Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel

cham_i_bezczel

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5394
  • Znaleziska 2722
  • Mikroblog 2672
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 15

551

Pełczyńska popiera dopłaty dla artystów zaproponowane prze Cieńkowską

Pełczyńska popiera dopłaty dla artystów zaproponowane prze Cieńkowską

A oburzenie społeczne tłumaczy: najazdami patriotów na własnych polskich artystów.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 10.06.2026, 07:11:51
  • 71
  • #
    pelczynskanalecz
  • #
    polska2050
  • #
    doplaty
  • #
    polska
  • #
    polityka
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 10.06.2026, 17:04:24 via Wykop
  • -3
Tutaj nie ma racji, ale nie zmienia to faktu, że Ciocia Kasia to najlepsza Ministra tego rządu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 10.06.2026, 17:04:48 via Wykop
  • -4
@alibaski: ten mem jest bez sensu
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 08.06.2026, 21:08:03 via Wykop
  • 0
@Whiskeyjack29: Nie rozumiem. Co to znaczy że zarabiasz 22k a pracodawca ci daje 26k? Pod stołem ci daje? No i 22k brutto to nie jest 13 500 netto. 20k brutto to jest ponad 14k netto, więc coś się nie zgadza w twoich wyliczeniach.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
06.06.2026, 11:11:17
  • 254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 06.06.2026, 20:27:28 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: widzę że jakiś nowy się pojawił w Azji, jak chcesz to możesz dołączyć do grupy na Telegramie dla ruchaczy ;)
  • Odpowiedz

1495

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 06.06.2026, 20:14:35 via Wykop
  • -7
Dla mnie to na plus, a od Kuchni Vikinga to dodatkowe zamówienie wezmę nawet. Konfiture pea to je*ć prądem
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 06.06.2026, 14:33:12
  • 0
hahahha macie swoją Pszczółke Maje xD Polaczki jak zwykle podnieceni i zesrańsko na metr przed kiblem

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
06.06.2026, 14:34:11 via Android
  • 3
@cham_i_bezczel: morda kacapie
  • Odpowiedz
Kurosakikun
Kurosakikun
Kurosakikun
06.06.2026, 14:35:30 via Wykop
  • 0
@cham_i_bezczel: nic tak nie cieszy jak przegrana drugiego Polaka co nie?
  • Odpowiedz

934

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

W badaniu dla WP 84,2 proc. Polaków oceniło działania Izraela negatywnie, w tym 67,1 proc. zdecydowanie negatywnie. Pytano o Gazę, Liban, Syrię i Iran.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:17:22
  • 131
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 05.06.2026, 11:40:55 via Wykop
  • 0
Tomasz Lis chyba na zawał zejdzie jak to przeczyta
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

EsteradThyssen
EsteradThyssen
03.06.2026, 11:14:47
  • 1163
Tak mnie ostatnio naszło na wspominki i przypomniałem sobie pewną rozmowę, którą przeprowadziłem lata temu z moim - wtedy już dość mocno podchmielonym kumplem. Rzecz miała miejsce podczas jednej z wielu imprez, na których bawiliśmy się w tamtym czasie.

Kumpel: Stary, jest szansa!
Ja: Jaka szansa?
Kumpel: Wyruchać szympansa XD

Po
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 03.06.2026, 18:16:53 via Wykop
  • 1
@EsteradThyssen: No fajnie, fajnie ale bait. Otóż ten tekst z wyruchaniem szympansa powstał jakieś 2-3 lata temu, więc niemożliwe by była to 6 rocznica
  • Odpowiedz

569

Po terapii hazardowej chciałem zamknąć konto na zawsze. Usłyszałem: proszę iść d

Po terapii hazardowej chciałem zamknąć konto na zawsze. Usłyszałem: proszę iść d

To moja historia opisana dziś przez Zero.pl.Po terapii uzależnienia od hazardu chciałem definitywnie odciąć się od gry i trwale zamknąć konto bukmacherskie. Dowiedziałem się, że do trwałego zamknięcia wymagany jest notarialnie poświadczony podpis.Redakcja sprawdziła, jak wyglądają procedury u innych

Otwin10
z
wykop.pl
dodany: 25.05.2026, 06:42:33
  • 115
  • #
    polska
  • #
    hazard
  • #
    bukmacherka
  • #
    psychologia
  • #
    prawo
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 25.05.2026, 17:12:46 via Wykop
  • 0
Stanowski pozwolił na szkalowanie bukmacherów? Może to o to się pokłócił ze swoim redaktorem naczelnym
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

290

Polak władcą Madagaskaru? Ta historia wydarzyła się naprawdę

Polak władcą Madagaskaru? Ta historia wydarzyła się naprawdę

Uciekł z zesłania na Kamczatce, odwiedził Japonię, a wreszcie osiadł na Madagaskarze, gdzie tubylcy obwołali go władcą. Ostatnie lata życia Maurycego Beniowskiego to zbiór wyjątkowych epizodów, z których najciekawszy dotyczy... uznania go przez miejscowych za Władcę.

Histmag
z
histmag.org
dodany: 23.05.2026, 09:26:13
  • 38
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    gruparatowaniapoziomu
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 24.05.2026, 19:29:10 via Wykop
  • 0
Dobrze że Polacy ten Madagaskar oddali, bo byśmy dzisiaj byli wyzywani od kolonistów jak Francuzi i mieli te same problemy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

623

Kolumbijczycy szturmują Polskę. Szukają u nas nowego Eldorado, a znajdują kłopot

Kolumbijczycy szturmują Polskę. Szukają u nas nowego Eldorado, a znajdują kłopot

Kolumbijski polityk Andres Jaramillo na TikToku i Instagramie oferuje rodakom pracę w Polsce. Na miejscu okazuje się, że ani pracy, ani pozwolenia na nią nie ma. A polska firma, którą prowadzi brat polityka, została niedawno wykreślona z krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

znin
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 08:14:11
  • 142
  • #
    kolumbia
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 18.05.2026, 17:47:14 via Wykop
  • 0
@widzialapan: i ile niby jest? fajnych?
Qba_89
Qba_89
17.05.2026, 21:16:40
  • 0
#mecz
Qba_89 - #mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 17.05.2026, 21:17:07 via Wykop
  • 14
@Qba_89: wstydu nie mają
  • Odpowiedz
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 17.05.2026, 21:15:29
  • 1
Robert daj koszulke xD tak, na bank ci da w ostatnim meczu xD wstydu ludzie nie macie xD

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sfermentowany
sfermentowany
17.05.2026, 21:16:25 via Wykop
  • 1
@cham_i_bezczel: to nie jest jego ostatni mecz
  • Odpowiedz
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 17.05.2026, 21:09:17
  • 2
W ogóle Lewy schodzi, a realizator pokazuje jakichś grubasów na trybunach, zamiast szefa jak się żegna z drużyną

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 17.05.2026, 21:07:33
  • 2
Nie było szpaleru, bo on nie kończy kariery, głąby!

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Erimar
Erimar
17.05.2026, 21:28:16 via Wykop
  • 0
@cham_i_bezczel: nie trzeba kończyć kariery, żeby był szpaler xd
  • Odpowiedz
nick230
nick230
nick230
17.05.2026, 21:03:56
  • 4
#mecz czemu chuje mu szpaleru nie zrobili?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 17.05.2026, 21:04:32 via Wykop
  • 1
@nick230: bo nie kończy kariery
  • Odpowiedz

300

Tak ręcznie pakują Krówkę Opatowską

Tak ręcznie pakują Krówkę Opatowską

Krówka Opatowska to przysmak, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom słodkości. W Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Opatowie pracowite panie produkują masę krówkową, kroją ją i ręcznie pakują w kolorowe papierki. Krówka od lat jest znakiem rozpoznawczym położonego w malowniczym województwie ś

nawrotkatv
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 11:11:15
  • 95
  • #
    krowka
  • #
    opatow
  • #
    slodycze
  • #
    cukierki
  • #
    pasja
  • #
    pasjonaci
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 17.05.2026, 18:09:51 via Wykop
  • 0
Ale nikt im nie podziękuje?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
13.05.2026, 04:28:01
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 13.05.2026, 18:12:53 via Wykop
  • 0
@Wojciech_Skupien: tak, 12-latek ci niby lepe na dziąsło sprzedał jprdl, po co wy takie baity piszecie?
  • Odpowiedz
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 11.05.2026, 17:25:14
  • 0
Powiedźcie mi proszę ludzie używający saturatorów do wody. Czy jak kupie saturator Dafi to będe mógł używać syropów Pepsi od SodaStream? Bo nie wiem jak to działa. Je się podłącza gdzieś? Bo głównie potrzebuję wody gazowanej i Pepsi, a widzę Dafi nie ma Pepsi.

#kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
Autor
11.05.2026, 17:41:43 via Wykop
  • 0
@gorzki99: @henk__ aa ok, dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz

469

Koniec taryfy ulgowej dla lekarzy z Ukrainy? NRL chce zaostrzenia zasad

Koniec taryfy ulgowej dla lekarzy z Ukrainy? NRL chce zaostrzenia zasad

Naczelna Rada Lekarska domaga się ukrócenia uproszczonego trybu zatrudniania medyków spoza UE i powrotu do pełnej weryfikacji kompetencji. Samorząd twierdzi, że obecne przepisy zagrażają bezpieczeństwu pacjentów, więc czas na obowiązkowe egzaminy i koniec z przymykaniem oka na braki w dokumentacji

Kruk_
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 02.05.2026, 22:38:38
  • 70
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    ukraina
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel 04.05.2026, 17:03:56 via Wykop
  • 0
tylko ceny zaniżają, bo pracują za psie pieniądze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.06.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking