Do niedawna jeszcze najstarsza spółka giełdowa w Polsce i jeden z czołowych producentów piwa w naszym kraju ma spore problemy. Grupa Żywiec zamknęła zeszły rok z najgorszym wynikiem od dwudziestu lat, niedawno opuściła warszawską giełdę, a zaledwie kilka dni temu ogłosiła likwidację
Jednego z urzędników pytam: załóżmy, że jestem ojcem nastolatka, który właśnie miał próbę samobójczą. Gdzie na Pomorzu mogę uzyskać pomoc? Słyszę: "Szczerze? W takiej sytuacji jesteś w d****"
Rodzina 27-latka z Gdyni, który w święta zmarł podczas policyjnej interwencji, szuka świadków tego zdarzenia. Bliscy mężczyzny chcą sprawdzić, czy wersja przedstawiona przez funkcjonariuszy jest prawdziwa.
Ceny paliw na stacjach spadają, ale wolno, co powoduje, że wciąż są bardzo wysokie. Szczególnie niepokoją ceny oleju napędowego, który kosztuje 7,5 zł za litr. Dlaczego tak się dzieje, skoro w tym samym czasie ceny ropy naftowej wróciły do poziomu sprzed napaści Rosji na Ukrainę?
Pisałem kilka razy o tej mojej wymarzonej wycieczce na tripa do #usa i w końcu jest. Piszę do Was z Ameryki 乁(♥ʖ̯♥)ㄏ
Na razie, po pierwszym pełnym dniu mogę powiedzieć tak: rozumiem, gdy ktoś mówi, że Nowy Jork jest "najlepszym miastem świata". Abstrahując od absurdalnie wysokich cen na Manhattanie (pewnie można taniej, ale wokół głównych punktów jest drogo jak... nigdzie), to faktycznie jest tu
W ocenie e-petrol.pl, brak nowych cenników w Orlenie i Lotosie nie oznacza braku zmian cen na stacjach. Wg analiz portalu, czekają nas bardzo wyraźne podwyżki, które obejmą podstawowe gatunki paliw.
Jeśli facet zarabia dwa razy więcej niż jego partnerka, to automatycznie daje mu to prawo do odpoczywania po pracy i zwalania obowiązków domowych na kobietę oraz uprawnia go do kupowania sobie jakichś rzeczy np związanych z jego pasjami i smakołyków, jednocześnie do zabraniania swojej partnerce kupowania sobie dla siebie samej np ubrań i kosmetyków (bo przecież dzielą wydatki domowe i rachunki na pół)? Ciekawi mnie wasza opinia :)
Na wykresie porównanie dochodów bogaczy w danym kraju, a mówiąc dokładniej - poziom dochodu, po którego przekroczeniu należelibyśmy do 1% najbogatszych.