[+18] Bezdomny ratuje zakładniczkę, ale sam ginie z rąk porywacza
![[+18] Bezdomny ratuje zakładniczkę, ale sam ginie z rąk porywacza](https://wykop.pl/cdn/c3397993/636afec69755294d764a89a5717569d9b79c616f6019f143336bab88210aaf47,w220h142.jpg)
61-letni Erasmo Francisco Rodrigues de Lima, miejscowy bezdomny, zdecydował się interweniować. Rodrigues de Lima powalił Silvę na ziemię, pozwalając zakładnikowi uciec. Wkrótce potem porywacz wstał i kilkakrotnie strzelił do de Limy. Bezdomny zmarł chwilę później. W powiązanych artykuł. UWAGA 18+
z- 133
- #
















Ponad 80% rodaków nie ma nawet 50 tys. złotych. Najprawdopodobniej znakomita większość z nich nigdy nie widziała takich pieniędzy na koncie.
Nie przeszkadza im to brać hipotek na 700k na dwa pokoje. Bo to fair price jest.
Jakby
źródło: s-640-x
Pobierz@rzzz: 2/3 polaków nie ma nawet 5. cyfer na koncie xD