Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po pierwszych słowach przywitania się domyśliłem się, że to nie ona. Jak już pojawil się tekst o problemie z wypłatą kasy i czy mogę podać BLIK, od razu wiedziałem co się święci.
Podałem BLIK, żeby sprawdzić gdzie znajduje się oszust.
Przytrzymałem go dosyć długo żeby czekał przy bankomacie.
Międzyczasie zadzwonilem na 112 gdzie przekazano mi info, że to nie oni zajmują się tego typu sprawami i podali mi nr na losowy komisariat w Łodzi.
Dodzwoniłam się na wskazany przez nich komisariat, gdzie powiedziano mi, że mam dzwonić na 112. Jak im powiedziałem, że oszust czeka przy bankomacie na Piotrkowskiej i że już dzwoniłem na 112 to powiedzieli mi, że to nie ich rejon i dali numer na odpowiedni komisariat.
Zadzwoniłem….. i co? I nikt przez 10 min nie odebrał telefonu.
#policja #niewiemjaktootagowac #zalesie #oszukujo
czehuziom - Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czehuziom: Właśnie doświadczyłeś tego na co idą te wszystkie podatki, daniny, opłaty, datki, składki itd.
Teoretycznie prosta sprawa. Przestępca na widelcu. Nic tylko wyjechać i statystyki zrobione.
  • Odpowiedz
@czehuziom: jedyne co te matoły potrafią to schować się w krzakach i wlepić mandat bo wyskoczysz przez przypadek za znakiem 20km/h więcej xD
aż się zdenerwowałem czytając
  • Odpowiedz
@czehuziom: Co za komentarze, wy jestescie ulomni czy jak? Jak widzicie, ze ktos kogo bije lub okrada tez dzwonice na policje i oczekujecie, ze przyjada w 5-10 minut? Do nie zweryfikowanego zgloszenia.
@lojawyk Banalna, typ bedzie blokowal numer 112 a pozniej bedzie a pozniej oczekiwal, ze policja przyjedzie xd xd wy trollujecie.
  • Odpowiedz
@Fishwater wyjebongo byle do emeryturki. To nie wina ludzi co tam idą tylko tego zasranego betonu co tym gownem zarządza. Mam z 5 znajomych w policji i wszyscy z momentem wejścia w wiekemerytalny stamtąd #!$%@? bo się tam nie da normalnie pracować.
  • Odpowiedz