Najpierw poznałem na ściance pewną dziewczynę z którą fajnie mi się trenowało, ale miała wtedy chłopaka. Potem jakoś nie mieliśmy kontaktu, oni chyba w tym czasie zerwali i ona się zjawiła na majówce mojego studenckiego klubu wspinaczkowego. Siedzieliśmy kiedyś przy ognisku, już prawie nikt nie został i ona gadała z takim gościem na jakieś głęboko egzystencjalne tematy i ja byłem
Najpierw poznałem na ściance pewną dziewczynę z którą fajnie mi się trenowało, ale miała wtedy chłopaka. Potem jakoś nie mieliśmy kontaktu, oni chyba w tym czasie zerwali i ona się zjawiła na majówce mojego studenckiego klubu wspinaczkowego. Siedzieliśmy kiedyś przy ognisku, już prawie nikt nie został i ona gadała z takim gościem na jakieś głęboko egzystencjalne tematy i ja byłem
















#demografia