Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bigolini

Bigolini

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3234
  • Znaleziska 129
  • Mikroblog 3105
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
WielkiNos
WielkiNos
24.06.2026, 06:33:12
  • 154
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 24.06.2026, 07:13:05 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: i to ja jestem p------y?
  • Odpowiedz
PasswordExpired
PasswordExpired
24.06.2026, 05:38:43
  • 15
A mnie to się wydaje, że jemu ktoś kazał się pokłócić z Polską bo wtedy mniej głupio będzie podpisać kontrakty na odbudowę z USA, Niemcami i Francją. Bo tak bez niczego to głupio by było bo Polska tyle pomogła itd. Teatr dla gojów moim zdaniem, z wielką kasą w tle. Tam gdzie wielka kasa na stole tam Polski być nie może. Kto się będzie liczył z krajem rządzonym przez bandę sprzedajnych pajaców
PasswordExpired - A mnie to się wydaje, że jemu ktoś kazał się pokłócić z Polską bo w...

źródło: 729518215_2296011734263904_2618767322228879638_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 24.06.2026, 07:09:52 via Wykop
  • 0
@PasswordExpired: jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi jaki sens ma organizacja szczytu w sprawie odbudowy Ukrainy skoro końca wojny nie widać, oprócz przepalania publicznych pieniędzy?
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
24.06.2026, 06:14:32
  • 241
Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeniach w autobusie psów, bo mają brudny po oddaniu stolca tyłek i łapy ze śladami kału i moczu, w które wdeptują na spacerze i których jest dzięki psiarzom pełno wszędzie. Jest to też przy okazji niezgodne z regulaminem ztm, bo pies powinien być w kontenerze lub mieć kaganiec i być na smyczy.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #
WielkiNos - Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeni...

źródło: 1000132211

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 24.06.2026, 07:05:05 via Wykop
  • 8
@WielkiNos: oczywiście w tych z-------h komentarzach musiał się pojawić chociaż jeden o "bombelku". Ale przecież obrzydzanie rodzicielstwa to teoria spiskowa xD
  • Odpowiedz
Rychson
Rychson
24.06.2026, 04:55:20
  • 736
K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
Rychson - K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von ...

źródło: 1000043643

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 24.06.2026, 07:00:08 via Wykop
  • 24
@Rychson: apka dostosowana do odbiorców czyli psiarzy, oni są pewnie zachwyceni
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
22.06.2026, 13:33:44
  • 393
jak śmiesz gówniarzu wytykać nierzetelność potężnej dziennikarce z kanału zero, jak się nie podoba to sam zrób lepiej
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero
splinter96 - jak śmiesz gówniarzu wytykać nierzetelność potężnej dziennikarce z kanał...

źródło: 1000030671

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 22.06.2026, 15:31:27 via Wykop
  • 1
@splinter96: już Pani Arleta stała się wrogiem wykopków? Szybko poszło xD
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
19.06.2026, 04:42:16
  • 460
Mój dziadek wychował 5 chłopa. Każdy dostał od niego działkę, wsparcie na start i podobno żyli ze sobą całkiem normalnie. Jednak żaden z synów nie zaopiekował walącym się od kilku lat pomnikiem. To ja i mój brat, którzy w zasadzie dziadka nie poznaliśmy (Dziadek umarł gdy miałem ~3 lata, więc ledwo co go pamiętam) musieliśmy w końcu coś z tym zrobić, żeby kogoś nie przywaliło. Wszyscy wujkowie z własnymi firmami w budowlance.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 19.06.2026, 06:08:31 via Wykop
  • 22
@teodorkm: może jedyne co im w życiu dał to kawałek ziemi a zabrakło ojcowskiej miłości?
  • Odpowiedz

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
Bigolini
Bigolini 19.06.2026, 06:01:42 via Wykop
  • 2
@Siedze_w_sklepie_jubilerskim: ale przecież pobieranie wynagrodzenia to nie przestępstwo!!!!!!11111
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 06:52:09
  • 120
🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie

źródło: 1000018784

Pobierz
Mikuuuus - 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 18.06.2026, 08:14:55 via Wykop
  • 5
@patryk-wuwuw: człowiek zrozumie, małpa nadal będzie zdziwiona
  • Odpowiedz

1202

Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów placówek.

Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów placówek.

Kaznowska ocenia, że obecny model prowadzi do silnej presji finansowej na szpitale. Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów funkcjonowania placówek, a dyrektorzy szpitali mierzą się z kolejnymi żądaniami podwyżek, szczególnie przed lipcowymi wzrostami płac.

ocynkowanyodpornynahejt
z
biznes.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 12:10:16
  • 114
  • #
    szpital
  • #
    wynagrodzenie
  • #
    pieniadze
Bigolini
Bigolini 15.06.2026, 18:27:08 via Wykop
  • 2
@szymonn226: polecam zobaczyć jak wygląda kwestia okulisty dziecięcego w mieście wojewódzkim ( ͡° ͜ʖ ͡°).

1059

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Fajno-Polacki wice-marszałek KO teraz w Ukraińkiej TV szkaluje władze prezydencką naszego kraju i pluje na Polaków i bagatelizując ludobóstwo wołyńskie jako "ataki na ludność cywilność". Nienawiść do Polski i Polaków z strony koalicji rządzącej wchodzi na coraz wyższe poziomy pogardy.

KochanekAdmina
z
tysol.pl
dodany: 04.06.2026, 12:03:51
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewica
  • #
    4konserwy
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 20:28:06 via Wykop
  • -9
@radek-kosiecki: nie doceniasz rodaków xD
Cosipi
Cosipi
04.06.2026, 09:59:30
  • 41
"Sukcesy" Uśmiechniętego Rządu w tym tygodniu:
- Rozpaczliwa obrona Załeńskiego i jego orderu który mam nadzieję że zostanie jak najszybciej odebrany
- Rozdawanie naszych publicznych pieniędzy nierobom artystom nieudacznikom
- I na deser wisienka zakaz lodów dla dobrych uczniów bo WOKE
No uśmiechnijcie sie Brygada no co wy tacy smutni xddddddddddd
Jak dobrze że jeszcze trochę ponad rok i te wszystkie "demokratyczne" nieudaczniki libo-leftowe zostaną wyrzucone na niechlubny śmietnik historii ( ͡
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 11:21:47 via Wykop
  • 23
@MazurskiSmak: właśnie takie odpowiedzi uświadamiają mi, że ten portal to w większości polityczne boty.
Mirek wytknął w jego ocenie słabe działania obecnego rządu, a ty piszesz coś o prezydencie jako kontratak xD, przecież w taki sposób nie da się prowadzić żadnego konstruktywnego dialogu xD.
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 11:52:38 via Wykop
  • 1
@Placi: beka z obrzydzenia symetrystów xD jak ktoś potrafi wygarnąć błędy i nieudolność z lewa i prawa to jest zły, bo nie jest bezgranicznie oddany jednej ze stron. Albo jesteś z nami albo przeciw xD, super, fajnie, oby tak dalej.
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 11:55:26 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: ok, zgadzam się, że "uśmiechnięty rząd" to określenie używane głównie przez wyborców przeciwnej strony politycznej, podkreślam, że chyba tylko w Polsce słowo "uśmiechnięty" próbuje się obrzydzić w takim stopniu, co w sumie się udaje. Przecież sam uśmiech powinien się kojarzyć dobrze, trochę to przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 12:24:03 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: to wielowątkowy problem i wieloletnie/wielopokoleniowe pranie mózgów. Ja chyba nie czuję nienawiści do jakiekolwiek że stron, czasem jedynie brak mi sił. W imię maksymy "dziel i rządź" jako naród jesteśmy podzieleni praktycznie w każdej dziedzinie życia, nie szukamy złotego środka, musi być skrajnie albo w prawo albo w lewo i nic pomiędzy.
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 12:25:21 via Wykop
  • 0
@Placi: każda zła decyzja powinna być piętnowana, zarówno to "mała" jak i "wielka". Przykrywanie jednych drugimi niczemu nie służy, to fakt.
  • Odpowiedz
qoop
qoop
04.06.2026, 06:30:14
  • 15
Jeśli masz odbyt, to już jesteś niewolnikiem (klozetu)

#przegryw #srajzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 07:29:36 via Wykop
  • 3
@majkel_scofield: fizjologiczne
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 822
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 06:36:45 via Wykop
  • 62
@zielonawrona: piszesz, że świat nie jest czarno biały i w tym samym poście, że społeczeństwo ukraińskie pluje nam w twarz. To całe społeczeństwo pluje w tą twarz? A może tylko część? Plują we wszystkie twarze czy może tylko w niektóre? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 06:37:19 via Wykop
  • 2
@Leniek: bezczelny, pewnie użył słynnej frazy "daj, daj, daj"!
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 04.06.2026, 07:00:05 via Wykop
  • 8
@zielonawrona: ale piszesz jakimiś ogólnikami w stylu "nie jest to rzadkie", z jednej strony staram się zrozumieć Twój punkt widzenia ale skoro tak na Ciebie "plują" to może problem też tkwi w Tobie? Mam styczność z Ukraińcami praktycznie codziennie, sytuacje gdy ktoś zachował się względem mnie nieporządku to promil biorąc je wszystkie pod uwagę.
  • Odpowiedz

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Bigolini
Bigolini 28.05.2026, 03:58:31 via Wykop
  • 15
@brednyk: widać, że nie tworzyłeś historii

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
Bigolini
Bigolini 28.05.2026, 03:43:02 via Wykop
  • 0
@Snuq: warto dodać, że nie potrafi skleić 2 zdań i filmik jest pocięty jak borderka po rozstaniu

615

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Zabieg polegał na usunięciu jednego płodu przy zachowaniu drugiego. Aborcja miała się odbyć bez wskazań medycznych. Informacja wywołała burzę zarówno po stronie działaczy pro-life oraz klinik wykonujących aborcje.

Famine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 20.05.2026, 21:00:26
  • 426
  • #
    dzieci
  • #
    macierzynstwo
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    aborcja
Bigolini
Bigolini 21.05.2026, 21:11:27 via Wykop
  • 22
@Parmenides69: na pewno generalizuję i przypadkowo piątka ma tatuaże w widocznych miejscach, jest tam zniewieściały facet oraz kobiety mają fryzury "na feministkę", to na pewno przypadek. Wyglądają jak z generatora lewackich aktywistów xD
Bigolini
Bigolini 21.05.2026, 21:12:49 via Wykop
  • 1
@Lukki: psiecko prawem, nie towarem xD
Bigolini
Bigolini 21.05.2026, 21:17:12 via Wykop
  • 2
@lazarus-x: piekło rozgrywa się tu i teraz pod płaszczykiem tolerancji i "wolnego wyboru".
Bigolini
Bigolini 21.05.2026, 21:23:30 via Wykop
  • 3
@JanTrajbal2: fuck for fun brzmi jak promowanie rozwiązłości seksualnej, która w moim odczuciu jest obrzydliwa i powinna być społecznie napiętnowana a nie wynoszona na piedestał. Druga kwestia to wynoszenie swojego życia seksualnego do życia publicznego (na koszulkach, torebkach itp.) jest co najmniej dziwne, widzę to tak: nie masz się czym chwalić? Pochwal się orientacją albo swoim podejściem do seksu, to takie modne i wolnościowe!
Bigolini
Bigolini 27.05.2026, 19:39:16 via Wykop
  • 0
@Pink_Floyd: kimże jestem, żeby określać jego płeć? XD
Famine
Famine
27.05.2026, 13:22:21
  • 18
SZCZERY UŚMIECH

#polska #wydarzenia #wojsko #bialorus
Famine - SZCZERY UŚMIECH

#polska #wydarzenia #wojsko #bialorus

źródło: temp_file855599244246042684

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 27.05.2026, 14:44:28 via Wykop
  • 9
@Jerry664: a to dopiero początek jego zalet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX
24.05.2026, 23:32:31
  • 45
Ludzie wpłacają z dobroci serca, rozumiem, to ich kasa, niech robią z nią co chcą. Jednak rzetelność łatwoganga była poniżej krytyki, wielokrotnie mówił, że te dzieci się wyleczy, a to nie jest prawda, liczyłem na rzetelne przedstawienie FAKTÓW dlaczego ta terapia nie jest zatwierdzona w UE, moje niedoczekanie. Ludzie niech wpłacają na co chcą, ale niech przynajmniej wiedzą za co płacą.
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 25.05.2026, 14:06:43 via Wykop
  • 0
@matti-nn: wtedy pan lekarz by nie mógł kupić kolejnej rezydencji i jachtu a tego byśmy nie chcieli.
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
25.05.2026, 11:46:43
  • 44
Te zbiórki od Łatwo robią więcej złego niż dobrego. Najpierw zbieranie jakiejś ogromnej sumy na jedną fundację, która nigdy wcześniej nie zarządzała tak dużymi środkami, zamiast podzielić tę kwotę powyżej jakiegoś progu pomiędzy różne fundacje/organizacje. Zdaję sobie sprawę, że pierwotnie zakładał jakieś 200 tyś, a nie 200 milionów, ale nadal można to było jakoś lepiej ograć i skonsultować się w którymś momencie z ludżmi, którzy są ekspertami w kwestii potrzeb służby zdrowia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 25.05.2026, 13:52:10 via Wykop
  • 2
@Doberober: wszystko fajnie, ściana tekstu, przemyślenia ale edytuj te "tyś" bo aż mnie mózg boli.
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 25.05.2026, 14:04:40 via Wykop
  • 1
@Doberober: wybaczone, plusika zostawiam, niech się niesie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Bilbo Bigosz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking