Wpis z mikrobloga

@vieniasn: albo za makaron z odrobiną oliwy i sosu pesto chcą 40zł, jak można sobie kupić paczkę spaghetti w biedrze, słoik pesto i mieć w domu to samo za w sumie 10zł za dwie porcje. Ale te ludzie som gupie, nie?
  • Odpowiedz
@Niedobry: no kumam, każdy inne zasady wyznaje, ja jestem leniem, za wiele rzeczy płacę i dla wielu może być wydatek wręcz abstrakcyjny jak np. gastro czy pani która sprząta. Pewnie gdybym zarabiał mniej to bym się naprostował bo wtedy by trzeba zaciskać pasa, ale póki nie muszę to korzystam
  • Odpowiedz
@dorszcz: Wiedziałem, że zaraz zlecą się asy z twierdzeniem, że przecie łoni mają koszty, płacisz za unikatowy KLIMAT i w ogóle to w domu za te 41 zł to też ledwo sobie pomidora ogarniesz. A na koniec zostaw tipa, bo nie znasz się na chodzeniu do restauracji, wieśniaku.

W sumie to mamy dużo szczęścia, że dobrobyt wyprzedza mentalność, pewnie w drugim pokoleniu, które może się poszczycić byciem klasą średnio-niższą zanika
  • Odpowiedz
byle pasowało do narracji


@vieniasn: dobra, to zamiast gotowania weźmy danie gotowe z Żabki, może być?

A jeśli dalej nie jest jasne, to łopatologicznie: po co idziesz do restauracji? Skoro można taniej do baru albo właśnie w Żabce szamama kupić?
  • Odpowiedz
@Vadzior: ja mam taką zasadę, że jeśli nie stać mnie na coś codziennie to mnie na to nie stać w ogóle. Gdybyśmy z różową nie oszczędzali nic to moglibyśmy wydawać miesięcznie z 7k na jedzenie i rozrywkę. Więc 230zł to taki dzienny limit.

A co do porcji - nie wiem jakiej jesteś postury, ale ja po takim burger że z 200g mięsa i frytkach czuję się przyjemnie najedzony, a nawet
  • Odpowiedz
@dorszcz: Zapomniałeś wkleić zdjęcia z menu, w którym jest napisane, że NIE WOLNO stołować się w innych/tańszych knajpach... bo nasz przybytek jest jedyny w promieniu 10km i tatara z buraka musisz zjeść tutaj.
  • Odpowiedz
@pisk: no dokładnie xD
ceny są znane, komuś nie pasuje to może iść gdzieś indziej albo sobie gotować w domu, po co jakieś śmieszki na wykopie z tego robić? Będzie coś nie tak z ceną to obniżą albo się zamknie lokal. Czemu nikt nie robi beki, z aut typu porsche? przecież tylko frajer cos takiego kupi xD przecież są inne tańsze marki i tak samo praktyczniej jeżdżą
  • Odpowiedz