Wpis z mikrobloga

#sejm Niesamowite, że nadal niektórzy uważają, że to tylko kobiety interesuje aborcja XD Ja rozumiem, że przegrywy nie ruchają, nie mają związków itp, ale normalni faceci w związkach też często nie chcą mieć niechcianego dzieciaka więc facet tutaj tez o swoje walczy.
  • 149
  • Odpowiedz
@Pithikos jako 29 faceta w 5 letnim związku oczywiście że interesuje mnie temat aborcji

Ale do #!$%@? nędzy posprzątamy po pisowskie gówno a dopiero potem zajmimy się pierdami
  • Odpowiedz
  • 1139
@Pithikos: wyborca konfy na niechciane dziecko ma prostą odpowiedź - po prostu ucieknie, a potem zacznie wyzywać samotne matki na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 46
@OCIEBATON: Zaostrzenie kwestii aborcji to też sprawka pisu więc również by się tutaj przydało posprzątać. Zwłaszcza, że nie jest to trudna sprawa do zmiany.
  • Odpowiedz
@Pithikos ale wiesz ze Koalicja rządząca składa się z wielu partii i nie są one zgodne nw tej kwestii?

Gdyby robic to tak szybko jak chcesz to by ci to właśnie teraz #!$%@? i też byś płakał
  • Odpowiedz
  • 1
@OCIEBATON: To nagle zmienią poglądy? Niech w końcu będzie debata i się wszystko wyklaruje dla ludzi. Przesunięcie o miesiąc, a potem ewentualne kolejne dadzą jakieś zmiany poglądów i poprawę tematu? XD
  • Odpowiedz
@Pithikos: śmieszy mnie jak facet popiera aborcję bez ograniczeń (jedyny dla mnie dopuszczalny przypadek to ciężka choroba płodu - wcześniejszy kompromis). Popierając aborcję zezwalasz kobiecie na decydowanie jakie geny przekazuje dalej, a doświadczenie pokazuje, że to nigdy nie są geny feministów i ciepłych kluch ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdejmujecie frajerzy wszystkie obowiązki i odpowiedzialności z kobiet
  • Odpowiedz
Niesamowite, że nadal niektórzy uważają, że to tylko kobiety interesuje aborcja XD


@Pithikos: To deklarowały feministki i to bardzo szkodliwe podejście. To tak samo sprawa faceta jak i jego partnerki.
  • Odpowiedz
niech się nie #!$%@? z kimś, z kim nie chce mieć dziecka i zakładać rodziny, w czym problem?


@Kamalek: No nie wiem, może w tym, że czasem osoba jest odpowiednia, ale czas/finanse nie. Albo w tym, że są ludzie, którzy nigdy nie chcą i nie będą chcieli mieć dzieci. Ale dla wykopka oczywiście jedynym sensownym rozwiązaniem jest "hue hue to niech się nie #!$%@?ą, chrum".
  • Odpowiedz