Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BNM2136

BNM2136

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12515
  • Znaleziska 965
  • Mikroblog 11550
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6

509

W stosunku do ubiegłego roku bezrobocie w Tychach wzrosło o 38%!

W stosunku do ubiegłego roku bezrobocie w Tychach wzrosło o 38%!

Sypie się rynek pracy nawet w dobrze prosperujących miastach powiatowych.

dolina_korupcji
z
noweinfo.pl
dodany: 25.04.2026, 19:37:03
  • 111
  • #
    tychy
  • #
    bezrobocie
  • #
    slask
  • #
    januszebiznesu
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
BNM2136
BNM2136 26.04.2026, 08:42:44 via Wykop
  • -6
podobno sam tusk biega po firmach i zwalnia ludzi od tak z czystej nienawiści do polaken
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BNM2136
BNM2136 26.04.2026, 07:10:07
  • 3
#latwogang

Ale że szeryf internetu wardęga bierze udział w takim scamie gdzie tylko 21% kasy idzie na cel a reszta rozchodzi się nie wiadomo gdzie to się nie spodziewałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
26.04.2026, 07:11:08 via Wykop
  • 0
@BNM2136: bo oni wszyscy na tym zarobią nie bój sie,tak bez interesu te hieny p0laki tam nie przychodzą
  • Odpowiedz
robertx
robertx
26.04.2026, 07:11:13 via Wykop
  • 2
@przyjacielklienta: raporty finansowe fundacji dostępne nawet na ich stronie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz

654

Katastrofa demograficzna przyspiesza. Populacja spadnie poniżej 34 mln do 2050 r

Katastrofa demograficzna przyspiesza. Populacja spadnie poniżej 34 mln do 2050 r

Dane Ministerstwa Finansów wskazują, że do 2050 r. populacja w Polsce spadnie do 33,7 mln z obenych 37,4 mln. Największy spadek będzie dotyczył osób w wieku produkcyjnym, poziom spadku będzie wynosił 4,75 mln osób.

Piekarz123
z
bankier.pl
dodany: 24.04.2026, 14:18:07
  • 465
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    dzieci
BNM2136
BNM2136 25.04.2026, 09:49:18 via Wykop
  • 6
dobra zrobimy jak Emiraty, obywatele mają pełnię praw a na nich pracuje większość obcokrajowców, zakaz przyznawania obywatelstwa i silna kontrola. w policji, wojsku i urzędach tylko polacy. tam jest 10% obywateli i 90% obcych i jakoś dają radę. inaczej będzie tu jedna wielka umieralnia. jeśli zapewnimy im w miarę dobre warunki to nic się nie stanie. polacy na wysokie stanowiska a do prostych prac nieważne jest czy robotnik urodził się tu czy
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BNM2136
BNM2136 25.04.2026, 12:10:00 via Wykop
  • 0
@Cactushead: cała UE można tak zmienić, nie widzę problemu
ShadyTalezz
ShadyTalezz
24.04.2026, 23:59:18
  • 1039
Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fundacje rodzinną, bierze 4 miliony dotacji na jakiś g---o rozwój AI(już to k---a widzę xD) - ja podatki płacę uczciwie wszystkie i teraz ten przygłup przychodzi na streama, wrzuca ułamek tego ile zarabia na unikaniu podatków na zbiórkę podczas gdy m.in przez jego optymalizacje NFZ ma dziurę w budżecie na miliardy złotych a cała ta zbiórka nie zebrała nawet równowartości 1/10
ShadyTalezz - Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fun...

źródło: HGtIyoZacAAClj4

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 25.04.2026, 05:57:24 via Wykop
  • 24
@ShadyTalezz: odpaliłem na chwilę ten stream wczoraj i akurat ten s-------n tam był i gada tak: proszę! Wplaccie chociaż zlotoweczke, pięć złotych. Albo jeden procent tego co macie na koncie, nieważne czy to piec złotych czy kilkanaście.

Zaraz to samo pomyślałem, j----a k---a złodziejska oszukuje w podatkach na miliony a potem namawia swoich przygłupich widzów do wplacania drobniakow...
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
24.04.2026, 11:30:08
  • 463
Słyszeliście? Zonda to Amber Gold 2.0. Wina Tuska. Słyszycie? Nie PiS i nie Konfederacja którzy promowali ten syf. To Tusk, który może i ostrzegał, ale mógł już dawno coś robić. No coś! I ta zawetowana ustawa przez Ryczącego Kibola się nie liczy. Bo to zła ustawa była i już!

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
Jabby - Słyszeliście? Zonda to Amber Gold 2.0. Wina Tuska. Słyszycie? Nie PiS i nie K...

źródło: IMG_20260424_125610

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 24.04.2026, 15:38:48 via Wykop
  • 0
@Jabby: k---a przecież tylko w Wołominskim banku spółdzielczym wywalili więcej kasy niż amber gold xd a gdzie tam jeszcze cała reszta
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
24.04.2026, 08:55:59
  • 107
Służbowa zdrowa w zapaści.

Gdyby była lepiej dofinansowana, to stałby tam jakiś Koenigsegg.

#lekarz #lekarski #konowalposting #lekarz100k #polityka #finanse #polska
johann_10 - Służbowa zdrowa w zapaści.

Gdyby była lepiej dofinansowana, to stałby ta...

źródło: IMG_4877

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 24.04.2026, 10:48:36 via Wykop
  • 3
@johann_10: kasuj to!!!!. Zaraz jakiś lekarzyna przyjdzie i powie ze to ruska propaganda xd albo zapyta czy zdajesz sobie sprawę że on musiał się uczyć?
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136 24.04.2026, 15:36:05 via Wykop
  • 0
@congobongo: oni jeszcze duże zniżki dostaja za sam fakt bycia lekarzem.
  • Odpowiedz

1052

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął poseł Łukasz Litewka. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w Dąbrowie Górniczej. Poseł miał poruszać się rowerem, gdy został potrącony przez samochód osobowy. Jak wynika z informacji przekazanych przez śląską policję, kierowca auta zasłabł za kierownicą.

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 23.04.2026, 14:46:44
  • 221
  • #
    lewica
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    slask
  • #
    wiadomosci
BNM2136
BNM2136 23.04.2026, 16:09:20 via Wykop
  • 10
tymczasem poseł łajza mejza z------------y 200km/h i mający 200 punktów karnych
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BNM2136
BNM2136 23.04.2026, 19:06:46 via Wykop
  • 0
@Saeglopur: nie bronię litewki ale jednak jest różnica jakaś

1729

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Paweł K. po prawomocnym wyroku za śmiertelny wypadek z 2021 roku, w którym zginęły 2 kobiety, miał wypłacić 150 tys. zł odszkodowania. Nie zapłacił nic, a zamiast iść do więzienia złożył wniosek o dozór elektroniczny przy karze 1,5 roku.

Pan_od_Internetu
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 13:13:26
  • 145
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    sadowehistorie
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadki
  • #
    bandycidrogowi
BNM2136
BNM2136 23.04.2026, 16:07:55 via Wykop
  • 81
samooczyszczające się środowisko prawnicze już poinformowało, że tak sprawy nie zostawi i zastosuje wobec niego dwie dotkliwe kary:
1. pogrożenie paluszkiem i groźna mina przez 3 sekundy (OSTROŻNIE!!!)
2. o połowę obetną mu miesięczny przydział koki na okres jednego miesiąca
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

366

Szef BBN Sławomir Cenckiewicz złożył rezygnację

Szef BBN Sławomir Cenckiewicz złożył rezygnację

Sławomir Cenckiewicz złożył na ręce prezydenta Karola Nawrockiego rezygnację ze stanowiska szefa Biura Bezpieczeństwa

Idaho597
z
onet.pl
dodany: 23.04.2026, 10:49:44
  • 112
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    batyr
  • #
    ryknal
  • #
    kibole
  • #
    bekazpisu
BNM2136
BNM2136 23.04.2026, 14:33:49 via Wykop
  • 17
@Peter_Sinclair: HAHAHAH AHA JA POETROLE XDD to jest właśnie ich suwerenność i niezależność. Skrytykuj pomarańczowego p----a i cie nie ma xdd
Lolenson1888
Lolenson1888
23.04.2026, 04:50:52
  • 431
Żadna Warszawa, żaden Kraków. Polscy lekarze największe bajabongo mają w Polsce powiatowej xDD
#lekarz100k #heheszki #konowalposting #ciechanow
Lolenson1888 - Żadna Warszawa, żaden Kraków. Polscy lekarze największe bajabongo mają...

źródło: image_picker_5DC4948E-9740-47FD-B5C2-870F9682C200-7246-000002A877B68937

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 23.04.2026, 06:37:21 via Wykop
  • 2
@Lolenson1888: uczył się to ma
  • Odpowiedz

401

Zadłużenie Skarbu Państwa się nie zatrzymuje. Kolejne miliardy na minusie

Zadłużenie Skarbu Państwa się nie zatrzymuje. Kolejne miliardy na minusie

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec marca 2026 r. wzrosło o 0,6 proc. (13,1 mld zł) mdm i wyniosło ok. 2 bln 50,6 mld zł - poinformował resort finansów w szacunkowych danych.

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 21.04.2026, 19:31:15
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
BNM2136
BNM2136 22.04.2026, 13:22:12 via Wykop
  • -1
@kawkanorbert: kretyn i tak nie zrozumie

2820

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

To by było na tyle jak ktoś liczył jeszcze na pieniądze.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
money.pl
dodany: 21.04.2026, 12:40:22
  • 397
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    krypto
BNM2136
BNM2136 21.04.2026, 19:32:10 via Wykop
  • 4
@endru1908: a jest spis posłów mających obce obywatelstwa?
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
20.04.2026, 09:04:19
  • 905
#nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda
Gdy w mediach robią aferę na wyleszczenie ludzi na 350mln zł na Zondacrypto, podczas gdy sam zrobiłeś wałek na 2,5mld zł i nikt oprócz Wykopków o Tobie nie słyszał
p00tinMalpaRU - #nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda
Gdy w mediach robią aferę...

źródło: images

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 21.04.2026, 08:58:31 via Wykop
  • 0
@p00tinMalpaRU: karykaturalny wygląd to też plan. wyjdzie z pierdla, to zmieni image i będzie nie do poznania - czysta karta.
to samo np ta łajza mejza robi
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
21.04.2026, 00:36:17
  • 1557
Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpisu #nawrocki #heheszki #tusk #takaprawda #polityka
BArtus - Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpi...

źródło: 20260421_023220

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 21.04.2026, 08:54:37 via Wykop
  • 1
@Silklash: ale to francuzi odmówili spotkania z twoim idolem HAHAHHA wsadź se snusa z ziemi do d--y tak jak on na uspokojenie
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
20.04.2026, 13:12:12
  • 10
Współpraca między prezydentem, a premierem ma się świetnie, najważniejszy jest kapitał polityczny.
#polityka
XeNinja - Współpraca między prezydentem, a premierem ma się świetnie, najważniejszy j...

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 20.04.2026, 14:33:41 via Wykop
  • 5
@XeNinja: POTĘŻNY BATYR LIDER EUROPY ZNOWU OGRANY PRZEZ NIEUDACZNIKA TUSSKA HAHAHAH WAS POWINNO SIĘ J---Ć!!
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
18.04.2026, 19:02:59
  • 902
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #batyr #kanalzero #stanowski
kutasoglu - #bekazpisu #polityka #bekazprawakow #batyr #kanalzero #stanowski

źródło: neigry

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 18.04.2026, 20:50:34 via Wykop
  • 3
ale czemu Krzysia Batyr z buta traktuje? Przecież Krzyś ładnie merda ogonem.


@Aldona_Lipska: nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
18.04.2026, 18:39:55
  • 597
Snusów nie mieli, to ugościli papierosami w szklance niczym paluszki xD

#heheszki #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka
Jarusek - Snusów nie mieli, to ugościli papierosami w szklance niczym paluszki xD

#h...

źródło: Screenshot 2026-04-18 at 20-34-43 Główna _ X

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 18.04.2026, 20:48:40 via Wykop
  • 7
@Jarusek: paluszki prezydenckie xd
  • Odpowiedz

1307

420 mln zł kar dla polskiej zbrojeniówki

420 mln zł kar dla polskiej zbrojeniówki

Polskie firmy zbrojeniowe muszą płacić kary umowne wynikające z opóźnień w realizacji kontraktów. Nie byłoby w tym nic aż tak kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że zagraniczne spółki w tej kwestii wydają się być traktowane ulgowo. Amerykanie kar płacić w ogóle nie muszą.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.04.2026, 08:20:15
  • 126
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
BNM2136
BNM2136 15.04.2026, 13:06:03 via Wykop
  • -3
@dune: do jakich niemieckich firm i co te firmy miałyby produkować? pokaż choć jeden system uzbrojenia jaki zamówiliśmy w niemczech w ciągu ostanich 15 lat, no dawaj. ale system uzbrojenia czyli np czołgi samoloty z zapleczem lub coś innego wartego miliardy złotych a nie np. karabinki dla GROM
BNM2136
BNM2136 15.04.2026, 20:59:52 via Wykop
  • -1
@Kot_w_butach7: HAHAHAHAHAHA chyba mnie r------e HAHAHAHHAA
co za łeb używane czołgi wypisał xDDDDD ja się pytam o zamówiony NOWY!!! system uzbrojenia a ten mi wyjeżdża z leosiami które dali nam za półdarmo i które sami sobie modernizujemy. ty rozumiesz że za 180 milionów euro byśmy mieli 5-8 nowych abramsów albo k2? a tu było 180 mln euro za 120 czołgów. co to jest w uzbrojeniu 180 milionów...

taka z wami
BNM2136
BNM2136 15.04.2026, 21:02:52 via Wykop
  • -1
@Kot_w_butach7: w 15 lat 180 milionów euro i pewnie z 500 milionów na amunicję i to jest to wasze oddawanie niemcom kontraktów xddd całe niemcy żyją z tego do dziś pewnie hahahahha
BNM2136
BNM2136 15.04.2026, 21:07:57 via Wykop
  • -1
@Kot_w_butach7: jeszcze AI mu to musiało wygenerować haha
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
15.04.2026, 16:01:37
  • 613
#polityka #youtube #bekazpisu #neuropa #polska

To jest tak absurdalne, że szok. Żyjemy w idiokracji. Już przemilczę tego typa po lewej, ale zapraszanie do palacu faceta, ktory szerzy fejki, dezinformacje, gra przeciwko UE, jest antyukrainski - to jest po prostu szczyt wszystkiego. To jest jakis upadek autorytetow i totalna degeneracja spoleczenstwa.
NadwornyPanicz - #polityka #youtube #bekazpisu #neuropa #polska

To jest tak absurdal...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BNM2136
BNM2136 15.04.2026, 20:40:16 via Wykop
  • 0
@NadwornyPanicz: k---a świniarski xddddd
Nawrocki właśnie legitymizuje jednego z największych szurów w Polsce. To jest porażające
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2020

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 13.06.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 09.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking