Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Brunuser

Brunuser

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 102359
  • Znaleziska 12062
  • Mikroblog 90297
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 12
  • Dodane (33)
  • Komentowane (1024)
  • Plusowane (89240)
Kieranz
Kieranz
16 godz. i 35 min temu
  • 14
#polityka #bekazprawakow #demografia #heheszki
Kieranz - #polityka #bekazprawakow #demografia #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
Autor
16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 13
@Kieranz: XD
Kieranz - @Kieranz: XD

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
13 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@Kieranz:
HrabiaTruposz - @Kieranz:

źródło: comment_1607205346IxNOfbitbluY2vMzqOmQo9

Pobierz
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
16 godz. i 23 min temu
  • 31
Tyle jeśli chodzi o załatwienie czegoś przez Nawrockiego ¯\(ツ)/¯

#neuropa #4konserwy #usa #trump #polityka
JAn2 - Tyle jeśli chodzi o załatwienie czegoś przez Nawrockiego ¯\(ツ)/¯

#neuropa #4k...

źródło: 0055748328

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
16 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 8
@JAn2: To nie jest kwestia żadnych ''dobrych relacji'' Nawrockiego z Trumpem lub ich braku a tego, że Donald Trump to jest po prostu amerykański biznesmen starej daty a co za tym idzie w taki sposób też traktuje po prostu ludzi i tutaj nie ma co się czarować. Polska nie ważne kto jest prezydentem naszego kraju i tak byłaby jedynie używana jako narzędzie/instrument przez niego. Nie wiem czy ktoś kojarzy historię
  • Odpowiedz
JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
14 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 4
@Cztero0404: nazywanie trumpa biznesmenem jest obelgą dla owych - typ zbankrutował 6 różnych biznesów, w tym j----e kasyno.
Koleś jest najzwyczajniejszym w świecie przestępcą z bardzo szerokimi placami, a w ostatnich latach obroną w postaci wszelkiej maści apologetów i konserwatywnych świrów pchających jego osobą swoją agendę.

Biznesmenem to może był jego stary, on jest istniejącym Nikodemem Dyzmą.
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
15 godz. i 48 min temu
  • 98
Bad Luck Kuba

#ajemge1 #primemma
Neobychno - Bad Luck Kuba 

#ajemge1 #primemma

źródło: ajemge1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
16 godz. i 34 min temu
  • 132
heh, płatek śniegu oburzył się o napis na koszulce
#polityka #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - heh, płatek śniegu oburzył się o napis na koszulce
#polityka #bekazprawa...

źródło: 1000028233

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lajsta77
lajsta77
16 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 98
@splinter96: Ale fuck Joe Biden już było ok ;)
  • Odpowiedz
NieWiemASieWypowiem
NieWiemASieWypowiem
16 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 139
@splinter96: oczywiście pajeeta najbardziej boli, przypomina mi wykopków którzy od 10 lat piszą o upadku zachodu
NieWiemASieWypowiem - @splinter96: oczywiście pajeeta najbardziej boli, przypomina mi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
20 godz. i 7 min temu
  • 33
ci ludzie naprawdę muszą tamtędy chodzić i przeszkadzać innym w pracy?
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi #kierowcy #warszawa
matixrr - ci ludzie naprawdę muszą tamtędy chodzić i przeszkadzać innym w pracy?
#kon...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
20 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 10
@matixrr: terroryści ira opanowali warszawę
  • Odpowiedz
Rabe
Rabe
15 godz. i 11 min temu via Android
  • 4
@Substytut: Którego kraju dotyczą te wspomnienia?

Z tego co pamiętam, po nowelizacji przepisów o transporcie lokalnym z 2021 roku busy wykonujące przewóz osób albo dostawy dla punktów usługowych mają możliwość czasowego wykorzystania infrastruktury pieszej jako ciągu technicznego, jeżeli jest to związane z wykonaniem manewru logistycznego lub ominięciem zablokowanego pasa ruchu. To samo dotyczy zatok i wysp przystankowych, które w takich przypadkach traktowane są jako element strefy włączenia do ruchu, więc
  • Odpowiedz
dziki-banan
dziki-banan
dziki-banan
19 godz. i 50 min temu
  • 39
Mariuszariat xD
#kanalzero #bekazpisu #stanowski #smutnehistoriespisanenakacuitanimpapierze #heheszki #humorobrazkowy
dziki-banan - Mariuszariat xD 
#kanalzero #bekazpisu #stanowski #smutnehistoriespisan...

źródło: 679632859d75402691c549beaa2d0a4d

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd
19 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 9
@dziki-banan: takie same zachowanie jest u wyznawców pelowcow, lewarow, konfiarzy itd.
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
19 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 17
@dziki-banan: "Mama, oni dobrą robotę robią. Naprawdę dobrą robotę, no także pozdrawiam i nie blokuję już linii."
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18 godz. i 10 min temu
  • 80
Tusk dziękuje Prezydentowi - źle
Nie dziękuje- też źle

Pisowcowi nie dogodzisz.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Tusk dziękuje Prezydentowi - źle
Nie dziękuje- też źle

Pisowcowi nie dogod...

źródło: 1000004446

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 23
@Turin89: Dobrze by było, jakby nauczył się jeszcze pisać poprawną polszczyzną - ten nasz chrzanik patriota.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
17 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 3
@Turin89:

cwelikx to alter ego cfelnera
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
16 godz. i 10 min temu
  • 93
Lecimy z tym szambem, zakute łby wyrzymają! XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Lecimy z tym szambem, zakute łby wyrzymają! XD

#polityka #bekazpi...

źródło: IMG_7578

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
16 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 123
@donatien-de-sade: W razie wojny osobiście informowałbym każdego napotkanego Niemca żeby nie zgadzał się na wpuszczanie jakichkolwiek pisowców do Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
16 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 54
@donatien-de-sade: TYŚ TYŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Scybulko - @donatien-de-sade: TYŚ TYŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
20 godz. i 54 min temu
  • 145
Ja to tylko czekam na narrację pisowców i republiki, że tak naprawdę Ziobro specjalnie poleciał do Stanów żeby wynegecjować kwestię tych amerykańskich żołnierzy xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
20 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 106
@splinter96: no weź nie podpowiadaj, oni czytają wykop
  • Odpowiedz
niebylotematu808
niebylotematu808
niebylotematu808
19 godz. i 30 min temu via Android
  • 6
@kocha_to_poczeka: ale tylko główną na mirko nie wchodzą, także spoko majonez.
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
20 godz. i 50 min temu
  • 237
Jak widzę czasami Tuska, który dodaje jakiś wpis, że udało się coś załatwić wspólnie jako kraj, razem z prezydentem albo opozycją. To staram się wyobrazić sobie podobną sytuację z nawrockim i nie jestem w stanie xD Ten człowiek prędzej spaliłby ten kraj niż przyznał, że Tusk zrobił coś pozytywnego.

#polityka #neuropa #konserwy #tusk #takaprawda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gram_w_mahjonga
gram_w_mahjonga
20 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 105
Ale Tusk nic pozytywnego nie robi, więc ciężko na siłę chwalić xD mercosur porażka, NFZ dramat, paliwa drogie, gdzie jest kwota wolna 60k?


@KOLEGAMAMY: A gdzie są obniżki prądu?
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
20 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 69
@KOLEGAMAMY: wywołuje ból d--y prawicowych przegrywow, po latach głosowania na Razem w końcu na Tuska zagłosuje, bo to jak poniża prawice jest po prostu wspaniale.

Co byśmy zrobili na tym wykopie bez takich typów jak Ty, który 24 godziny na dobę siedzi na tęgi polityka i szuka wpisów o Tusku?
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
18 godz. i 39 min temu
  • 297
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
18 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 147
@JajkaNieMajaBialek: Masz znajomości? Możesz wszystko. Druga Ukraina powoli się robi
  • Odpowiedz
Szefunciooooo
Szefunciooooo
Szefunciooooo
18 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 149
@JajkaNieMajaBialek: Bo one poszkodowane są, gdyby nie Ajemge to chlopak i rodzina by nie wiedzieli ze sie k----ą po kątach, to wszystko przez Ajemge
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
19 godz. i 29 min temu
  • 590
No jak to co?

- obowiązkową służbę wojskową
- rolki na tiktoku
- więcej religii
- niskie płace
Czoso - No jak to co?

- obowiązkową służbę wojskową
- rolki na tiktoku
- więcej reli...

źródło: 1000058951

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
19 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 206
@Czoso: jeden mówi, że się nie rodzą, bo Polacy nie piją, drugi, że nie rodza, bo Polki "dają w szyję". Czyli prodemograficzny pomysł prawicy, chłop chleje, a trzeźwa baba w domu siedzi i obsługuje pana xD
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
19 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 140
@Czoso: Jarek stary gej znów twierdził że nie ma dzieci bo baby dają w szyję xD a to wystarczy sprywatyzować pierwszy milion a gównioki same przyjdą
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
19 godz. i 56 min temu
  • 912
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000047602

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
19 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 915
@badreligion66: Klasyka gatunku, bogaty poucza innych że pieniądze nie są ważne
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
19 godz. i 29 min temu via Android
  • 586
@Shadovek: u nich zawsze jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
21 godz. i 5 min temu
  • 2753
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
20 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 841
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
20 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 456
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Vegasik69
Vegasik69
przedwczoraj, 03:29:23
  • 356
#heheszki
Vegasik69 - #heheszki

źródło: 1000024159

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mroczul
Mroczul
przedwczoraj, 08:38:17 via Wykop
  • 32
@Vegasik69: wódki jest zawsze za mało albo w sam raz, nigdy za dużo
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
przedwczoraj, 09:18:35 via Wykop
  • 25
@Vegasik69: tak policzy że potem i tak zawsze trzeba skoczyć po ostatnią flaszkę
  • Odpowiedz
vorky
vorky
20.05.2026, 16:34:57
  • 166
Wszystko to propaganda obecnej władzy panie redaktorze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #morawiecki
vorky - Wszystko to propaganda obecnej władzy panie redaktorze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: 1000037413

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stan-tookie-1
stan-tookie-1
20.05.2026, 22:14:27 via Android
  • 1
@vorky: trendsetter, ostatnio nawet bezos podłapał i zaczal promowac idee reformy podatkowej Morawieckiego
  • Odpowiedz
Misiaaak
Misiaaak
przedwczoraj, 04:19:13 via Wykop
  • 1
@vorky: partia miernot popierana przez miernoty
  • Odpowiedz
mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
20.05.2026, 14:38:03
  • 60
Ciiii, nie przeszkadzać i nie podpowiadać pisowcom, niech robią swoje i niech jeszcze Antka wyciągną przed wyborami... #polityka #bekazpisu
mariusz-madejczyk - Ciiii, nie przeszkadzać i nie podpowiadać pisowcom, niech robią s...

źródło: 2026-05-20 16_37_26-Greenshot

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
20.05.2026, 14:49:33 via iOS
  • 36
@mariusz-madejczyk: stare a glupie. Za 20 lat to ich nie bedzie. Moze wtedy bedzie spokój ale Krzysiu Pisowski namawia mlodych.
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas
20.05.2026, 18:54:45 via Wykop
  • 12
@PrawnydoRadca: To samo ludzie mówili 20 lat temu kiedy pisowcy wygrali swoje pierwsze wybory...
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
20.05.2026, 13:23:17
  • 51
Ja tylko przypominam, że "przyjaciel" ewki zajączk0skiej zamordował brutalnie i z satysfakcją 3 alpaki.
Reakcja Zajączkowskiej to uśmieszek, bo "hihi, fajny wolnorynkowiec zarobi troche hajsu z futra zwierzątek".
Podłe.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
wykoppltakastronazobrazkami - Ja tylko przypominam, że "przyjaciel" ewki zajączk0skie...

źródło: f28b4813e8bf091e3b19bd9c23487dfcb20be441055c64ee7da37b352a9dc9aa (2)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
20.05.2026, 13:26:12 via Wykop
  • 28
@wykoppltakastronazobrazkami: rosyjska bladź to zawsze rosyjska bladź
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
20.05.2026, 13:48:52 via Wykop
  • 12
@wykoppltakastronazobrazkami: konfołaki chcą uchodzić za młodą i świeżą krew a większość jest czymś splamiona jak nie rublami to sianiem prymitywnych prostajkich fejków obłudą bo skoro taki zły jest ten Eurokołhoz Mordor to czemu tam siedzą ja na ich miejscu oddałbym mandat albo przeznaczał większość kasy na cele społeczne żeby chociaż ludziom było lepiej.
Konfołaki nie słyną ze społecznictwa, realizowania postulatów, nagłaśniania patologii i nierówności. Oni wspierają i wzmacniają wszystko to,
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
20.05.2026, 14:26:13
  • 80
Kolejna afera KO..
Ile wytrzymamy tego niszczenia Polski

#polityka #bekazpisu #twitter
Handstander12 - Kolejna afera KO..
Ile wytrzymamy tego niszczenia Polski 

#polityka ...

źródło: 1000109024

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
20.05.2026, 14:30:27 via Wykop
  • 117
@Handstander12: kompletna kompromitacja, nie ma co, rząd do dymisji, a winnych ukamienować! A pomyslec, że kiedyś krzyczeli o aferach z tak blachych powodów jak zmarnowanie 1.3mld zł na Ostrołęke C, jak im teraz nie wstyd?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
20.05.2026, 16:16:25 via Wykop
  • 38
@Handstander12: spokojnie, to tylko węgierski błazen XD
dominowiak - @Handstander12: spokojnie, to tylko węgierski błazen XD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
20.05.2026, 14:34:25
  • 103
Wybitny umysł prawniczy Bosak napisał genialna ustawę w której będzie specjalna policja łóżkowa, odpowiadającą za sprawdzenie czy adoptując dziecko nie jesteś gejem.
Albo będąc w nieoficjalnym związku będziesz adoptować a jak w oficjalnym to nie.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polska #prawo
TenXen47 - Wybitny umysł prawniczy Bosak napisał genialna ustawę w której będzie spec...

źródło: cc87a89ffdc3867bdc8244f90fd4155a105d5134e0e58f706e04f8ee9e519943

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
20.05.2026, 15:06:03 via Wykop
  • 115

Komentarz usunięty przez moderatora

VladChat
VladChat
VladChat
20.05.2026, 15:11:19 via Wykop
  • 95
@TenXen47: A Bosak jako fan mmmf free by się kwalifikował?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4000
  • Strona 1 z 4000
  • >
  • Elo to ja Brunuser, a może jednak nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Tam gdzie zasnę
  • brunuser@gmail.com
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.04.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 03.12.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.11.2018

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking