Wpis z mikrobloga

@typ53B: ale mówisz, że rower nie jest zdolny do legalnego jeżdżenia po drogach. Więc pytam, czy rząd zakazał kolarek? I jak widać na zamieszczonym zdjęciu, ja jeżdżę kolarka nawet po lasach.
@G06DbT:
Skoro na każdym rowerze jeździ się dokładnie tak samo to dlaczego istnieje kilkanaście rodzajów rowerów zależnie od przeznaczenia?
Z jakiegoś szalonego powodu to chłopaki w rajtuzach na szosach są najbardziej uciążliwi dla innych, w tym peletonie z wpisu nie ma przecież ludzi na miejskich czy MTB.
Skoro na każdym rowerze jeździ się dokładnie tak samo to dlaczego istnieje kilkanaście rodzajów rowerów zależnie od przeznaczenia?


@Errad: bo ten czy inny jest w czymś lepszy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na kolarce wjechać w las, czy na MTB jechać po asfalcie.

MTB


@Errad: no jak ma być, skoro oni jeżdżą w terenie? Ale nie ta, spotkałem się z zarzutami, że oni przeciez nie powinni jeździć po
@4x80 Jako rowerzysta masz OBOWIĄZEK korzystania ze ścieżki rowerowej, jeśli wiedzie w tym samym kierunku co się przemieszczasz. A jak twój rower nie nadaje się do użytku, to kup inny. Jakbym sobie kupił auto na tor na takiej glebie, że liście przeszkadzają to też nie jojczył bym na dziurawą drogę, tylko po drogach jeździł zwykłym autem, a nie zabawką. P.S. Sam też jestem rowerzystą (przy czym mam rower crossowy) i większość ścieżek
@Ark00 jeszcze jakby ta ścieżka rowerowa była z kostki downa to każdemu można jeszcze wybaczyć, sam unikam takich tras bo albo masz na przemian góry i doliny jak przez miejscowość jedziesz albo kostka się zapada po jakimś czasie i masz już prawie jak offroad.
  • 0
haha, czyli jednak ma


@sargento: no z lasu czasem cepy grzybiarze wyjeżdżają ale zazwyczaj bezproblemowo, nawet wycofywali mi jak próbowali się wlaczac do ruchu a stali na ścieżce i czasem piach jest po zimie/deszczu albo liście późną jesienią kiedy mało rowerzystow już jest. No i jak ktoś nie ma amortyzacji w rowerze to są rynienki odprowadzające wodę przy przejeździe dla rowerów na tym rondzie chociaż by to niestety szosowiec musi zwolnić
Nie rozumiem jednak co jest nie tak z tym ddrem. Nowy, asfaltowa nawierzchnia, równiejsza niż ta droga przy której biegnie, dwa pasy ruchu.


@Ark00: prawie na pewno nie. Na przynajmniej naście tysięcy kilometrów przejechanych w życiu rowerem, podczas których generalnie zawsze raczej korzystałem ze ścieżek jeśli są (ale praktycznie zawsze się to wiąże z grubą frustracją, dlatego staram się po prostu unikać jazdy po trasach przy których są ścieżki), spotkałem się
@Ark00 w #!$%@? długie nagranie. Idealne żeby powyciągać wnioski z dupy. Ile ja takich fragmentów gdzieś nagle z dupy wrastających i tak samo nagle kończących się po kilometrze mijałem.