Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wzięłam ślub i nic nie powiedziałam moim koleżankom z pracy. Przyszłam poprostu pewnego dnia z obrączka na palcu. Nie powiedziałam, bo nie chciałam żeby się składały na jakiś prezent. A jakie one teraz mają ból du*y, stękają, wzdychają, że im nic nie powiedziałam, że tak się nie godzi. A ja siedzę i się śmieje pod nosem z nich

#pracbaza #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 64
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: trochę aspoleczne zachowanie z twojej strony. Pracujecie razem, spędzacie po 8h dziennie, miło by było im powiedizec że za mąż wychodzisz. No ale, nie każdy musi czuć społeczne zależności międzyludzkie xd
  • Odpowiedz
to są współpracownicy, niekoniecznie koleżanki.


@kasiknocheinmal: jak się nie lubią w robocie to luz ale tego OPka nie napisała, a większość ludzi żyje w robocie z ludźmi przynajmniej neutralnie. A takie akcje jak OPki raczej nie polepszają atmosfery międzyludzkiej
  • Odpowiedz
@komakow: też nie uważam za słuszne informować o swoim prywatnym życiu ludzi, z którymi łączy mnie tylko praca. Dzielić się tym z koleżankami, owszem, ale w pracy z losowymi ludźmi? Ani mnie ich życie prywatne nie interesuje ani ich moje, nie muszę ich nie lubić, mogą być zwyczajnie neutralni.
@wonrz: z ludźmi na klatce schodowej rozmawiam częściej niż z ludźmi z pracy. Jak masz samodzielne stanowisko to niekoniecznie musisz z
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: jesteście antyspołeczni, żyjecie jak szczury i się dziwicie że tak jesteście traktowani xD niezależnie od tego co sobie wymyślisz i jak byś chciał żeby świat działał, no to działa inaczej.

Absolutnie nie zabraniam takich zachowań, no ale trzeba się liczyć że znakomita większość społeczeństwa jednak aspołeczna nie jest
  • Odpowiedz
@murdoc: ale ja jestem dobrze traktowana, nie wiem skąd pomysł o złym traktowaniu. Zachowuję się w porządku, pomogę w razie potrzeby, tak samo mi pomagają, zwyczajnie praca jest od pracy, a nie plotek i opowieści o sprawach prywatnych. Potem niedziwne, że ludzie nie mogą się wyrobić w terminach, jak się zajmują wszystkim, tylko nie pracą.
Wymaga się, zgodnie z komentarzami, tolerancji dla zachowań ingerujących w prywatność. To niech toleruje się też
  • Odpowiedz
, zwyczajnie praca jest od pracy, a nie plotek i opowieści o sprawach prywatnych.


@kasiknocheinmal: z calym szacunkiem, ale jesli rypiesz przez te cale 7:35 ktore musisz bez zadnych przerw, bez durnego small/big talku przy kawomacie, czy w stolowce to cos chyba poszlo nie tak.

I nie nie twierdze, ze trzeba rozmawiac o tym jakiego koloru dziecko zrobilo kupke wczoraj, jakie Agnieszka ma paznockie, czy co ci wycieklo spod auta i
  • Odpowiedz