Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bigolini

Bigolini

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3228
  • Znaleziska 129
  • Mikroblog 3099
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
21.05.2026, 18:14:50
  • 3
#drama #niewiemalesiedowiem #przegryw

No nie jest to die natur? Kurde smutna rzecz (chociaż nie szanuję kanału)
SzalonyOgorek - #drama #niewiemalesiedowiem #przegryw

No nie jest to die natur? Kurd...

źródło: obraz

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 22.05.2026, 13:06:53 via Wykop
  • 0
@feeling-of-justice: silniczkĄ tak? XD
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
20.05.2026, 05:58:41
  • 1010
Ale inflacja u meneli, idę sobie do kołchozu, a menel się mnie pyta o 10 zł XDD
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 20.05.2026, 07:36:02 via Wykop
  • 8
@WolnyBLN: mnie jakaś menelica ostatnio prosiła o 20 zł na p-------y, nie palę i byłem w szoku, że tyle kosztują xD
  • Odpowiedz

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
Bigolini
Bigolini 18.05.2026, 18:25:37 via Wykop
  • 1
@hailempathy: to świetnie, tylko się cieszyć i piszę to bez ironii. Sam pośrednio doświadczyłem wiele przykrych sytuacji w trakcie ciąży żony. W niektóre sam bym chyba nie wierzył, gdyby nas nie dotknęły.
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
17.05.2026, 16:40:47
  • 282
Że ludzie nie wstydzą się pisać czegoś takiego pod własnym imieniem i nazwiskiem jeszcze mając pracodawcę w informacjach

#ukraina #warszawa
Zartos_Larpiarz - Że ludzie nie wstydzą się pisać czegoś takiego pod własnym imieniem...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 17.05.2026, 16:49:14 via Wykop
  • 3
@SoplicaTadeusz: gdybym miał multi, to dałbym 2 plusy
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 18.05.2026, 09:46:34 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: szanuję i pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
17.05.2026, 12:09:04
  • 222
Dlaczego ruscy wyją? Bo tylko tyle mogą.
#ukraina #wojna #rosja
dqdq1 - Dlaczego ruscy wyją? Bo tylko tyle mogą. 
#ukraina #wojna #rosja

źródło: thats why

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 17.05.2026, 12:56:55 via Wykop
  • 22
@dqdq1: mogą też uderzyć w blok mieszkalny, szpital albo szkołę, co pewnie zrobią.
  • Odpowiedz
Bigolini
Bigolini 18.05.2026, 09:45:58 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
7ujMejster
7ujMejster
17.05.2026, 06:15:22
  • 389
Plusuja tylko Ci co się starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie parę plusow będzie bo demografia słaba
#zwiazki #humorobrazkowy
7ujMejster - Plusuja tylko Ci co się starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie parę plusow będzie bo...

źródło: IMG_6915

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 17.05.2026, 11:01:37 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

690

Liczba Ukraińców pobierających 800+ spadła sześciokrotnie.

Liczba Ukraińców pobierających 800+ spadła sześciokrotnie.

Od lutego 2026 r., po wprowadzeniu nowych wymogów dotyczących świadczenia 800 plus dla obywateli Ukrainy, liczba wypłacanych im świadczeń zmniejszyła się sześciokrotnie. Według informacji MSWiA, dotychczas odrzucono 12,5 tys. wniosków niespełniających kryteriów.

MagicznyMariusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.05.2026, 06:10:09
  • 188
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    ukraina
Bigolini
Bigolini 14.05.2026, 09:37:24 via Wykop
  • 1
@SebicoV: prawda w tym temacie powinna wskazywać nieudolność rządzących
Bigolini
Bigolini 14.05.2026, 09:41:53 via Wykop
  • 0
@MrPoland: czego na dowodzić przedstawiona przez ciebie historia? Chłop robił na czarno a teraz Pan Państwo pomóż xD Pan Wiesław dobry, Ukrainiec zły. Nie dziwię się, że w tym państwie jest jak jest, gdy czytam takie posty.

528

Zełeński pozwolił rosjanom na paradę w Moskwie.

Zełeński pozwolił rosjanom na paradę w Moskwie.

Prezydent Wołodymyr Zełenski wydał oficjalny dekret, według którego Ukraińska broń nie zostanie użyta do ostrzału terytorium placu czerwonego.

Rostovskyy
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 08.05.2026, 20:47:48
  • 88
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    europa
  • #
    polityka
Bigolini
Bigolini 09.05.2026, 10:45:43 via Wykop
  • 0
@qciek: przecież 99% nawet nie przeczytała treści z zamieszczonego linku xD.
Wilczynski
Wilczynski
04.05.2026, 06:49:29
  • 1
#ukraina Kiedy w końcu skończy się to szczucie na Ukraińców wtym kraju????????
Wilczynski - #ukraina Kiedy w końcu skończy się to szczucie na Ukraińców wtym kraju??...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 04.05.2026, 07:06:01 via Wykop
  • 3
@Wilczynski: policja nie potrafi wystawić mandatu za jazdę po chodniku ale szykuje się na szturm przemytników broni z Ukrainy xDD
  • Odpowiedz
secs
secs
28.04.2026, 19:13:14
  • 979
XD
#konfitura
secs - XD
#konfitura

źródło: witamchybanigdy

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 28.04.2026, 21:06:51 via Wykop
  • 664
@secs: bo wiesz, PRAWDZIWA praca to tylko w fabryce smrodu albo na budowie
  • Odpowiedz
F1A2Z3A4
F1A2Z3A4
28.04.2026, 05:36:16
  • 494
Widzę, że wśród zetek już zaczęło się osrywanie inicjatywy wośpu, w tym tysięcy ludzi na przestrzeni lat, którzy w deszczu, czy mrozie zbierali do puszek, w czasach kiedy słowa stream nie było nawet w polskim słowniku. Wszystkich inicjatyw przygotowywania i wystawiania na aukcjach ciekawych projektów od grup pasjonatów i innych cennych rzeczy od faktycznie niespecjalnie zamożnych osób, dla których to było sporo poświęcenia czasu, czy rzeczy materialnych. Liczy się teraz tylko duża
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 28.04.2026, 07:35:24 via Wykop
  • 3
@F1A2Z3A4: dobry bait, taki nieoczywisty, płaczesz że ktoś osrywa WOŚP, a sam robisz dokładnie to samo z inicjatywą latwogang xD
  • Odpowiedz

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
Bigolini
Bigolini 27.04.2026, 01:21:47 via Wykop
  • 32
10 sekund pseudo materiału a "reporter" mówi "... mandat to żadna kara, w porównaniu do tego, co oferuje kierowcĄ Maksym Szewczuk...".
Poważna telewizja jest poważna xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

text
text
26.04.2026, 10:34:50
  • 578
W tym kraju największym Bogiem (nie jakimś niedzielnym mitem) jest auto. Wszystko ma byc jemu podporządowane.
Piesi i rowerzyści, to zas największe zło.

#samochodoza #konfitura #motoryzacja #polska
text - W tym kraju największym Bogiem (nie jakimś niedzielnym mitem) jest auto.  Wszy...

źródło: patopolska

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 26.04.2026, 12:36:23 via Wykop
  • 2
@synBogarta: nie popieram ale nie neguję xd
  • Odpowiedz
dam115
dam115
04.04.2026, 08:34:11
  • 312
#primemma
dam115 - #primemma

źródło: 1000019357

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 04.04.2026, 13:08:56 via Wykop
  • 14
@dam115: gowniarzuzasrany.jpg
  • Odpowiedz
chcialbymbycnormalny
chcialbymbycnormalny
01.04.2026, 05:44:08
  • 355
A potem ciekawe czemu młodzi nie chcą mieć dzieci xD Wyobraź sobie, że trafiają ci się tacy starzy i tak się tobą zajmują. Życia cud.
#antynatalizm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
chcialbymbycnormalny - A potem ciekawe czemu młodzi nie chcą mieć dzieci xD Wyobraź s...

źródło: 11026

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 01.04.2026, 11:39:59 via Wykop
  • 9
@Seraphae: przeczytałem wszystkie Twoje odpowiedzi i w każdym poście można zaobserwować rigcz. Życzę żeby wszystkie partnerki Mirków były tak świadome w kontekście bycia rodzicem. Szacun.

A czytając, że pozostanie +-12h z małym dzieckiem w domu to wakacje, mogę napisać jedynie: xD.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
23.03.2026, 05:56:04
  • 424
Dzień dobry

#heheszki #koty #tinder #dziendobry
Famine - Dzień dobry

#heheszki #koty #tinder #dziendobry

źródło: temp_file594059453335065761

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 23.03.2026, 06:32:15 via Wykop
  • 32
@Famine: stare kocisko
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
14.03.2026, 09:35:00
  • 673
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 14.03.2026, 10:24:00 via Wykop
  • 9
@delulusional: na wykopie jak zwykle bańka informacyjna, PiS i Batyr się nie pozbiera! Teraz już na pewno stracili połowę elektoratu xD
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
08.03.2026, 07:13:24
  • 1834
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 08.03.2026, 07:39:39 via Wykop
  • 3
@CzekistaPutin: dobrze, że wyborcy PiSu mają identyczne zdanie w tym temacie.
  • Odpowiedz
haabero
haabero
27.02.2026, 19:43:01
  • 0
Mireczki, szukam suva z większym bagażnikiem niż obecnie bo drugi maluch w drodze. Mam teraz kię niro z 2021 roku i ledwo się tam wózek i dwie torby mieszczą. Myślałem nad Skodą Kodiaq, Hyndaiem Tuscon, Hondą CR-V albo używanego Seata Terraco (wiem, że to samo co skoda ale już przestali produkować). Najfajniej by było jakby miała hybrydę ale nie jest to mus.
Może są jeszcze jakieś modele na które warto zwrócić uwagę?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigolini
Bigolini 28.02.2026, 21:24:02 via Wykop
  • 0
@Pangia: chciałem odpisać ale brzmi jak bait
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Bilbo Bigosz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking