Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dignus
Dignus

Dignus

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3412
  • Znaleziska 3314
  • Mikroblog 98
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 2

592

Jędraszewski polecił uruchomić dzwon Zygmunta ale dzwonnicy nie przyszli

Jędraszewski polecił uruchomić dzwon Zygmunta ale dzwonnicy nie przyszli

To pierwszy taki przypadek, gdy dzwonnicy nie stawili się na Wawelu na wezwanie. Główny powód to urlopy jednak część nie weszła na Wieżę Zygmuntowską, ponieważ decyzję o uruchomieniu Zygmunta nazwała "motywowaną politycznie, z którą wewnętrznie się nie zgadzają

jusstt
z
radiokrakow.pl
dodany: 06.08.2025, 17:14:37
  • 231
  • #
    nawrocki
  • #
    pis
  • #
    zaprzysiezenie
Dignus
Dignus
Dignus 07.08.2025, 09:41:18 via Wykop
  • -1
Jak sadzisz czym są choćby Maybachy rydzyka, które dostał od bezdomnego?


@mvmxks: wiesz, ze Rydzk NIGDY nie miał Maybacha? Że to było kłamstwo chyba gazety pomorskiej, które to kłamstwo lewactwo do dzisiaj powtarza?

Co do chlejących wierzących to fakt, jest to żałosne. Ale myślisz, ze gdyby ci alkoholicy nie chodzili do kościoła to byloby to dla nich lepiej? Mnie się wydaje, ze to chodzenie do kosciola MOŻE spowoduje kiedyś jakąś

875

Hotelarze wściekli na rząd. "Ludzie wolą Egipt albo Turcję"

Hotelarze wściekli na rząd. "Ludzie wolą Egipt albo Turcję"

Branża turystyczna w Krynicy apeluje także o wsparcie systemowe. Ich zdaniem, w kryzysowych sezonach przydałyby się rozwiązania na wzór bonów turystycznych z 2020 r.

Drzepetto
z
finanse.wp.pl
dodany: 05.08.2025, 07:56:15
  • 488
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
Dignus
Dignus
Dignus 05.08.2025, 15:56:39 via Wykop
  • 0
Pewnie hotelarze głosowali na PO, a nie na PiS, a chcą pisowskich rozwiązań. Ciekawe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

952

Cezary Kulesza odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski xD

Pokaż treści 18+

Cezary Kulesza odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski xD

Za, między innymi, promowanie zdrowego trybu życia xD

skibi
z
pzpn.pl
dodany: 04.08.2025, 16:55:42
  • 106
  • #
    pzpn
  • #
    pilkanozna
  • #
    duda
  • #
    bekazpisu
  • #
    sport
Dignus
Dignus
Dignus 05.08.2025, 04:47:02 via Wykop
  • -6
Próg ma zawieszony zbyt nisko.


@sylwke3100: już tak Komorowskiego mnie atakuj. To było dawno.

2909

Polska wygrywa Ligę Narodów 2025 Liga Narodów (Polska-Włochy 3-0)

Polska wygrywa Ligę Narodów 2025 Liga Narodów (Polska-Włochy 3-0)

Mamy to! Polska wygrywa Ligę Narodów pokonując Włochy 3-0

ZielonyGandalf
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 03.08.2025, 12:28:00
  • 196
  • #
    siatkowka
  • #
    liga
  • #
    sport
  • #
    liganarodow
Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:14:11 via Wykop
  • -11
Powiem Wam szczerze, że do wczoraj naprawdę nie wiedziałem, ze taki turniej - czy jak to zwać - się odbywa.

Nie piszę tego na zasadzie, że: "o, patrzcie jak mnie nie interesuje siatkówka" tylko serio ominęło mnie to całkowicie.

Dziś się dowiedziałem, że wygrali i w zasadzie to prawie nie wzbudziło we mnie żadnych emocji. Coś na zasadzie jakbym się dowiedział, ze jakiś Polak wygrał turniej w bierki. Fajnie, że wygrał i
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:15:02 via Wykop
  • 0
@ZielonyGandalf: no, właśnie pewnie nie widzieli.
Dignus
Dignus
Dignus 04.08.2025, 15:52:42 via Wykop
  • 0
@GeDox: ja wiem, że Polacy są super w siatkówkę. I fajnie, że tak jest no ale niezbyt mnie to właśnie obchodzi. Mój ojciec fanatycznie ogląda ten sport. Ja czasem z nim też, ale po prostu mnie to nudzi jak tak skaczą i odbijają tę piłkę albo i nie.

980

Izrael otworzył ogień do czekających na żywność Palestyńczyków

Pokaż treści 18+

Izrael otworzył ogień do czekających na żywność Palestyńczyków

Humanistyczna armia w natarciu: Siły izraelskie zabiły w niedzielę w Strefie Gazy co najmniej 23 Palestyńczyków czekających na jedzenie - podała agencja Associated Press, powołując się na lokalne służby medyczne i świadków. Strzelanina miała miejsce w pobliżu punktów rozdawania pomocy.

Drzepetto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.08.2025, 13:52:15
  • 86
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:31:39 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

258

Płonie Wielki Kanion. Prognozy są bardzo pesymistyczne

Płonie Wielki Kanion. Prognozy są bardzo pesymistyczne

W Parku Narodowym Wielkiego Kanionu w Arizonie szaleje pożar, który objął już ponad 44 tysiące hektarów, rozrasta się w szybkim tempie. "Jesteśmy uwięzieni w suchym, wietrznym i nienormalnie gorącym klimacie, ponieważ nie pojawił się monsun".

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 03.08.2025, 09:57:27
  • 49
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
  • #
    geografia
  • #
    strazpozarna
Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:27:42 via Wykop
  • 2
Swoją drogą kiedy w końcu Superwulkan Yellowstone wybuchnie? Ktoś ma namiary na kogoś kto wie? Może ten czarodziej-sekciarz słowiański z YT? Nie pamiętam nazwy gościa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

827

Ponad 63% Hiszpanów uważa, że imigranci nie integrują się i nie szanują prawa

Cierpliwość obywateli się wyczerpuje. Hiszpania już nie płynie pod prąd wobec reszty Europy. 63,6% obywateli uważa, że imigranci się nie integrują, nie szanują prawa ani sposobu życia kraju.

Kolekcjoner_dusz
z
gaceta.es
dodany: 03.08.2025, 15:37:02
  • 69
  • #
    hiszpania
  • #
    sondaz
  • #
    imigranci
  • #
    spoleczenstwo
Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:24:57 via Wykop
  • 2
Pozostałe procenty to (żeby wybrzmiało, bo za rzadko tu o tym mówię) LEWACTWO.

Nie zapraszam do merytorycznej dyskusji, bo wiadomo, że z lewactwem się nie da tak rozmawiać.

Zapraszam jednak do pospolitego lewackiego (trzeci raz już to słowo użyłem w jednym poście, jest dobrze) pieprzenia głupot i tandetnej próby mnie obrażania. Zawsze śmieszy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:25:51 via Wykop
  • -5
@tas2000: widzę, że człowiek kultury.

320

W rosyjskim programie na żywo, coś poszło nie tak...

Pokaż treści 18+

W rosyjskim programie na żywo, coś poszło nie tak...

... choć raczej nie powinno to nikogo dziwić. Wczoraj Rosja świętowała Dzień Wojsk Powietrzno-Desantowych (WDW), co jest tam pretekstem do pijackich ekscesów na szeroką skalę wszczynanych nie tylko przez weteranów :)

yosemitesam
z
x.com
dodany: 03.08.2025, 06:15:50
  • 69
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    heheszki
  • #
    alkoholizm
Dignus
Dignus
Dignus 03.08.2025, 20:22:22 via Wykop
  • 3
mokry sen memcena i innych konserwatywnych wolnosciowcow, wiecej wody, narod wytrzyma


@mareksa666:

Z ciekawości: co jest mokrym słowem eee memcena? Sugerujesz, ze Konfederacja jest za tym, żeby żołnierz czy po prostu biały człowiek bez powodu bił innego człowieka? Są dwa wyjaśnienia: albo trollujesz dla beki i to spoko rozumiem. Jeśli jednak naprawdę w to wierzysz no to jesteś po prostu debilem i tyle.

1557

Krwawy atak na chrześcijan. Ponad 30 osób nie żyje

Pokaż treści 18+

Krwawy atak na chrześcijan. Ponad 30 osób nie żyje

Krwawy atak na kościół katolicki w Demokratycznej Republice Konga. Według informacji AFP dżihadyści napadli na świątynię, mordując ponad 30 osób. Ludzie zostali zastrzeleni na terenie kościoła i poza nim. W zaatakowanej miejscowości spalono również kilka domów i sklepów.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 27.07.2025, 16:32:11
  • 142
  • #
    swiat
  • #
    afryka
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    religia
  • #
    islam
  • #
    terroryzm
Dignus
Dignus
Dignus 27.07.2025, 20:58:06 via Wykop
  • 26
przecież jeżeli katolskie bóstwo istnieje to on sam zaplanował ten dzień w którym oni zginą i sam stworzył im życie które się zakończy w tak okrutny sposób


@NihilistycznyFemboy: czemu wy jesteście takimi prymitywami filozoficznymi i teologicznymi? Serio myślisz, że twój komentarz jest jakiś błyskotliwy, obnażający głupotę wierzących? Nie chce mi się już tysięczny raz wałkować tych samych tematów, ale podpowiem: wolna wola i śmierć Jezusa (Boga) na krzyżu. Jakbyś to
Dignus
Dignus
Dignus 28.07.2025, 01:50:59 via Wykop
  • 6
@NihilistycznyFemboy: dobra, poczytaj Leibniza, może coś więcej zrozumiesz. Nazywa się to Teodycea.
Dignus
Dignus
Dignus 28.07.2025, 11:38:47 via Wykop
  • 3
a ty poczytaj cokolwiek o świecie xdd


@NihilistycznyFemboy: wykop się liczy?

Nie no, twój nick chyba odpowiada twojej osobie.
wykop
wykop
23.07.2025, 10:16:49
  • 67
Kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnym AMA?

Są ludzie, których śledzimy od lat, których głos kojarzymy z konkretnymi sytuacjami, których wypowiedzi nas wkurzają albo przeciwnie - dają do myślenia. Czasem brakuje jednej rzeczy: możliwości zapytania ich o coś wprost, bez dziennikarskich filtrów, bez gotowych odpowiedzi z wywiadów promujących nową płytę, film albo ustawę. Po prostu: normalna rozmowa z człowiekiem, którego zazwyczaj oglądamy z dystansu.

Dlatego wrzucamy to pytanie tutaj, do Was: kto według Was
wykop - Kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnym AMA? 

Są ludzie, których śledzimy od ...

źródło: AMA

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dignus
Dignus
Dignus 27.07.2025, 20:46:09 via Wykop
  • 0
@wykop: Macieja Je.
  • Odpowiedz
Dignus
Dignus
Dignus 27.07.2025, 20:48:57 via Wykop
  • 0
@Arbeiter: czy lubisz gołąbki w sosie pomidorowym?
  • Odpowiedz
Dignus
Dignus
Dignus 27.07.2025, 20:52:09 via Wykop
  • 0
- alfons


@Fomalhaut: sw. Alfons Maria Grignon de Montfort i rozmowa o Prawdziwym Nabożeństwie ku czci Najświętszej Maryi Panny?

Wykop mi imponuje coraz bardziej.
  • Odpowiedz

1243

Proboszcz parafii spod Warszawy, zatrzymany do sprawy zabójstwa pod Grójcem.

Pokaż treści 18+

Proboszcz parafii spod Warszawy, zatrzymany do sprawy zabójstwa pod Grójcem.

W nocy z czwartku na piątek, w miejscowości Lasopole w powiecie grójeckim, doszło do makabrycznego przestępstwa. Główny podejrzanym jest ksiądz.

Poldek0000
z
miejskireporter.pl
dodany: 25.07.2025, 10:44:16
  • 193
  • #
    ksieza
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
Dignus
Dignus
Dignus 26.07.2025, 13:58:03 via Wykop
  • -2
@eSUBA94: masz rację. Teraz bedzie afera na pół roku.
Dignus
Dignus
Dignus 26.07.2025, 13:59:43 via Wykop
  • 1
Powinna wrócić kara śmierci.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dignus
Dignus
Dignus 26.07.2025, 22:01:31 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: nie widzę tego w ogóle. Pokaż mi jakieś media gdzie ludzie masowo bronią tego mordercę księdza.

Póki co tylko chyba w lewackich umysłach takie coś ma miejsce.
Dignus
Dignus
Dignus 27.07.2025, 20:44:19 via Wykop
  • 0
widzę poziom jakbym przyszedł na spotkanie lokalnych wyborców PIS te teksty o lewactwie


republika milczała i nie podawała słowa ksiądz


@eSUBA94: nie jestem za PiS-em ani republiką. Lewactwo to fakt, po prostu, możesz się na to zżymać ale tak jest. Jak Ci nie pasuje slowo lewactwo to użyj zamiennie komuch. Jak to za dużo to niech będzie lewica, ale ja tam jako tako rozróżniam jeszcze lewicę w miarę normalną od lewactwa. Chociaż

635

Szybki i wściekły na zakopiance

Szybki i wściekły na zakopiance

Kolejny czujący bezkarność wrzuca materiał sam na siebie - jazda w ruchu ulicznym 170km/h (przy ograniczeniu do 50) na pasach

Imbeer
z
youtube.com
dodany: 25.07.2025, 16:28:16
  • 132
  • #
    piratdrogowy
Dignus
Dignus
Dignus 26.07.2025, 14:02:49 via Wykop
  • 2
@IphoneUltra3000: jakiego górala? Czy ty się słyszysz co piszesz?

(Zamierzone)
Dignus
Dignus
Dignus 26.07.2025, 14:06:27 via Wykop
  • -5
Słaby ten filmik. Ja dużo szybciej jeżdżę po zakopiance. Najlepiej w nocy, jak ruchu prawie żadnego nie ma.

Ogólnie to według mnie Polacy nie umieją jeździć normalnie po drogach ekspresowych i autostradach. Jeżdżą stanowczo za wolno. Ogarnąć się i jeździć mi już normalnie, czyli szybko i sprawnie, a nie, że jeden i drugi się boi i co ja zrobię, jak żyć panie premierze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1243

Nie żyje generał Waldemar Skrzypczak

Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci generała Waldemara Skrzypczaka

marcinekq
z
e-kg.pl
dodany: 21.07.2025, 16:18:12
  • 171
  • #
    usunkonto
Dignus
Dignus
Dignus 21.07.2025, 17:41:46 via Wykop
  • -3
@rawor: spoko, dajej masz wyborczą
Dignus
Dignus
Dignus 22.07.2025, 19:35:48 via Wykop
  • 0
a republika jakiego ma eksperta do wojny? misiewicza syna rydzyka?


@eSUBA94: nie wiem, nie oglądam republiki, zatem twoja nędzna próba em dowalenia mi niestety się nie powiodła.

584

Mieszkańcy Ściany Wschodniej zdziwieni budową 11-stego kościoła w 35k Jarosławiu

Pokaż treści 18+

Mieszkańcy Ściany Wschodniej zdziwieni budową 11-stego kościoła w 35k Jarosławiu

"Bardziej przydałby się basen albo hospicjum" - Wybierają w wyborach katotaliban i się dziwią.

theOstry
z
o2.pl
dodany: 18.07.2025, 05:54:05
  • 143
  • #
    bekazkatoli
  • #
    polska
Dignus
Dignus
Dignus 18.07.2025, 12:37:06 via Wykop
  • -4
Maćki, powiem Wam tak. Czasem.(często?) jest tak, że ktoś z urzędu dzwoni albo do biskupa, albo do proboszcza lokalnej parafii i mówi: "budujcie Kościół, bo ma powstać nowe osiedle i będzie dużo więcej ludzi". Takie są realia. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale jak już budują Kościół to po coś to jest. Uwierzcie mi, że nikt w Kościele nie ma ochoty na budowanie bez sensu kolejnego kościoła. To tak naprawdę, przy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5954

Nie żyje Joanna Kołaczkowska

Nie żyje Joanna Kołaczkowska

Z ogromnym bólem i smutkiem zawiadamiamy, że odeszła Joanna Kołaczkowska...Nasza Asia. Przyszło Jej zmierzyć się z najgorszym i najbardziej agresywnym przeciwnikiem. Walczyła dzielnie, z godnością, z nadzieją. My razem z Nią. Wyczerpaliśmy niestety wszystkie dostępne formy leczenia.

Limonene
z
facebook.com
dodany: 16.07.2025, 23:00:22
  • 579
  • #
    polska
  • #
    hrabi
  • #
    kolaczkowska
Dignus
Dignus
Dignus 17.07.2025, 12:57:03 via Wykop
  • 4
Przecież właśnie napisales wiec sie okresl jakos


@kasyx: jakbyś miał nieco empatii w sobie robocie to może zrozumiałbyś, że w przypływie emocji napisał on o swoim nowotworze, ale w sumie to nie chce się w to zagłębiać bardziej.

Kto ci powiedział, że skoro wspomnial o swej chorobie, to musi się tu bardziej określić? Jakiś algorytm dla debili czy co?
Dignus
Dignus
Dignus 17.07.2025, 20:51:28 via Wykop
  • -1
napisałbym ci o tym ale nie chcę ci odpowiadać


@kasyx: chcesz żebym ci napisał coś w stylu: "nie no, powiedziałeś A to teraz powiedz B"?

Chłopie, jesteś wolną jednostką. Pisz sobie co chcesz w granicach prawa i tyle. Albo i nie pisz. Nie musisz raczyć mnie swoją uwagą. Pokaż, że masz mnie gdzieś.

Baw się dobrze, miłego urlopu jak masz/będziesz miał.
Dignus
Dignus
Dignus 18.07.2025, 12:30:33 via Wykop
  • -1
o to chodziło, napisałem w tym samym stylu co autor gdzie miałeś więcej emptaii do niego. Pięknie pokazałeś swoją dwulicowosc


@kasyx: :D.

A ja w pełni zrozumiałem twój zabieg opisując ci co chciałeś osiągnąć. Gdzie w tym widzisz dwulicowość? Jest jeszcze opcja, że masz małe IQ i nie do końca pojmujesz co się do ciebie pisze, ale nie chciałbym cię o to

555

82. rocznica Zbrodni Wołyńskiej

11 lipca 2025 roku obchodzimy nowe święto państwowe: Narodowy Dzień Pamięci o Polakach Ofiarach Ludobójstwa dokonanego przez OUN i UPA na ziemiach wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej.

VoxClamantisInDeserto
z
ipn.gov.pl
dodany: 11.07.2025, 05:46:31
  • 109
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    wydarzenia
  • #
    wolyn
Dignus
Dignus
Dignus 11.07.2025, 11:02:42 via Wykop
  • 13
Srołyń. Ile można o Wołyniu słuchać.


@norbert108: no właśnie. Ile można o jakiejś Gazie słuchać, ile osób jakiejś wojnie na Ukrainie. To nudne. Lepiej pogadać czy będzie jakiś super film o Fortnite. To są ciekawe rzeczy.

Jakieś reparacje dla Polski od Niemiec? No nuda w ciul. Jakieś Wołyniec? Kilkaset tysięcy zabitych bestialsko Polaków? No po co o tym gadać.

Jakbyś nie zrozumiał - wyśmiałem twoje podejście. Musisz być trollem albo

785

Świeża ryba z Bałtyku? Dziennikarz TVN zatrudnił się w nadmorskich smażalniach

Świeża ryba z Bałtyku? Dziennikarz TVN zatrudnił się w nadmorskich smażalniach

Ryba ważona razem z dodatkami (np. z cytryną), morszczuk sprzedawany jako dorsz, zupa rybna "raz z dorszem, raz z morszczukiem", czyli jak nas dymają nad Bałtykiem...

paramedix
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 10.07.2025, 06:44:59
  • 196
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    ryby
  • #
    wakacje
  • #
    pieniadze
  • #
    reportaz
Dignus
Dignus
Dignus 10.07.2025, 09:54:06 via Wykop
  • 12
Ja powiem tak. Po co Wy nad ten Bałtyk jeździcie? Byłem ostatnio 3 lata temu i jak siedziałem w lipcu na plaży w lekkiej kurtce orzeciswszczowej zziębnięty to stwierdziłem, że koniec z tym. Już wolę jakąś Bułgarię czy cokolwiek, ale żeby było ciepło. Dałem sobie spokój z tym Bałtykiem. Już wolę być w Zakopanem. Przynajmniej termy są blisko.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

695

Teneryfa: 300 dzikich lokatorów okupuje hotel. Sąd zakazał odcinania im prądu

Od lutego mafia nielegalnie zajmuje hotel na Teneryfie, który "wynajmuje" 300 dzikim lokatorom. Teraz w okolicy dochodzi do drobnych kradzieży, handlu narkotykami, a także awantur i gróźb wobec okolicznych mieszkańców. Sędzia odrzucił wniosek o eksmisję, kazał za to właścicielom dalej płacić rachunk

PKB24_PL
z
pkb24.pl
dodany: 04.07.2025, 11:14:17
  • 110
  • #
    hiszpania
  • #
    prawo
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    mafia
  • #
    lewackalogika
Dignus
Dignus
Dignus 04.07.2025, 19:38:04 via Wykop
  • 27
Nie komunistów a socjalistów. Komunistów Hiszpanie mordowali w czasie wojny domowej.


@mocoloco: komuchy, a socjaliści to zwykle to samo.
Dignus
Dignus
Dignus 05.07.2025, 15:01:14 via Wykop
  • 0
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: no to jest lewactwo czystej wody.
Dignus
Dignus
Dignus 05.07.2025, 15:02:19 via Wykop
  • 1
prawacy a nazziści i faszyści to prawie to samo


@SzymonMikroblog: człowiek prawy czci Boga, bo jest właśnie sprawiedliwy. Nazisci odrzucali Boga. To bardzo wielka różnica. Jeśli jej nie rozumiesz to pewnie jesteś lewakiem czyli debilem.

367

Nie żyje wiceprezes rosyjskiego giganta. Ciało znaleźli pod oknem

Pokaż treści 18+

Nie żyje wiceprezes rosyjskiego giganta. Ciało znaleźli pod oknem

Wiceprezes rosyjskiej firmy Transnieft Andriej Badałow nie żyje przekazała kremlowska agencja informacyjny TASS, powołując się na źródła w służbach. Jego ciało zostało znalezione pod oknem jednego z budynków w Moskwie. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo. To kolejny przypadek tajemniczej śmi

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 04.07.2025, 10:05:49
  • 82
  • #
    rosja
  • #
    biznes
  • #
    moskwa
  • #
    samobojstwo
Dignus
Dignus
Dignus 04.07.2025, 19:28:47 via Wykop
  • 0
@mocten: @tothu mości Tothu, to jest troll-cepcja. Ty lekko trollujesz, on udaje, że nie rozumie, przy czym to właśnie on Cię trolluje. A ja wyjaśniam meta trolling jak meta język wyjaśnia zwykły język w filozofii języka .

No albo mocten to debil i tego naprawdę nie rozumie.

Możemy podnieść meta trolling na meta meta trolling.

Mocten, ale przecież w Rosji czasem są samobójstwa, choć tutaj faktycznie brak dowodów na

4

5 najlepszych restauracji w Gazie. Edycja lato 2025.

5 najlepszych restauracji w Gazie. Edycja lato 2025.
smith78
z
youtube.com
dodany: 27.06.2025, 14:37:52
  • 5
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    gaza
Dignus
Dignus
Dignus 01.07.2025, 18:04:44 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: jesteś debilem.
Dignus
Dignus
Dignus 02.07.2025, 17:17:14 via Wykop
  • -1
@odomdaphne5113: no pewnie takie, że jednak izrael nie zdołał jeszcze r----------ć 100% terenu. Wyobraź sobie, że część Palestynczykow pewnie dalej mieszka w nie r---------h jeszcze domach. Część pewnie sobie jakoś tam radzi jeszcze, nawet biznesowe. Nie zmienia to faktu, że w każdej chwili może ich r------c jakaś rakieta jak chyba wczoraj spadła na znaną kawiarnię, zwłaszcza wśród dziennikarzy, i zabiła ok. 20 osób.

Czy ty naprawdę myślisz, że tam jest
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >
  • Ufam Bogu i chcę by inni Mu zaufali

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking