Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po pierwszych słowach przywitania się domyśliłem się, że to nie ona. Jak już pojawil się tekst o problemie z wypłatą kasy i czy mogę podać BLIK, od razu wiedziałem co się święci.
Podałem BLIK, żeby sprawdzić gdzie znajduje się oszust.
Przytrzymałem go dosyć długo żeby czekał przy bankomacie.
Międzyczasie zadzwonilem na 112 gdzie przekazano mi info, że to nie oni zajmują się tego typu sprawami i podali mi nr na losowy komisariat w Łodzi.
Dodzwoniłam się na wskazany przez nich komisariat, gdzie powiedziano mi, że mam dzwonić na 112. Jak im powiedziałem, że oszust czeka przy bankomacie na Piotrkowskiej i że już dzwoniłem na 112 to powiedzieli mi, że to nie ich rejon i dali numer na odpowiedni komisariat.
Zadzwoniłem….. i co? I nikt przez 10 min nie odebrał telefonu.
#policja #niewiemjaktootagowac #zalesie #oszukujo
czehuziom - Jak mnie #!$%@? polska policja. Ktoś zrobił włam na FB mojej znajomej. Po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@BArtAS94
Ja kiedyś zadzwoniłem na 112, bo zauważyłem samochód jadących bez tylnych kół (wlókł dupę po asfalcie). I co usłyszałem? Że im nic do tego, w jakim stanie technicznym poruszają się pojazdy po drodze. Na prośbę o przekazanie jednak sprawy do policji, usłyszałem, że policja nie jest od sprawdzania stanu technicznego.
  • Odpowiedz
  • 0
@czehuziom: nie wiem jak tam w Łodzi ale u mnie na dzielnicy warto znać bezpośrednio telefon do dyżurnego lokalnej komendy - zazwyczaj ogarnięte typki i jak powiesz, że jak się pośpieszą to złapią to podeśle najbliższy patrol ;) a już jak pierwszy po imieniu zagadasz to w ogóle ;)

  • Odpowiedz
  • 0
@czehuziom
To następnym razem możesz iść z kijem golfowym #!$%@?ć gościowi łamiąc żebra. Facet zgłosi na policję pobicie, oni umorzą i taki mamy Dziki Zachód ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@czehuziom: Jak tam patrzę na to wszystko, że można okraść typa z rzeczy na 30k i policja umarza sprawę, że mają w dupie oszustwa na Blika itp. To czasami się zastanawiam czy też w to nie iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czehuziom: To jednak dobry przykład, dlaczego warto używać menadżer haseł albo chociaż weryfikację dwuetapową do konta. Na policję praktycznie nie ma co liczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz