Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pokłóciłem się ze swoją koleżanką z pracy bo dowiedziała się że spotykam się z 19 latką a sam mam 35. Prawie się zagotowała aż zrobiła mi analizę psychologiczną mojej osoby, że jestem niedojrzały, głupi, zakompleksiony, łącznie z tym że pewnie mam małego penisa i przez to poszukałem sobie młodej siksy żeby nie miała porównania z innymi. Jak jej przytakiwałem to się jej styki poprzepalały.

No trochę ma rację ale c--j z tym. Fakt że nie chcę być porównywany z 10 innymi exami ale co w tym dziwnego. Kindybała nie mam małego ale co któryś tam z kolei chłop pewnie ma większego więc jak się jakaś spotka z dziesięcioma to siłą statystyki pewnie trafi i na takiego co ma 20cm.

Łatwiej zaimponować młodszej? No ok, ale co z tego? To jakiś konkurs że ma być jak najciężej bo inaczej się nie liczy?

Z taką gówniarą nie porozmawiam o "życiu"? Czyli o czym? O kłopotach, problemach w pracy, chorobach? Obejdzie się.

Miałbym na to wywalone ale najgorsze jest to że ona teraz rozpowiada w pracy o moich "podbojach" i już zauważyłem że niektórzy na mnie krzywo patrzą. W tym kraju widocznie nie wolno odbiegać od narzuconych standardów bo inaczej nie pasuje się do społeczeństwa.

#zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zacznij opowiadać publicznie w pracy, jakie te 19 są zajebiste, ruchają się, kiedy chcesz, nic ich nie boli, wszystko jest nowe i z uśmiechem na twarzy, nie to, co starsze partnerki i że polecasz każdemu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ludziom nie przeszkadza różnica wieku, ludziom przeszkadza gdy ktoś chce wykorzystać młodą osobę traktując ją przedmiotowo. Bardzo duża szansa, sądząc po wpisie, że tylko ją skrzywdzisz i zmarnujesz fajny okres w jej życiu.
  • Odpowiedz
Jesteś niedojrzały emocjonalnie. Nie z powodu posuwania małolaty, tylko dlatego że przrjmujesz ludzkim p----------m.


@fishery: Nie no, przecież według niektórych mężczyzn (niestety całkiem sporej grupy co jest smutne) to jest bycie giga chadem oraz silnym i niezależnym mężczyzną.
  • Odpowiedz
Pokłóciłem się ze swoją koleżanką z pracy bo dowiedziała się że spotykam się z 19 latką a sam mam 35.


@mirko_anonim: I miała rację. Sorry 19 a 35 lat to jest ogromna różnica wieku bo przede wszystkim jesteście na różnych etapach życiowo.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jęki starej lochy że młodsza jest ładniejsza i jeszcze nie taka zgorzkniała , fakt skoro ty masz 35 a ona 19 to już trochę p------e ale podejrzewam że gdyby miała 25 to ból d--y byłby taki sam
Ogólnie 90 procent facetow woli młodsze ale grunt żeby nie popadać w jakiś ekstremizm i już nie brać takich gdzie można by było być ojcem
  • Odpowiedz
@tr488u3984fkmv

@mirko_anonim: Ludziom nie przeszkadza różnica wieku, ludziom przeszkadza gdy ktoś chce wykorzystać młodą osobę traktując ją przedmiotowo. Bardzo duża szansa, sądząc po wpisie, że tylko ją skrzywdzisz i zmarnujesz fajny okres w jej życiu.

Śmiem wątpić nawet w pracy stare baby dokuczają tym młodszym , więc to pewnie żadna troska tylko zazdrość że ona wypada z obiegu a zostają w nim młodsze , dlatego warto poprostu znaleźć stały
  • Odpowiedz
@tr488u3984fkmv plus p---------e że z młodszą nie ma o czym pogadac wskazuje na zazdrość względem młodości a nie o troskę , serio znam masę młodych osób które charakterem i inteligencja biją stare patusiary
Charakter człowieka nie zależy od wieku , ja sama w pracy się przekonałam że potrafię być o wiele bardziej odpowiedzialna i dojrzała od starych bab które się w środku gotują że nie dość że jest jakaś młodsza ładniejsza
  • Odpowiedz