Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bryk

Bryk

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3805
  • Znaleziska 851
  • Mikroblog 2954
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 3
Bryk
Bryk 20.03.2026, 20:49:09
  • 2
Ciekawe jaki denis ma nick na wypoku #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 20.03.2026, 20:46:55
  • 0
do kogo denis tam gadał spoza klatki? #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shalott20
Shalott20
Shalott20
20.03.2026, 20:47:23 via iOS
  • 2
@Bryk: alan
  • Odpowiedz
AudreyHorne51
AudreyHorne51
20.03.2026, 20:45:01
  • 15
#primemma kocham śmiech Denisa
AudreyHorne51 - #primemma kocham śmiech Denisa

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 20.03.2026, 20:45:22 via Wykop
  • 0
@AudreyHorne51: do kogo on tam mówił? Bo przeoczyłem
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk 20.03.2026, 20:43:13
  • 8
charakterne solówki 2 vs 1 xDDD #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
19.03.2026, 18:54:27
  • 244
Największa beka z Marka Papszuna... xD

Typ zostawił samograja i teraz kopie się po czołach na dole e-klapy, żeby przypadkiem nie spaść do 1 ligii xD

#mecz
matthewonthego - Największa beka z Marka Papszuna...   xD 

Typ zostawił samograja i ...

źródło: uid_b45933e6cdae4e71ab12039409c448a5_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_legia-warszawa-wydala-komunikat-w-sprawie-marka-papszuna-fot-getty-images

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 19.03.2026, 19:40:03 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: jeśli wyprowadzi legie to otworzą mu się drzwi do europejskich klubów
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk 19.03.2026, 19:47:27 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: znowu na czołówkę ekstraklasy
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk 18.03.2026, 23:20:10
  • 6
Jak widze takiego @boss-torunia to mam przed oczami morde wieszjo xD #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boss-torunia
boss-torunia
boss-torunia
18.03.2026, 23:22:01 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

1990

Karta ze szpitala z AI

Karta ze szpitala z AI

Może i lekarze zarabiają dużo, ale przynajmniej nie używają ChataGPT do diagnozy.. oh wait..

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 18.03.2026, 16:59:46
  • 174
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    heheszki
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
Bryk
Bryk 18.03.2026, 22:33:51 via Wykop
  • 6
@smk666: podaj źródło bo głupoty to każdy może gadać
Bryk
Bryk 18.03.2026, 22:36:00 via Wykop
  • 0
@cham_i_bezczel: bo większość polityków średnio umie obsługiwać komputer a co dopiero ma jakąs wiedze o ai

502

W Ukrainie można kupić order Virtuti Militari. IPN grzmi: Skandaliczna aukcja

W Ukrainie można kupić order Virtuti Militari. IPN grzmi: Skandaliczna aukcja

Na jednym z ukraińskich portali internetowych pojawiła się oferta sprzedaży Orderu Wojennego Virtuti Militari, którym odznaczono oficera zamordowanego przez NKWD wiosną 1940 r.

matixrr
z
rmf24.pl
dodany: 17.03.2026, 20:53:59
  • 166
  • #
    historia
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    rosja
Bryk
Bryk 18.03.2026, 10:38:07 via Wykop
  • -2
@ish_waw: umiesz siać propagandę ale już nie doczytasz w pierwszym ogłoszeniu, że te ordery były rozdawane ruskim żołnierzom za stłumienie powstania polskiego. Ten z ukrainy jest polaka zabitego na ukrainie.
Bryk
Bryk 18.03.2026, 10:50:05 via Android
  • 3
@ggs-hg: a co ma ci ukrainiec powiedzieć? Od dawna wykop powinien zmienić domene na wykop.ua
washington
washington
17.03.2026, 10:09:10
  • 762
#polityka #wojna #bekazpisu
smuteczek ze w tym sondazu ruskie boty nie mogly pomoc pisowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
washington - #polityka #wojna #bekazpisu 
smuteczek ze w tym sondazu ruskie boty nie ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 17.03.2026, 11:11:26 via Wykop
  • 0
@washington: wiadomo, kto zapłacił za sondaż
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
16.03.2026, 16:11:59
  • 911
Prorosyjskie partie, razem 46% poparcia.
Jedna jawnie prorosyjska, druga prorosyjska, trzecia mówi, że nie lubi Rosji ale realizują cele w 100% zgodne z jej interesami i szczeka ruską propagandą.

I to się dzieje w kraju, którego miliony obywateli zostało rozstrzelanych, zadźganych, zagłodzonych lub wyziębionych na śmierć, gwałconych i torturowanych przez Rosjan.
To wszystko w czasie gdy Rosja prowadzi wojnę hybrydową, grozi napaścią na kraje bałtyckie i dokonuje ludobójstwa na Ukrainie.

#ukraina
mike-johnston - Prorosyjskie partie, razem 46% poparcia. 
Jedna jawnie prorosyjska, d...

źródło: IMG-20260316-WA0003

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 16.03.2026, 18:06:53 via Wykop
  • 0
@mike-johnston: poruszasz temat 2 wojny światowej, więc ty głosujesz na gościa którego dziadek czy tam ojciec mordował polaków
  • Odpowiedz

1191

Gowork.pl - usuwa niewygodne opinie jeśli im zapłacisz?

Gowork.pl - usuwa niewygodne opinie jeśli im zapłacisz?

Przypomnienie, aby nie sugerować się opiniami na stronie Gowork.pl, bo negatywne opinie mogą być usuwane przez pracodawcę

ly000
z
pl.trustpilot.com
dodany: 15.03.2026, 13:59:36
  • 150
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pracait
  • #
    korposwiat
  • #
    programowanie
  • #
    gowork
Bryk
Bryk 16.03.2026, 10:58:18 via Wykop
  • 3
a uokik tego nie może jakoś skontrolować?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jueun
jueun
16.03.2026, 06:26:55
  • 2
Czy allegro kiedykolwiek k---a wzrośnie pytam się
#gielda #xtb
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 16.03.2026, 06:41:49 via Android
  • 1
@jueun: w tej chwili to raczej nie, chińczyk zabiera rynek + c-----e zarządzanie
  • Odpowiedz

2025

4 mln zł dofinansowania, puste biuro i strona na WordPressie

4 mln zł dofinansowania, puste biuro i strona na WordPressie

YouTuber Diendris wziął pod lupę firmę Influence.Ms (ITM), której prezesem jest najpopularniejsza polska streamerka Kasix. Obiecywano rewolucję w automatyzacji reklam dla małych twórców, ale rzeczywistość wygląda zgoła inaczej

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 13.03.2026, 22:17:52
  • 291
  • #
    youtube
  • #
    kasix
  • #
    infuencer
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    podatki
Bryk
Bryk 14.03.2026, 23:40:26 via Wykop
  • 1
@tttomasz: można kupić nowe dane i mieszkać w czechach całe życie
markob
markob
markob
13.03.2026, 14:51:34
  • 15
Ależ ta gospodarka to skomplikowany system naczyń połączonych.
Wystarczyło veto Karola i już bitcoin wystrzelił. #gielda #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 13.03.2026, 14:52:40 via Android
  • 10
@markob: ale tusk chce ominac weto to juz spada, on zawsze odpowiada za wszystko co złe
  • Odpowiedz

383

Koniec bezkarności nieuczciwych lokatorów? Konfederacja uderza w cwaniaków

Klub Konfederacji złożył w Sejmie projekt ustawy liberalizujący rynek najmu nieruchomości - poinformował poseł Ryszard Wilk. Przepisy mają wzmocnić ochronę prawa własności do lokali mieszkalnych, ograniczyć nadużywanie praw przez lokatorów, ułatwić wypowiedzenie umowy w przypadku zwłoki w zapłacie c

Sudo_exit
z
bankier.pl
dodany: 12.03.2026, 15:05:13
  • 95
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    konfederacja
  • #
    mieszkanie
  • #
    wynajem
  • #
    nieruchomosci
Bryk
Bryk 12.03.2026, 21:38:40 via Wykop
  • 0
najpierw dodatkowy duży podatek od 3 mieszkania, bo by wywaliło ceny znowu z kapci
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bryk
Bryk 13.03.2026, 13:08:43 via Wykop
  • 0
@Kulek1981: byłyby lepszym towarem do inwestycji

2597

Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?

Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?

Sebastian M., oskarżony o zabicie trzyosobowej rodziny na autostradzie, próbuje przekonać sąd, że to ofiary jadąc na kole zapasowym spowodowały wypadek. Sprawdziliśmy tę teorię. Nie zgadza się z faktami. Na kole zapasowym brak śladów mocowania do piasty.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 12.03.2026, 09:31:24
  • 239
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadki
Bryk
Bryk 12.03.2026, 23:19:49 via Wykop
  • 3
@MilionoweMultikonto: podobno to wyjątkowy gbur więc i on może te bajki wymyślać
Gieremek
Gieremek
12.03.2026, 19:47:15
  • 797
I pyk:
- Weto dla SAFE
- Odmowa podpisania nominacji generalskich
- Odmowa podpisania awansów w służbach specjalnych
Grunt że w Święto Wojska Polskiego krzyknie "CZOŁEM ŻOŁNIERZE", co nie? XD

#polityka #bekazpisu #bekazbatyra safe #polska
Gieremek - I pyk:
- Weto dla SAFE
- Odmowa podpisania nominacji generalskich
- Odmowa...

źródło: 1000015519

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Bryk
Bryk 12.03.2026, 21:44:59 via Wykop
  • 1
@Gieremek: ale ty sie cieszysz, że chcą polskę zadłużyć na 40 lat? I to jest ok? I część kasy ma iśc na ukraine.
  • Odpowiedz

1162

Sebastian M. wyjaśnia, że w jego luksusowym samochodzie nie czuć prędkości...

Sebastian M. wyjaśnia, że w jego luksusowym samochodzie nie czuć prędkości...

Trwa proces Sebastiana M., który zdaniem prokuratury we wrześniu 2023 zabił trzyosobową rodzinę. Oskarżony miał jechać po autostradzie A1 z prędkością około 300 km/h, wjechać w Kię, którą poruszało się małżeństwo ze swoim pięcioletnim synem co doprowadziło do pożaru i śmierci pasażerów Kii.

Tired_
z
donald.pl
dodany: 12.03.2026, 18:04:18
  • 116
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
Bryk
Bryk 12.03.2026, 18:46:11 via Wykop
  • 1
Myślał, że jedzie 100 a tu ponad 300 było przez przypadek XDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
11.03.2026, 07:30:48
  • 526
No i co z tego, że Nawrockiemu - po zawetowaniu SAFE - spadnie 5, 10, 15pp popularności/zaufania. Szkoda Polski i tych miliardów.

Batyrowa ekipa z pisem gra na jedno - żeby Tusk nie utrzymał władzy w 2027 r. Ewentualny sukces z SAFE byłby jego dodatkowym paliwem. Żeby temu przeszkodzić są gotowi na wszystko: łącznie z podpaleniem państwa i olaniem bezpieczeństwa.

Duda był jaki był, ale on taką ustawę by podpisał. On nie
mariusz-madejczyk - No i co z tego, że Nawrockiemu - po zawetowaniu SAFE - spadnie 5,...

źródło: z32207166AMP,27-08-2025--Palac-Prezydencki--premier-Donald-Tusk

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 11.03.2026, 09:29:06 via Android
  • 0
@mariusz-madejczyk: szkoda kurcze dają za darmo a polaki glupole nie biorą xD Szkoda to by było jakby to była pożyczka bezzwrotna. Gierek to przynajmniej zbudował cos a to będzie przejedzone i reszta wysłana na ukraine.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
10.03.2026, 10:40:01
  • 27
#gielda #wojna #ukraina
A kilka tygodni temu nie widzieli potrzeby pomocy Ukrainie...
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejne-kraje-prosza-Kijow-o-pomoc-Iranskie-drony-sieja-strach-9095302.html
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk 10.03.2026, 11:19:54 via Wykop
  • 0
@widmo82: najpierw to trzeba byłoby zweryfikować czy to prawdziwa informacja. Zwalczanie latających motorowerów to nie jest jakaś technologia z kosmosu, tu chodzi o ilość tego.
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk 11.03.2026, 01:28:34 via Android
  • 0
@widmo82: no ale nasz kraj to żart, rozmawiamy o poważnych krajach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22
  • Strona 4 z 22
  • >

Krzysztof Kononowicz

  • Szanowne państwo, kochani moi!
  • Białystok

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.02.2026

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 28.12.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking