Wpis z mikrobloga

Z rowerzystami nigdy nie wiadomo czy on identyfikuje się jako uczestnik ruchu czy nie. Czy bedzie sygnalizował manewry i zwracał uwagę na światła czy tak o sobie jedzie.


@Placek_po_wegiersku: ja to staram się jeździć przepisowo i przewidywalnie, obojętnie czy samochodem, czy rowerem. Większym problemem u nas jest niespójna infrastruktura, która powoduje niebezpieczne sytuacje, bo czasem i ja nie wiem jak się mam zachować.
  • Odpowiedz
@Ark00 sam jedzilem sporo rowerem, ale pedalarza czy grupe widac bylo od razu. Najgorsze, ze takie typy gdzies maja tez innych rowerzystów - szczegolnie takich co nie jada 40 km/h na 200 km. Masz racje calkowicie i ha tfu na podobnych. Widac po komentarzach, ze wlasnie te same typy co “robia trening” sie uaktywnili.
  • Odpowiedz
ale zmarzną


@Cernold: w deszczu też jeżdżę, i mi to w ogóle nie przeszkadza.

każdy powinien robić aż się ameby nauczą jeździć po ścieżce


@Cernold: szczególnie po tych ścieżkach, gdzie masz współdzielony pas z pieszymi, bo to jest chodnik, i gdzie gówniaki ci latają tak, że łatwiej o wypadek niż na drodze. U mnie takie są, i ten, co wpadł na pomysł CPRów, to powinien w piekle gnić.
  • Odpowiedz
  • 86
@G06DbT masz ścieżkę jezdz po ścieżce, policja powinna dawać mandatu po 3k i konfiskata roweru dla takich tłumoków. Ludzie to debile, a ty tylko to potwierdzasz
  • Odpowiedz
@mati1990 A kto powiedział, że ja tyle jadę? Kask ci mózg uciska? Uroiłeś coś sobie i teraz się rzucasz. Tam gdzie lecą 300 zwykle nie ma pedalarzy a jak są to zajmują się nimi odpowiednie służby( niestety nie zakład oczyszczania miasta). A nadmierna prędkość to inny problem no ale to już miej pretensje do policji.
  • Odpowiedz
Ludzie to debile


@Cernold: ty, spryskując rowerzystów płynem także potwierdzasz to, że powinieneś udać się na badania psychiatryczne. Nikt normalny nie zastanowi się dłużej niż 3 sekundy nad tymi osobnikami ze zdjęcia. Mijasz, i jedziesz dalej.

masz ścieżkę jezdz po ścieżce


@Cernold: Popatrz wpierw na infrastrukturę jaka jest w Polsce, spróbuj jeździć zgodnie z przepisami, to cię #!$%@? weźmie. I mówię to zarówno jako kierowca samochodu, i jako
  • Odpowiedz
@Cernold: ale z CPR akurat chlop ma racje. To najwieksze gowno jakie mozna bylo wymyslec. A wiesz co jest bardziej absurdalne? Jechałem CPR, było skrzyżownie z jezdnią i nie było przejazdu dla rowerów. Czyli jadę rowerem legalnie przez CPR,potem muszę zejsc z roweru, przeprowadzic go i tak kilka razy. No #!$%@?, kto to wymyslil?
  • Odpowiedz
#!$%@? mandatami o wartości roweru to się może w końcu naucza


@repro5: a parkujących samochody w niedozwolonych miejscach, czy też debili rozjeżdżających ścieżki w lesie na quadach albo offroadowców tak samo. Jak się zawinie takiemu agentowi volvo za 200k, to się raz dwa nauczy (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Placek_po_wegiersku: a gdzie sobie uroiłeś że każdy rowerzysta jeździ po drogach i każdy powoduje wypadki? ( ͡º ͜ʖ͡º) olej spod czaszki ci się wylewa i coś nie styka. no nie przekrzyczysz statystyk policyjnych, kierowcy powodują więcej wypadków na rowerzystach
  • Odpowiedz
Nie rozumiem jednak co jest nie tak z tym ddrem


@Ark00:
- jest za wąski;
- jedziesz niby wzdłuż pasa drogowego drogi która ma pierwszeństwo ale na przejeździe rowerowym (o ile genialny projektant wpadł na to, że coś takiego istnieje) MUSISZ ustąpić pierwszeństwa przejazdu tym co jadą drogą poporządkowaną;
- najczęściej NIE MA przejazdu dla rowerów więc
  • Odpowiedz
@repro5: 50 zł jest mandatu :D

@Ark00 dla nich po 50 zł mandatu. Dla Ciebie 500 zł i 12 punktów za używanie telefonu w trakcie jazdy. Włącz czasem myślenie ;)
  • Odpowiedz