4528-455A-B6F9-F56B503B9E2B-69907-00000757F7F58A4E

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
11 godz. i 19 min temu via Wypiek
  • 172
@JupikaYeah srak tęczowy Rafałek, widzisz nie jestem żadnym platformersem, ani lewakiem.
Mogę nazwać Cię zwykłym pisowskim pedałem i nie jest to obraza dla homoseksualistów w tym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
11 godz. i 15 min temu via Wypiek
  • 148

Komentarz usunięty przez moderatora

erni13
erni13
14 godz. i 19 min temu
  • 274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

erni13
erni13
Autor
14 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 111
@Cozwykopem: Chłop jest prawicowcem, czego ty oczekujesz? UoPów i więcej urlopu? XD

Gdyby mógł to nawet minimalnej by nie płacił. Ale to nie o tym jest ten wpis
  • Odpowiedz
erni13
erni13
Autor
13 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 194
@Cozwykopem: Tak samo Braun i cały PiS. Dopiero się urodziłeś czy co? XD

Kolego, w prawicy nie chodzi o obronę wartości czy coś takiego. Chodzi o przykręcenie śruby zwykłym ludziom aż się zesrają, a potem o zwalenie tego na Żydów/Ukrów/Kolumbijczyków/gejów czy kto tam się akurat nawinie.

Gdyby nie lewica dalej byśmy j----i 7 dni w tygodniu po 12 godzin bez żadnych urlopów i L4
  • Odpowiedz
jacas
jacas
18 godz. i 50 min temu
  • 37
#gielda
jacas - #gielda

źródło: polish_save

Pobierz

Będzie wyciągane?

  • Będzie 58.6% (75)
  • Nie będzie 41.4% (53)

Oddanych głosów: 128

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw
18 godz. i 23 min temu
  • 299
Pan premier Donald Tusk poprosił dzisiaj o jak najszybsze przedstawienie szczegółów tego genialnego prezydenckiego planu Perpetuum Debile i obiecał przygotowanie stosownej ustawy w ciągu godzin od ich dostarczenia.

No to gdzie te szczegóły? Guzdrzecie się, pisiory, a ze zbrojeniami nie ma czasu do stracenia.

#bekazpisu #polityka #4konserwy #neuropa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
18 godz. i 22 min temu via Android
  • 157
@ish_waw: no takiego ataku na Batyra to bym się nie spodziewał.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
18 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 157
@ish_waw:

Batyr się osrał i wysłał mu przez swojego szczura zaproszenie na 10 marca, żeby na części otwartej mógł powiedzieć widzom tłuściocha że Tusk jest niemiecki XdddDdDDDDD
  • Odpowiedz
igorsped
igorsped
18 godz. i 44 min temu
  • 159
#iran #pilkanozna #hajto #heheszki
#humorobrazkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
igorsped - #iran #pilkanozna #hajto #heheszki
#humorobrazkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

źródło: 1000183056

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
17 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 40
@igorsped: o k---a, ale że na pasach?
  • Odpowiedz
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
15 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 30
@igorsped: Nie bardzo już pamiętam te pismo, czy struś z głową w piasku to oznacza, ze nie poczuwał się do winy i chciał uniknąć odpowiedzialności?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
18 godz. i 56 min temu
  • 1976
- zrób radę pokoju
- co najmniej 7 państw w konflikcie tydzien pozniej

#iran #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
18 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 449
@robertkk: Trump im wysłał info przed pierwszym zebraniem że zmienił nazwę na radę wojny. Pewnie maile trafiły do spamu. Zdarza się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jast
jast
18 godz. i 33 min temu via Android
  • 552
@robertkk: Trump pamięta jeszcze o tej radzie? Tam poza wyciągnięciem od jeleni kasy to chyba nic nie chodziło. Dobrze że polskiego prezydenta tam nie było
  • Odpowiedz
Vite
Vite
18 godz. i 41 min temu
  • 948
Wyobraźcie sobie, że teraz prezydentem byłby Trzaskowski.
Mielibyśmy lepsze relacje z krajami europejskimi, parasol nuklearny z Francji, EU SAFE, a niektórzy pisowcy byliby w więzieniu, nie byłoby politycznych zagrań ze złotem xD.
#bekazpisu #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemampomyslunalogin00
niemampomyslunalogin00
niemampomyslunalogin00
18 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 411
@Dadas77: Juz pis nas zadluzyl na kilkadziesiat lat ale na znacznie wyzsze procenty - i nie mamy nawet produkcji w pl
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
18 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 127
@Dadas77: urojenia
  • Odpowiedz
Matuusuu
Matuusuu
20 godz. i 6 min temu
  • 247
Batyr znowu wygłosi monolog, po czym wyprosi media, żeby czasem nikt z rządu nie mógł mu odpowiedzieć? Chyba tylko wyborcy PiS jeszcze to kupują.

#bekazpisu #polityka
Matuusuu - Batyr znowu wygłosi monolog, po czym wyprosi media, żeby czasem nikt z rzą...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
19 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 44
Batyr znowu wygłosi monolog, po czym wyprosi media, żeby czasem nikt z rządu nie mógł mu odpowiedzieć?


@Matuusuu: Nie wiem, choć się domyślam
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
19 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 68
@Matuusuu: A ponoć taki kozak co się niczego nie boi i zawsze idzie okrężną drogą zamiast prostą.
Ale cóż, moze wyborcy PiS mają inną definicję kozaka

Chyba tylko wyborcy PiS jeszcze to kupują.

I to ilu, jak był short z posiedzenia RBN gdzie "maskarował"(mówiąc językiem prawaków) "komuniste Czarzastego" to miało ponad 90 tyś lajków na Facebooku
  • Odpowiedz
fotelbujany
fotelbujany
20 godz. i 13 min temu
  • 410
#gielda
fotelbujany - #gielda

źródło: 1000007307

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

POTEZNY_spekulator
POTEZNY_spekulator
15 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 7
@fotelbujany: XDDDDDD
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19 godz. i 42 min temu
  • 588
Aha xDDD
Dali propozycje safe 0%, ale jej nie dali bo sprytnego planu sami nie znaja.
jprdl kraj mem

#polska #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #heheszki #gielda
KIaudik - Aha xDDD
Dali propozycje safe 0%, ale jej nie dali bo sprytnego planu sami ...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

graham-bensfeld
graham-bensfeld
graham-bensfeld
19 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 382
@KIaudik: nie zdziwię się, jak osobą, która medialnie zaora safe 0% będzie właśnie glapa XD
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
19 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 137
z kupowania złota też śmiechów nie było końca


@rps861: Widać słusznie, skoro kupowali po to, aby oddać Amerykanom
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
22 godz. i 40 min temu
  • 518
heh, akurat tę ripostę Zełeńskiego Krzychu przeczytał i uznał, że jest warta jego publicznego oburzenia, ale poprzedzających ją gróźb Orbana nie raczył jakoś skomentować - pewnie wtedy akurat był dzień grilla
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - heh, akurat tę ripostę Zełeńskiego Krzychu przeczytał i uznał, że jest w...

źródło: 1000021716

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 519
@splinter96: wtedy nie interesował się akurat polityką
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 57
@splinter96:

Opowiadajcie.....................
  • Odpowiedz
Alconnoisseur
Alconnoisseur
22 godz. i 47 min temu
  • 848
Prawda jest taka, że gdyby Tusk wchodził w **** Niemcom chociaż w 10% tak głęboko, jak Trumpowi w okrężnicę wchodzi Nawrocki, PiS i cała reszta polskiej patoprawicy, to nawet najbardziej zindoktrynowane silniczki wyszłyby na ulicę. Po raz kolejny sprawdza się zasada, że jeśli prawica komuś coś zarzuca to jest temu sama winna po stokroć.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
22 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 415
Prawda jest taka, że gdyby Tusk wchodził w **** Niemcom chociaż w 10% tak głęboko


@Alconnoisseur: Śmieszna sprawa, że w samej UE Tusk zawsze uchodził za tego problematycznego polityka, bo mocno walczącego o interesy państwowe, blokując najśmielsze zapędy Niemiec i Francji. Z resztą, jakbyś zapytał takiego pisowca, czym właściwie Tusk się tak Niemcom przysłużył, to też byś żadnego przykładu nie usłyszał.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 106
@wstanczyk: jak to nie? Cukrownie sprzedał Nimcom i majątek państwowy inny.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
wczoraj, 07:09:21
  • 1365
Tymczasem Batyr jest przeciwko francuskiemu parasolowi nuklearnemu nad Europą i Polską. Samo USA stanowczo sprzeciwiły się rozwijaniu zdolności atomowych przez Polskę.

Po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tymczasem Batyr jest przeciwko francuskiemu parasolowi nuklearnemu...

źródło: IMG_6931

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
Autor
wczoraj, 07:09:38 via iOS
  • 59
@donatien-de-sade:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-03-05/musze-powiedziec-szczerze-nawrocki-odpowiada-na-propozycje-macrona/
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
wczoraj, 07:12:26 via Android
  • 514
@donatien-de-sade: sam nie wiem, co jest gorsze, ich m polityka na kolanach, czy zarzucanie temu Tuskowi. Albo ogólnie komuś innemu, bo tu o hipokryzję chodzi.
  • Odpowiedz
Defined
Defined
przedwczoraj, 22:47:34
  • 105
PILNE: Amerykanie postanowlili użyć b--ń biologiczną przeciw Iranowi. Dziś w nocy na Teheran zostanie zrzucona Bonie Blue
#iran #wojna
Defined - PILNE: Amerykanie postanowlili użyć b--ń biologiczną przeciw Iranowi. Dziś ...

źródło: GkJY_P-XUAAvkqs

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
przedwczoraj, 22:54:08 via Wykop
  • 57
@Defined: 1000!=402387260077093773543702433923003985719374864210714632543799910429938512398629020592044208486969404800479988610197196058631666872994808558901323829669944590997424504087073759918823627727188732519779505950995276120874975462497043601418278094646496291056393887437886487337119181045825783647849977012476632889835955735432513185323958463075557409114262417474349347553428646576611667797396668820291207379143853719588249808126867838374559731746136085379534524221586593201928090878297308431392844403281231558611036976801357304216168747609675871348312025478589320767169132448426236131412508780208000261683151027341827977704784635868170164365024153691398281264810213092761244896359928705114964975419909342221566832572080821333186116811553615836546984046708975602900950537616475847728421889679646244945160765353408198901385442487984959953319101723355556602139450399736280750137837615307127761926849034352625200015888535147331611702103968175921510907788019393178114194545257223865541461062892187960223838971476088506276862967146674697562911234082439208160153780889893964518263243671616762179168909779911903754031274622289988005195444414282012187361745992642956581746628302955570299024324153181617210465832036786906117260158783520751516284225540265170483304226143974286933061690897968482590125458327168226458066526769958652682272807075781391858178889652208164348344825993266043367660176999612831860788386150279465955131156552036093988180612138558600301435694527224206344631797460594682573103790084024432438465657245014402821885252470935190620929023136493273497565513958720559654228749774011413346962715422845862377387538230483865688976461927383814900140767310446640259899490222221765904339901886018566526485061799702356193897017860040811889729918311021171229845901641921068884387121855646124960798722908519296819372388642614839657382291123125024186649353143970137428531926649875337218940694281434118520158014123344828015051399694290153483077644569099073152433278288269864602789864321139083506217095002597389863554277196742822248757586765752344220207573630569498825087968928162753848863396909959826280956121450994871701244516461260379029309120889086942028510640182154399457156805941872748998094254742173582401063677404595741785160829230135358081840096996372524230560855903700624271243416909004153690105933983835777939410970027753472000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 22:59:19 via Android
  • 162
@Defined Ja p------e ona ma 26 lat a na tym zdjęciu wygląda na przedział 50-55 xDD
  • Odpowiedz
programista70k
programista70k
przedwczoraj, 18:43:42
  • 133
J--------e XDDDDD dzięki cysiu już wiem co myśleć #stanowski #bekazestanowskiego
#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #safe #psychologia
programista70k - J--------e XDDDDD dzięki cysiu już wiem co myśleć  #stanowski  #beka...

źródło: image_picker_A2914FA1-255B-499E-AF39-D292D9B7CF1F-8863-0000012C2B38CBC0

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
przedwczoraj, 18:46:08 via Wykop
  • 66
@programista70k: chłopskie rozumowanie "gurom"!
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
przedwczoraj, 18:55:33 via Wykop
  • 54
@programista70k: Mazurek pisowski siurek trzeba przyznać jest niezły w rozwalaniu słabych polityków i zapędzania w kozi róg a przede wszystkim w otumanianie pokolenia mariuszków
  • Odpowiedz
ater
ater
przedwczoraj, 20:02:57
  • 135
Brawo, brawo
DONALD TRUMP, DONALD TRUMP, DONALD TRUMP!!
#olejorz #gielda #orlen #usa #iran #wojna #polityka
ater - Brawo, brawo
DONALD TRUMP, DONALD TRUMP, DONALD TRUMP!!
#olejorz #gielda #orle...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_
przedwczoraj, 20:05:28 via Wykop
  • 25
@ater: brzydko się zestarzało uspokajanie Tuska, jak to dostawy są zabezpieczone.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
przedwczoraj, 20:20:46 via Wykop
  • 230
@Widelec_: chcesz powiedzieć, że Tusk powinien przewidzieć to, że Katar wstrzyma skraplanie LNG? Czyli scenariusz tak samo prawdopodobny jak Covid za PiSu? Orlen bierze LNG jeszcze z USA i Norwegii a więc dostawy są zabezpieczone.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 20:58:42
  • 333
#polityka #bekazpisu Mentzen w zasadzie podał tlen Nawrockiemu w czasie wyborów, tym samym ratując cały pis, ale jest zdrajcą bo krytykuje GLAPASAFE 0% xdd
szychun - #polityka #bekazpisu Mentzen w zasadzie podał tlen Nawrockiemu w czasie wyb...

źródło: 1000016505

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
przedwczoraj, 21:01:06 via Wykop
  • 85
@szychun: Sławka mocodawcy z Rosji nie chcą byśmy się w ogóle zbroili i takie będzie oficjalne stanowisko partii - nie dla SAFE z UE czy USA.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
przedwczoraj, 21:33:36 via Wypiek
  • 173
@Mathas podał mu tlen mówiąc, że nie zarekomenduje glosowania na żadnego z kandydatów ale na pewno nie zagłosuje na Trzaskowskiego xd co było równoznaczne z poparciem Nawrockiego
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
przedwczoraj, 20:08:12
  • 576
Hear me out

Za 200 mld z NBP na 0% kupujemy kawalerki. Wynajmujemy je, z czynszu spłacamy odsetki SAFE z EU. Po 50 latach robimy flip na kawalerkach a kasę wrzucamy w bitcoina na lewarze.

Bedzie rok 2078 i Norwedzy będą u nas na jeździć na uberach.

#heheszki #polityka #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
przedwczoraj, 20:11:30 via Wykop
  • 243
Za 200 mld z NBP na 0% kupujemy kawalerki


@jurekqwerty: Mam lepszy pomysł - podpisujemy umowy, ale nie wypłacamy hajsu a właścicieli oddajemy do DPSów.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
arcxa
przedwczoraj, 21:44:53 via Wykop
  • 123
@jurekqwerty: jak 200 mld jest na 0% i już je mamy to czemu nie wziąć kolejnych 3% z unii i mieć 400 mld? w końcu wybudujemy polski lotniskowiec jan pancerz 2
  • Odpowiedz
BalonowySutener
BalonowySutener
przedwczoraj, 19:41:49
  • 502
Jezus maria, pisowiec w tej debacie ekspertów kanału zero porównuje SAFE do banku u którego zaciągamy kredyt hipoteczny, a Glapińskiego do wujka, który chce nam dać pieniądze na zakup lokum, których nie musimy oddawać. Piękna, dojrzała analogia, godna pisowca. Mariuszki oczywiście to łykają XD #bekazpisu #kanalzero #safe #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
przedwczoraj, 19:43:41 via Wykop
  • 224
Mariuszki oczywiście to łykają XD


@BalonowySutener: Wie dobrze, co trafi do takich typeczków.
  • Odpowiedz
dusksign
dusksign
przedwczoraj, 21:20:34 via Wykop
  • 91
@BalonowySutener: a mógł na przykład porównać do pana z dpsu od którego ukradłeś mieszkanie i nie musisz go oddawać
  • Odpowiedz
panDario
panDario
przedwczoraj, 19:12:33
  • 469
#iran #ukraina #usa #izrael #wojna

Los bywa przewrotny #polityka
panDario - #iran #ukraina #usa #izrael #wojna 

Los bywa przewrotny #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExitMan
ExitMan
przedwczoraj, 22:44:35 via Wykop
  • 14
@panDario: Będzie szybka odpowiedź.

Starlink internet STOP.
Satellite view STOP.
Weapons STOP.
  • Odpowiedz
Grubapije
Grubapije
Grubapije
przedwczoraj, 23:18:30 via Android
  • 59
@panDario: Będzie szybka odpowiedź.


Starlink internet STOP.

Satellite view STOP.

Weapons STOP.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1552
  • Strona 1 z 1552
  • >

Michau0142

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.06.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking