Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po pierwszych słowach przywitania się domyśliłem się, że to nie ona. Jak już pojawil się tekst o problemie z wypłatą kasy i czy mogę podać BLIK, od razu wiedziałem co się święci.
Podałem BLIK, żeby sprawdzić gdzie znajduje się oszust.
Przytrzymałem go dosyć długo żeby czekał przy bankomacie.
Międzyczasie zadzwonilem na 112 gdzie przekazano mi info, że to nie oni zajmują się tego typu sprawami i podali mi nr na losowy komisariat w Łodzi.
Dodzwoniłam się na wskazany przez nich komisariat, gdzie powiedziano mi, że mam dzwonić na 112. Jak im powiedziałem, że oszust czeka przy bankomacie na Piotrkowskiej i że już dzwoniłem na 112 to powiedzieli mi, że to nie ich rejon i dali numer na odpowiedni komisariat.
Zadzwoniłem….. i co? I nikt przez 10 min nie odebrał telefonu.
#policja #niewiemjaktootagowac #zalesie #oszukujo
czehuziom - Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czehuziom No kolego, skoro wiesz lepiej jak to powinno wyglądać i uważasz, że w Policji nic się nie robi, to nie pozostaje nic innego jak to, żebyś wstąpił w niebieskie szeregi i wszystkim pokazał jak to powinno wyglądać. A, nie... Czekaj, lepiej mądrować na wykopie, tutaj lokalna gawędź będzie przyklaskiwać.
  • Odpowiedz
@czehuziom ot polska policja niestety.
Mnie w zeszłym roku w wielkanoc w nocy ktoś pod samym domem #!$%@?ł w auto i stlukl reflektor. Nawet to słyszałem, że coś jeblo. Dopiero rano poszedłem sprawdzić. Na moim aucie ślady niebieskiej farby.
W nocy słyszałem, że odjeżdża w kierunku osiedla to się przeszedłem no i znalazłem winowajcę. Też #!$%@? reflektor os tej samej strony, u niego czerwona farba z mojego auta. No jak nic
  • Odpowiedz
Policja w ostatnim czasie, mocno udowadnia, że należy ją rozwiązać, wszystkich zwolnić i zacząć zatrudniać na nowo. To co tam się dzieje, to już na poziomie milicji może albo i nieco niżej.
  • Odpowiedz
Jak ja ostatnio byłem na komendzie z miesiąc temu to babka pisała raport na laptopie który miał 20 lat i autentycznie wszystko się wieszało co kilkanaście sekund xD
  • Odpowiedz
@czehuziom: Koledze kiedyś ukradli narzędzia z budowy. znalazł je na olx, złodziej miał połączone konto olx z FB, i nawet było jego mordę widać. A policja "znamy go, ale to nie będzie prosta sprawa". Pojechali do miejsca zameldowania, ponoć matka otworzyła i powiedziała że nie wie gdzie syn jest. Efekt - umorzenie i można grać w CSa xDDDD
  • Odpowiedz
@czehuziom 112 to jest stan umysłu. Dwa miesiące temu miałem sytuację, że na lewoskręcie, na skrzyżowaniu, ktoś zaparkował BMW i włączył awaryjne. Nikogo w pobliżu i brak trójkąta ostrzegawczego. Zadzwoniłem na 112 i mówię o sytuacji i napomknąłem, że dzwonię na 112 bo szczerze mówiąc nie wiem czy od razu na policję dzwonić, także dzwonię bo w sumie ten telefon służy w jakimś stopniu by jednak pomóc obywatelowi - a kobieta
  • Odpowiedz
Bo to pewnie był policjant przy bankomacie. Kto jak kto, ale policjanci są najlepiej zorientowani jak zachowują się ludzie pod presją i w nietypowych sytuacjach.
  • Odpowiedz