Wpis z mikrobloga

#luxmed #afera #zdrowie #praca

Od jakiegoś czasu praktycznie nie ma możliwości na umówienie się na wizytę w #luxmed. Dzisiaj moja dziewczyna odkryła, że przy kompletnym braku terminów na badanie jak się wyloguje z aplikacji i wejdzie na stronę niezalogowana jest masa dostępnych terminów odpłatnie dosłownie co 15 minut.
Zadzwoniliśmy na infolinię i kobieta tłumaczyła, że #luxmed wynajmuje gabinety lekarzom (lekarzom freelancerom XD), którzy działają poza pakietem.
Ja kupiłem pakiet od agenta, który przyjechał do mnie do domu i tłumaczył, że będę miał "PRAWO PIERWSZEŃSTWA". Czyli jak to on tłumaczył dzwoniąc na infolinię i podając te hasło dostanę szybciej termin lub wizytę w innej przychodni, za którą Luxmed pokryje koszty. Ostatnio zweryfikowałem to z panią na infolinii i oczywiście okazało się to wierutną bzdurą. Coś tłumaczyła że na infolinii ona widzi inne terminy niż w aplikacji i dlatego mogą się różnić ale prawo pierwszeństwa to w sumie nie istnieje.

Jesteśmy wszyscy elegancko robieni w butelkę przez Luxmed, które zbudowało bazę klientów z abonamentem po czym ścięło liczbę gabinetów i lekarzy dostępnych dla tych klientów i przełożyło dla odpłatnych? Na ten moment tak to dla mnie wygląda. Jestem #!$%@? bo miałem parę wizyt, które czekałem po 3 miesiące a łożę na to gowno regularnie co miesiąc 200 zł.
pejootl - #luxmed #afera #zdrowie #praca 

Od jakiegoś czasu praktycznie nie ma możli...

źródło: image_picker_EF373565-FB8C-407C-9EF2-6667A11C1CA4-21432-0000054E9143890F

Pobierz
  • 233
@pejootl: zrezygnuj i podpisz tam gdzie w umowie będziesz miał termin maksymalny na wizytę do specjalisty. W medicoverze mam tak że jak w ciągu iluś dni nie znajdą terminu to biorę fakturę na nich i załatwione. co weselsze działają tak jak mówisz Luxmed że część terminów mają tylko dostępnych dla klientów płacących gotówką i raz alergologa dla dzieci braliśmy fakturę z medicovera dla medicovera. Tylko zadbaj żeby próg tej potencjalnej faktury
@pejootl: najgorszej ze bez znaczenia lux enel-med czy medicover. Czekam aż wejdzie jakaś opieka medyczna realnie prywatna która zwojuje rynek taki premium pakiet a nie gowno gorsze od nfz. Sprawdź czy masz standard dostępności w pakiecie to często pomaga. W dodatku te aplikacje nie pokazują wszystkich terminów przez co i tak najlepiej ich nie używać tylko dzwonić na infolinie
o mam prawie najwyższy. Wyżej jest ten ze szpitalem i tomografem czy coś. Nikt nic nie mówi, że dostępność od tego zależy. Jedynie ilość opcji


@pejootl: A nie masz przypadkiem w pakiecie tzw. "Swobody leczenia" czy jak to się tam nazywa? W sensie że leczysz się poza Luxmedem i bierzesz fakturę a potem przedstawiasz ją w Luxmed i zwracają ci koszty. I tu pewnie w zależności od pakietu jest limit takich