Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
D-------m? Mam narzeczoną. Dopiero zaczynamy planować ślub. Dużo się czyta teraz o intercyzie, o jej korzystnym wpływie na wszystko. Sam dużo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że warto. Powiedziałem o tym różowej przedstawiając to jako formę zabezpieczenia dla mnie i dla niej. Popatrzyła na mnie dziwnie i powiedziała, że od teraz muszę jeszcze pilnować innego zabezpieczenia. Zapytałem co ma na myśli. Jej odpowiedź mnie zszokowała... Powiedziała, że w takim wypadku ona nie zamierza mieć dzieci (w planie była dwójka) bo gdyby coś mi się odwidziało to ona poświęci swoje najlepsze lata, doświadczenie zawodowe, zdrowie, wygląd itp
Co o tym myśleć?
#zwiazki

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord

  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 109
@mirko_anonim: imo trochę bez sensu jest jej argument, żeby mieć dzieci to trzeba dwojga rodziców i oboje za nie odpowiadają, więc "gdyby coś nie poszło" to i tak obie strony nadal odpowiadają za te dzieci, więc płacisz alimenty tak czy inaczej (albo ona, jeśli dzieci są u ciebie). Co to ma wspólnego z intercyzą? Argument szantażujący. Red flag.
  • Odpowiedz
i oboje za nie odpowiadają, więc "gdyby coś nie poszło" to i tak obie strony nadal odpowiadają za te dzieci,


@fizzly: tak jak majątkiem gdy nie ma intercyzy, prawda?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: możecie się umówić, że odchowaniem dzieci zajmiesz sie Ty a ona bedzie rozkręcać karierę i ona będzie przynosić hajs do domu. Wszystko będzie na nią jakbyscie się mieli w razie co rozstać. Ona zachowa sobie dom, auto itp.
  • Odpowiedz
co jest niedojrzałego w intercyzie?


@jozef-dzierzynski: jak nie zamierzacie mieć dzieci to nic.

w przypadku dzieci wszystko

Kobieta ryzykuje zdrowie, zawiesza karierę w czasie gdy Ty gromadzisz majątek - jaki w tym interes kobiety?
  • Odpowiedz