Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Colin90
Profil firmowy

Colin90

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3817
  • Znaleziska 50
  • Mikroblog 3767
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 16
  • Dodane (174)
  • Komentowane (942)
  • Plusowane (2651)
zafrasowany
zafrasowany
przedwczoraj, 10:13:47
  • 506
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion
przedwczoraj, 10:39:20 via Wykop
  • 509
@zafrasowany: Andrzej Polska xdd
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
przedwczoraj, 11:38:09 via Wykop
  • 418
@fastmotion: z ciekawości zobaczyłem profil, od 2014 roku na cały etat ruska propaganda leci.
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
02.06.2026, 09:05:13
  • 448
Nie interesuję się polityką, ale mam nadzieję, że Dariusz Matecki pozwie TVN24 za publikowanie jego zdjęć przerobionych w AI. Przecież on tak nie wygląda! Jest szczupły i ma bardzo wyraźnie zarysowaną szczękę. Wiem, bo widziałem w jego mediach społecznościowych.


Jailer - Nie interesuję się polityką, ale mam nadzieję, że Dariusz Matecki pozwie TVN...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu
02.06.2026, 10:00:05 via Wykop
  • 476
@Jailer: Tymczasem ta sytuacja w głowie darka:
Matuuusuuu - @Jailer: Tymczasem ta sytuacja w głowie darka:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
02.06.2026, 10:13:01 via Wykop
  • 254
@Jailer: ksywa balonowy nie wzięła się najwidoczniej z powietrza
  • Odpowiedz
Codon
Codon
26.05.2026, 20:08:08
  • 377
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.

Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.

Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Codon - #gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków...

źródło: IMG_0156

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
26.05.2026, 20:09:09 via Wykop
  • 388
@Codon: Ale upasiony... Rewelacja i gratulacje.
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
26.05.2026, 20:09:26 via Wykop
  • 484
@Codon: matko bosko nasdaqowsko
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
23.05.2026, 04:22:13
  • 827
Jeżeli Robert Lewandowski strzeli dzisiaj 554 goli to w swoim ostatnim meczu wyprzedzi Messiego i stanie się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony

#mecz #pilkanozna #lewandowski
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomaszu
Tomaszu
23.05.2026, 04:25:49 via Wykop
  • 160
@sikpi: Czyste fakty.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
23.05.2026, 05:27:14 via Wykop
  • 645
@sikpi: niesamowite że Polak ma szansę pobić największą legendę Barcelony.
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta
16.05.2026, 22:28:39
  • 110
Jak zobaczyłem 0 na początku to taka satysfakcja mnie ogarnęła by nagle dostać liścia i usłyszeć jak km dają 12.. WSTYD #eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonaparte_34
Bonaparte_34
16.05.2026, 22:35:50 via Android
  • 26
@przyjacielklienta: ja na odwrót: jak zobaczyłem 0 przy Izraelu to już wiedziałem co się święci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rail_man
rail_man
16.05.2026, 21:06:48
  • 119
Uslyszalem Espresso Macchiato i mi się smutno zrobilo, bo w tym roku nie ma niczego tak charakterystycznego i godnego zapamiętania
#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
16.05.2026, 21:07:04 via Wykop
  • 17
@rail_man: Moja ulubiona piosenka z eurowizji
  • Odpowiedz
rusin
rusin
16.05.2026, 21:08:02 via Wykop
  • 23
@rail_man: Viva Moldova? Bangaranga?
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
16.05.2026, 23:01:25
  • 16
#eurowizja
SKYFander - #eurowizja

źródło: tony-stark-tony-phew

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
14.05.2026, 04:42:04
  • 673
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #heheszki #lekarz #podryw
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #heheszki #lekarz #podryw

źródło: 1000017109

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
14.05.2026, 05:26:31 via Android
  • 12
@ZarodziecMalaryczny997: Ale drama a nie czekaj to może być romansidło.
  • Odpowiedz
groman43
groman43
14.05.2026, 06:25:08 via iOS
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DeusVolt
DeusVolt
10.05.2026, 19:19:15
  • 546
#mecz
DeusVolt - #mecz

źródło: 1000013570

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
10.05.2026, 19:20:19 via Wykop
  • 137
@DeusVolt: Mbapet robi dobrą robotę, rozwala real od środka. Chłop jest mistrzem świata i może mieć wyrąbane na ten nudny sport.
  • Odpowiedz
Boncz3k
Boncz3k
10.05.2026, 19:21:56 via iOS
  • 145
@DeusVolt: może i był drogi ale za to r---------a szatnie
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
26.04.2026, 16:44:09
  • 985
Orędzie do narodu bedoesa xd:
https://streamable.com/xujsil?src=player-page-share
#latwogang
Mariuszzuk - Orędzie do narodu bedoesa xd:
https://streamable.com/xujsil?src=player-p...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaeres
kaeres
26.04.2026, 16:44:52 via Wykop
  • 373
@Mariuszzuk: top 10 momentow lajwa
  • Odpowiedz
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
26.04.2026, 16:45:20 via Wykop
  • 546
@Mariuszzuk: własnie na to czekała telewizja
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
04.04.2026, 10:24:01
  • 1667
Pete Hegseth wzywa Amerykanów do modlitwy o zwycięstwo wojskowe „w imię Jezusa Chrystusa”, przedstawiając wojnę w wyraźnie religijnych kategoriach.
Papież Leon XIV odrzuca ten pomysł, mówiąc, że tego rodzaju myślenie jest „całkowicie obce sposobowi myślenia Jezusa Chrystusa”.
Papież twierdzi, że chrześcijaństwo często było „wypaczone przez pragnienie dominacji”, ostrzegając, że ludzie mylą władzę z prawością — „uważamy się za potężnych, gdy dominujemy… zwycięskich, gdy niszczymy”.
Zamiast tego mówi, że przykład Boga „nie polega
gerwazy-oko - Pete Hegseth wzywa Amerykanów do modlitwy o zwycięstwo wojskowe „w imię...

źródło: photo_2026-04-04_11-04-33

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
04.04.2026, 10:28:27 via Wykop
  • 1311
@gerwazy-oko:
Zaraz mu odbiorą obywatelstwo
  • Odpowiedz
ShellshockNam92
ShellshockNam92
04.04.2026, 10:34:59 via Wykop
  • 1112
@gerwazy-oko: Widać że normalny papież tamten pewnie by zaczął coś mówić o szczekaniu USA pod drzwiami Persów a tam zwykli fanatycy religijni którzy katują własny naród.
  • Odpowiedz
zarroc
zarroc
02.04.2026, 07:59:52
  • 1652
ten obrazek zdobył 1000 plusów 10 lat temu

zarroc - ten obrazek zdobył 1000 plusów 10 lat temu

SPOILER

źródło: comment_vrJ6y61v1O5fk4onAlIall8umhLKOdOy

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niesondzem
Niesondzem
02.04.2026, 09:04:48 via Wykop
  • 177
@zarroc: heheheh adolf hitler heheh bestialski morderca milionow ludzi hehehe napadł i zabił naszych dziadków hehhehe ale beka
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
02.04.2026, 09:24:54 via Wykop
  • 839
@Niesondzem: Jaki ty dojrzaly i poważny jesteś, fiu fiu
  • Odpowiedz
Mintaa
Mintaa
15.03.2026, 11:44:53
  • 1344
TVN w materiale naganiającym na dopłaty do mieszkań złapało całkowicie przypadkową młodą parę "z marzeniami o własnym M."
#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #gielda #inflacja #pkb
Mintaa - TVN w materiale naganiającym na dopłaty do mieszkań złapało całkowicie przyp...

źródło: obraz

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pmaniek
pmaniek
pmaniek
15.03.2026, 12:05:35 via Wykop
  • 630
@Mintaa: Ta młoda para była młoda 50 lat temu lol
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
15.03.2026, 12:31:56 via Wykop
  • 617
@Mintaa:
Foxbat - @Mintaa:

źródło: TVN to dno

Pobierz
  • Odpowiedz
123_
123_
27.02.2026, 18:09:32
  • 574
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exiteverything
exiteverything
27.02.2026, 19:45:45 via Wykop
  • 118
@123_: jak mnie iranijczycy nie p--------m to nie zgine
exiteverything - @123_: jak mnie iranijczycy nie p--------m to nie zgine

źródło: 852fcdcde94441241410c232c5619172704fb085ff014eaf324e6bf9d36342a0

Pobierz
  • Odpowiedz
NaWykopWchodzeIronicznie
NaWykopWchodzeIronicznie
27.02.2026, 19:53:21 via Wykop
  • 12
@123_: W której armii służysz? Bo nie mogę się doczytać na mundurze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.02.2026, 10:31:27
  • 2940
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle.
Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji.
#gielda

Mirror: https://x.com/CodziennyPolak/status/2026967744390762962?s=20
vladi_putin - No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w ce...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
26.02.2026, 10:34:18 via Wykop
  • 1000
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
26.02.2026, 10:36:16 via Wykop
  • 1202
@vladi_putin: dajcie medal OPowi XDDD a drugi gościowi z XTB, że zachował powagę xD
Lemmonix - @vladi_putin: dajcie medal OPowi XDDD a drugi gościowi z XTB, że zachował ...

źródło: 1000092643

Pobierz
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
16.02.2026, 17:13:33
  • 399
#mediolan2026 #skoki

A teraz wyobraźcie sobie takie duety w latach 200x

-Schmitt, Hannavald
-Schlierenzauer, Morgenstern
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
16.02.2026, 17:16:17 via Android
  • 270
@Momento83: Małysz Mateja
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
Autor
16.02.2026, 17:17:17 via Android
  • 323
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa a bo Ty Romek z tego telefonu czytasz a ja z głowy mówie
Momento83 - @Kazimierz_Przerwa-Obiadowa a bo Ty Romek z tego telefonu czytasz a ja z ...

źródło: temp_file8560485004246242788

Pobierz
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
14.02.2026, 18:11:53
  • 792
Jestem tak stary, że pamiętam że gdy zmieniano belkę, to anulowano całą serię i trzeba było skakać od początku. #mediolan2026
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
14.02.2026, 18:12:56 via Wykop
  • 203
@coccolino_: za małysza czasów ziutki skakały po najlepszych i kończyli na 47 miejscu po powtórce
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
Autor
14.02.2026, 18:14:33 via Wykop
  • 341
@coccolino_: kurde ja żartowałem z tym, że "tak stary", ale widzę że autentycznie są tu ludzie, którzy nie kojarzą tych czasów xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 133
  • Strona 1 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking