Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po pierwszych słowach przywitania się domyśliłem się, że to nie ona. Jak już pojawil się tekst o problemie z wypłatą kasy i czy mogę podać BLIK, od razu wiedziałem co się święci.
Podałem BLIK, żeby sprawdzić gdzie znajduje się oszust.
Przytrzymałem go dosyć długo żeby czekał przy bankomacie.
Międzyczasie zadzwonilem na 112 gdzie przekazano mi info, że to nie oni zajmują się tego typu sprawami i podali mi nr na losowy komisariat w Łodzi.
Dodzwoniłam się na wskazany przez nich komisariat, gdzie powiedziano mi, że mam dzwonić na 112. Jak im powiedziałem, że oszust czeka przy bankomacie na Piotrkowskiej i że już dzwoniłem na 112 to powiedzieli mi, że to nie ich rejon i dali numer na odpowiedni komisariat.
Zadzwoniłem….. i co? I nikt przez 10 min nie odebrał telefonu.
#policja #niewiemjaktootagowac #zalesie #oszukujo
czehuziom - Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SepulkoZnawca: właśnie nie upadek.oni zawsze byli nieudolni. Tylko mieli szczęście bo w 2004 przestępcy sami się ulotnili, poziom zamożności wzrósł kilkakrotnie a bezrobocie spadło. Dlatego wydawało się ze nagle zaczęli sobie radzić bo przestępczość się zmniejszyła.

Ale w ostatnich latach emigracja zmieniła kierunek, zaczęli przyjeżdżać do nas ludzie z zagranicy, rozkręciły się mafie nowej generacji oparte na technologii i wałkach prawnych i policja przypomniała sobie ze przez ostatnią dekade nie
  • Odpowiedz
@czehuziom: Widzę, że wykopki się budzą z letargu. Policji jest za mało a będzie jeszcze mniej i się dziwicie że nie dają rady obsługiwać każdej pierdoły z którą ktoś dzwoni
  • Odpowiedz
@czehuziom: @czehuziom


14 razy chodziłem na psiarnie, aby odzyskać klucze do auta, żeby mi wypłacili odszkodowanie. Penerka mimo, że powinna być w pracy, to jej nie było albo nie odbierała telefonu. Zapewne ciągneła lache kilku kolegom na zaplaczu. Ten kraj dawno upadl, ale za to są ładne chodniki. ESSA poolska to ganges. JP na 100% na szmaciarzy, którzy żyją jak szczury na nasz koszt. yebac ich w dupe
  • Odpowiedz
@Czysto: albo żeby bankomat wyplacal plik ze schowanym środkiem ładunkiem rozpylajacym farbe na zlodzieja aby nie mógł uciec niepostrzeżenie


@Rad-X: dawno nie czytałem tak idiotycznego i niedorzecznego pomysłu.
nie masz pojęcia o czym piszesz. w czym niby ma przeszkodzić złodziejowi, że będzie popryskany farbą? lol
to musi być wystrzeliwana siatka, najlepiej taka mocna jak łapali kiedys murzynów na plaży.
a na wysokości twarzy jakiś spray z pieprzowym gazem.
  • Odpowiedz
@czehuziom:
A widzisz nie masz rodziny w policji, nie jesteś córką komendanta itd., więc mają cie w chu*u. Ciężko trafić tam na kogoś normalnego. Ta formacja eliminuje normalnych ze swojego grona lub ich depcze, żeby cicho siedzieli.
Może to i dobrze, że nie udało Ci się tego zgłosić - jeszcze by Tobie problemów narobili.
Ja jestem prześladowany od ośmiu lat to policja w Pile skwitowała to tak, że oni mi
  • Odpowiedz
@czehuziom: spoko tak działa policja w pl
Kiedyś jakas strona internetowa mnie wydymala, wysłałem hajs i nie odesłali towaru, więc postanowiłem to zgłosić (żeby inni nie wpadli w to gówno ) - nie przyjęli mnie bo byli zajęci inna sprawa. Kilka miesięcy później otrzymałem wezwanie na przesłuchanie w tej sprawie jak już było po fakcie strona się zawinęła a co zgarnęli to ich 🤷
  • Odpowiedz
  • 0
@Leon24 jakoś gurwa jak trzeba dowalić mandat za przekroczenie prędkości o 5km/h to mogą całe miasto patrolami obstawić. I gówno mnie interesuje czy to drogówka czy inne gówno. Może niech sie skupią na czymś innym niż łupienie podatników..
  • Odpowiedz