Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wzięłam ślub i nic nie powiedziałam moim koleżankom z pracy. Przyszłam poprostu pewnego dnia z obrączka na palcu. Nie powiedziałam, bo nie chciałam żeby się składały na jakiś prezent. A jakie one teraz mają ból du*y, stękają, wzdychają, że im nic nie powiedziałam, że tak się nie godzi. A ja siedzę i się śmieje pod nosem z nich

#pracbaza #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 64
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

Ale standardowy kontakt miedzy ludzki, pogadanie o serialu, o tym ze dyrekcja wali w czlona, o tym ze pilkarze dali ciala, ale malysz daleko skacze itp


Wymieniłeś tylko neutralne tematy - prywatne sprawy w postaci ślubu to nie jest temat neutralny
  • Odpowiedz
Wymieniłeś tylko neutralne tematy - prywatne sprawy w postaci ślubu to nie jest temat neutralny


@In_thrust_we_trust: bo nie ze wszystkimi rozmawiasz na wszystkie tematy, ale slub nie jest uber hiper ekstra prywatna sprawa.
To jest mniej badz bardziej normalna rzecz, tak samo jak uslyszysz od kumpla ze jego dzieciok mial komunie, ze jego matka jest w sanatorium w XYZ i musi ja odwiezc itp itd.

Chcesz pracowac jak robot, przyjsc #!$%@? swoje, z ludzmi byc na czesc i pracowe sprawy only, no to super twoja wola powodzenia. Ale srodowisko pracy tworzysz rowniez ty i inaczej sie wstaje i #!$%@? w korkach do kolchozu, gdzie przez 8h zamienisz raptem 3 zdania na krzyz, a inaczej do miejsca gdzie pogadasz z kim o czyms wiecej nic tylko pogoda, smierdzaca kawa w ekspresie i liche place, poza
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

Ale srodowisko pracy tworzysz rowniez ty i inaczej sie wstaje i #!$%@? w korkach do kolchozu, gdzie przez 8h zamienisz raptem 3 zdania na krzyz,


Przecież to wszyatko zależy od chsrakterystyki pracy, ilości ludzi w zespole i niewymuszonych interakcji.
Spokojnie jestem w sobie w stanie wyobrazić zespół, w którym pracują jednostki działajace w 95% same i nie dokobujące interakcji z innymi. W takim wypadku nawet nei ma po prostu okazji żeby się ze wszyatkimi podzielic nowinami
  • Odpowiedz