Wpis z mikrobloga

W końcu idź na szosę i sprawdź jak to faktycznie jest.


@4x80:
Dobra, tylko po co komuś rower, który średnio radzi sobie z krawężnikami, przez pozycję podczas jazdy nie pozwala na swobodne podniesienie ręki w celu pokazania kierunku skrętu, zatrzymanie się na światłach czy przejściach jest uciążliwe, szybki skręt może się równać wywrotce, a do tego nawet nie ma stopki czy bagażnika?
Wiesz, ja doskonale zdaję sobie sprawę, że ciężko jeździ
ale każdy w mniejszym lub większym stopniu łamie przepisy drogowe, bo nie masz nigdy idealnych sytuacji ¯


@G06DbT: taka argumentacja nie moze sie ostać mój drogi i sam doskonale o tym wiesz. Nijak to się nie broni, bo 1) wszyscy mamy jeździć przepisowo 2) nawet jak ktoś popelni błąd i złamie jakieś reguły, to nie oznacza, że można je świadomie i z premedytacja łamać- vide rowerzyści, którzy nie chcą korzystać z
@4x80: Gówno mnie obchodzi czy im tam będzie wygodniej czy nie, jak uznam że na drodze jest dużo dziur i wygodniej mi będzie jechać chodnikiem to mam się #!$%@?ć samochodem na chodnik. To jest ich sprawa że mają upośledzone rowery, ja też bym wolał super sportowy samochód z 1mm prześwitem ale wiem że takim się nie da realnie jeździć po drogach.
przez pozycję podczas jazdy nie pozwala na swobodne podniesienie ręki w celu pokazania kierunku skrętu


@Errad: no chyba masz problemy z mobilności, skoro ręki nie potrafisz podnieść. Polecam jogę albo wizytę u fizjoterapeuty, bo ewidentnie z tobą coś nie tak.

zatrzymanie się na światłach czy przejściach jest uciążliwe


@Errad: w jaki sposób? Naciskam hamulce, rower zwalnia, i się zatrzymuję.

szybki skręt może się równać wywrotce


@Errad: ale ze jak?
taka argumentacja nie moze sie ostać mój drogi i sam doskonale o tym wiesz. Nijak to się nie broni, bo 1) wszyscy mamy jeździć przepisowo 2) nawet jak ktoś popelni błąd i złamie jakieś reguły, to nie oznacza, że można je świadomie i z premedytacja łamać- vide rowerzyści, którzy nie chcą korzystać z DDR a o niej wiedza.


@Tamerlan: ale niestety, takie jest życie, i czasem musisz złamać te przepisy.

Nie
@G06DbT ale chcę to niech krzyczy sobie i w lesie że go wkurzyli rowerzyści, co cię boli, po to jest internet, po to jest wykop i sobie można pisać. A co wynika z tego jak ktoś napisze, że zesrał się i śmierdzi? xD
OP miał ochotę zapoczątkować pewna dyskusje i to zrobił a ty rzucasz jakimś argumentami 5 latka aby tylko nie przyznać że głupotę napisałeś.
@G06DbT
Aha, czyli to nie tak, że na szosie jeździ się ciężko tylko po prostu ludzie jeżdżący na szosie to zwykłe chamy są?
Swoją drogą przed chwilą pisałeś OPowi żeby wsiadł na szosę i zobaczył jak to jest, a teraz twierdzisz, że jeździ się łatwo?
@G06DbT xD i jak już nie masz kompletnie nic do powiedzenia to jedyne co to próbujesz zdyskredytować mnie w ten kiepski sposób xD
A tak się składa, że jest kompletnie odwrotnie, bo to ty się wypowiadasz w takim tonie, że to ty wiesz lepiej co op powinien zrobić a czego nie powinien, co ma sens a co nie ma sensu xD
Co to ma w ogóle znaczyć, że op powinien za nimi
że na szosie jeździ się ciężko


@Errad: nie rozumiem jak się ma jeździć ciężko? Nie potrafisz zmieniać przełożeń? Bo nie rozumiem tego argumentu.

ludzie jeżdżący na szosie to zwykłe chamy są?


@Errad: ludzie jeżdżący na dowolnych rowerach mogą być upośledzeni, kolarki nie mają tu nic do rzeczy.

Swoją drogą przed chwilą pisałeś OPowi żeby wsiadł na szosę i zobaczył jak to jest, a teraz twierdzisz, że jeździ się łatwo?


@
Co to ma w ogóle znaczyć, że op powinien za nimi jechać i zgłosić na policję.


@krucjan: a nie, sorka, niech sam wymierzy sprawiedliwość, jak w jakieś rosji.

Kim ty jesteś, żeby decydować co kto powinien zrobić a czego nie powinien.


@krucjan: taka sama nieważna osoba jak i ty.
Nie usprawiedliwia to nikogo, nawet takich pacanów jak z tematu.


@G06DbT: I ok, cieszę się, że osiągnęliśmy porozumienie w tym zakresie :)

takie jest życie, i czasem musisz złamać te przepisy.


Jako kierowca zastanawiam się kiedy "muszę" łamać przepisy, ale żeby nie ciągnąć, założę jednak, że chodzi Ci o jakieś przypadek ratowania życia i zdrowia.

Ale i nie możesz nic takiemu osobnikowi zrobić, bo #!$%@? go, a do niego i tak