A mnie to się wydaje, że jemu ktoś kazał się pokłócić z Polską bo wtedy mniej głupio będzie podpisać kontrakty na odbudowę z USA, Niemcami i Francją. Bo tak bez niczego to głupio by było bo Polska tyle pomogła itd. Teatr dla gojów moim zdaniem, z wielką kasą w tle. Tam gdzie wielka kasa na stole tam Polski być nie może. Kto się będzie liczył z krajem rządzonym przez bandę sprzedajnych pajaców
@PasswordExpired: jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi jaki sens ma organizacja szczytu w sprawie odbudowy Ukrainy skoro końca wojny nie widać, oprócz przepalania publicznych pieniędzy?
Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeniach w autobusie psów, bo mają brudny po oddaniu stolca tyłek i łapy ze śladami kału i moczu, w które wdeptują na spacerze i których jest dzięki psiarzom pełno wszędzie. Jest to też przy okazji niezgodne z regulaminem ztm, bo pies powinien być w kontenerze lub mieć kaganiec i być na smyczy.
@WielkiNos: oczywiście w tych z-------h komentarzach musiał się pojawić chociaż jeden o "bombelku". Ale przecież obrzydzanie rodzicielstwa to teoria spiskowa xD
K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
jak śmiesz gówniarzu wytykać nierzetelność potężnej dziennikarce z kanału zero, jak się nie podoba to sam zrób lepiej #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero
Mój dziadek wychował 5 chłopa. Każdy dostał od niego działkę, wsparcie na start i podobno żyli ze sobą całkiem normalnie. Jednak żaden z synów nie zaopiekował walącym się od kilku lat pomnikiem. To ja i mój brat, którzy w zasadzie dziadka nie poznaliśmy (Dziadek umarł gdy miałem ~3 lata, więc ledwo co go pamiętam) musieliśmy w końcu coś z tym zrobić, żeby kogoś nie przywaliło. Wszyscy wujkowie z własnymi firmami w budowlance.
Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.
Kaznowska ocenia, że obecny model prowadzi do silnej presji finansowej na szpitale. Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów funkcjonowania placówek, a dyrektorzy szpitali mierzą się z kolejnymi żądaniami podwyżek, szczególnie przed lipcowymi wzrostami płac.
Fajno-Polacki wice-marszałek KO teraz w Ukraińkiej TV szkaluje władze prezydencką naszego kraju i pluje na Polaków i bagatelizując ludobóstwo wołyńskie jako "ataki na ludność cywilność". Nienawiść do Polski i Polaków z strony koalicji rządzącej wchodzi na coraz wyższe poziomy pogardy.
"Sukcesy" Uśmiechniętego Rządu w tym tygodniu: - Rozpaczliwa obrona Załeńskiego i jego orderu który mam nadzieję że zostanie jak najszybciej odebrany - Rozdawanie naszych publicznych pieniędzy nierobom artystom nieudacznikom - I na deser wisienka zakaz lodów dla dobrych uczniów bo WOKE No uśmiechnijcie sie Brygada no co wy tacy smutni xddddddddddd Jak dobrze że jeszcze trochę ponad rok i te wszystkie "demokratyczne" nieudaczniki libo-leftowe zostaną wyrzucone na niechlubny śmietnik historii ( ͡
@MazurskiSmak: właśnie takie odpowiedzi uświadamiają mi, że ten portal to w większości polityczne boty. Mirek wytknął w jego ocenie słabe działania obecnego rządu, a ty piszesz coś o prezydencie jako kontratak xD, przecież w taki sposób nie da się prowadzić żadnego konstruktywnego dialogu xD.
@Placi: beka z obrzydzenia symetrystów xD jak ktoś potrafi wygarnąć błędy i nieudolność z lewa i prawa to jest zły, bo nie jest bezgranicznie oddany jednej ze stron. Albo jesteś z nami albo przeciw xD, super, fajnie, oby tak dalej.
@MazurskiSmak: ok, zgadzam się, że "uśmiechnięty rząd" to określenie używane głównie przez wyborców przeciwnej strony politycznej, podkreślam, że chyba tylko w Polsce słowo "uśmiechnięty" próbuje się obrzydzić w takim stopniu, co w sumie się udaje. Przecież sam uśmiech powinien się kojarzyć dobrze, trochę to przykre ( ͡°ʖ̯͡°).
@MazurskiSmak: to wielowątkowy problem i wieloletnie/wielopokoleniowe pranie mózgów. Ja chyba nie czuję nienawiści do jakiekolwiek że stron, czasem jedynie brak mi sił. W imię maksymy "dziel i rządź" jako naród jesteśmy podzieleni praktycznie w każdej dziedzinie życia, nie szukamy złotego środka, musi być skrajnie albo w prawo albo w lewo i nic pomiędzy.
@zielonawrona: piszesz, że świat nie jest czarno biały i w tym samym poście, że społeczeństwo ukraińskie pluje nam w twarz. To całe społeczeństwo pluje w tą twarz? A może tylko część? Plują we wszystkie twarze czy może tylko w niektóre? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.
@zielonawrona: ale piszesz jakimiś ogólnikami w stylu "nie jest to rzadkie", z jednej strony staram się zrozumieć Twój punkt widzenia ale skoro tak na Ciebie "plują" to może problem też tkwi w Tobie? Mam styczność z Ukraińcami praktycznie codziennie, sytuacje gdy ktoś zachował się względem mnie nieporządku to promil biorąc je wszystkie pod uwagę.
Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.
Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."
Zabieg polegał na usunięciu jednego płodu przy zachowaniu drugiego. Aborcja miała się odbyć bez wskazań medycznych. Informacja wywołała burzę zarówno po stronie działaczy pro-life oraz klinik wykonujących aborcje.
@Parmenides69: na pewno generalizuję i przypadkowo piątka ma tatuaże w widocznych miejscach, jest tam zniewieściały facet oraz kobiety mają fryzury "na feministkę", to na pewno przypadek. Wyglądają jak z generatora lewackich aktywistów xD
@JanTrajbal2: fuck for fun brzmi jak promowanie rozwiązłości seksualnej, która w moim odczuciu jest obrzydliwa i powinna być społecznie napiętnowana a nie wynoszona na piedestał. Druga kwestia to wynoszenie swojego życia seksualnego do życia publicznego (na koszulkach, torebkach itp.) jest co najmniej dziwne, widzę to tak: nie masz się czym chwalić? Pochwal się orientacją albo swoim podejściem do seksu, to takie modne i wolnościowe!
Ludzie wpłacają z dobroci serca, rozumiem, to ich kasa, niech robią z nią co chcą. Jednak rzetelność łatwoganga była poniżej krytyki, wielokrotnie mówił, że te dzieci się wyleczy, a to nie jest prawda, liczyłem na rzetelne przedstawienie FAKTÓW dlaczego ta terapia nie jest zatwierdzona w UE, moje niedoczekanie. Ludzie niech wpłacają na co chcą, ale niech przynajmniej wiedzą za co płacą. #latwogang
Te zbiórki od Łatwo robią więcej złego niż dobrego. Najpierw zbieranie jakiejś ogromnej sumy na jedną fundację, która nigdy wcześniej nie zarządzała tak dużymi środkami, zamiast podzielić tę kwotę powyżej jakiegoś progu pomiędzy różne fundacje/organizacje. Zdaję sobie sprawę, że pierwotnie zakładał jakieś 200 tyś, a nie 200 milionów, ale nadal można to było jakoś lepiej ograć i skonsultować się w którymś momencie z ludżmi, którzy są ekspertami w kwestii potrzeb służby zdrowia