Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako #przegryw o wiele bardziej wolałbym być ponadprzeciętnie inteligentny niż być chadem. Co mi z bycia chadem skoro i tak jestem introwertykiem, nie lubię imprez, wolę siedzieć w domu i nie podobają mi się atencyjne julki z napompowanymi ustami?

Zawsze mi imponowali ludzie z dużą wiedzą, inteligentni, błyskotliwi, łatwo ogarniający nowy temat, typ pracoholika. Inaczej mówiąc sam chciałbym taki być ale mam wrażenie, że jestem po prostu za tępy. Tak jak wyglądu nie da się zmienić, tak samo ja się dołuje tym że nie da się zwiększyć inteligencji. Chciałbym być takim typem co się zaszyje w domu i wałkuje jakieś tematy i potem jest kozakiem w jakiejś dziedzinie, potem zarabia dobry hajs i ma wywalone na wszystko. Uwielbiam pewność siebie, która bierze się z tego co umiesz i jak inteligentny jesteś. Sam mam pracę biurową (umysłową) ale:

- nie mam skomplikowanych zadań a mimo to dłużej niż innym zajmuje mi ich zrobienie, często panikuje jak jest coś nowego albo napotykam jakieś trudności, często muszę pytać o różne rzeczy, prosić o pomoc
- mam problem z ogarnianiem nowych rzeczy, muszę to sobie wszystko przemyśleć kilka razy, rozpisać, rozrysować, przećwiczyć i potem wrócić do tematu (inni łapią nowe rzeczy od razu)
- mam problem z #prokrastynacja wszystko odkładam na później
- nie wiem czemu ale rzeczy inne niż schematyczne wywołują u mnie panike, jakąś nerwowość, niepokój, niechęć

#inteligencja #nauka #wiedza #przemyslenia #mozg #dopingmozgu #suplementy #depresja #samotnosc #adhd #autyzm #nerwica #fobiaspoleczna #psychologia #psychiatra #psychiatria #mrrobot #blackpill #zdrowie #stres



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako #przegryw o wiele bardziej wolałbym być ...

źródło: mr-robot-min14s

Pobierz
  • 26
dłużej niż innym zajmuje mi ich zrobienie, często panikuje jak


@mirko_anonim: pewnosc siebie to jest. A raczej jej brak. Nie inteligencja. Nie patrz na innych bo ty nie jestes innymi masz inny zasob wiedzy i doswiadczenia i roznych rzeczy bedziesz sie uczyl inaczej. Wazny jeat progres a nie czy szybko czy wolno

muszę to sobie wszystko przemyśleć kilka razy, rozpisać, rozrysować, przećwiczyć i potem wrócić do tematu


@mirko_anonim: to moze
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @sberatel: to z tego że najgorzej być po środku (jak większość) i być mądrzejszym od sebixa ale za głupi żeby być ponad przeciętny. Wtedy jesteś nieszczęśliwy podwójnie. Sebixy są szczęśliwi bo są nieświadomi. Ponadprzeciętni bym powiedział że też szczęśliwi bo mają wygodne życie (np. poprzez hajs). Reszta jest po środku i jest w dupie.

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Eugeniusz_Zua: to jest cope tak samo jak gadanie że gdyby ktoś był chadem to zachowywałby się jak wspólnczesne laski i zmieniał sobie na kolejne. Jak ktoś ma osobowość introwertyka to nawet w skórze chada chce być dalej introwertykiem. Ja w swoim peak jak miałem okazje na wiele rzeczy to ich nie robiłem bo to nie w swoim stylu i nadal szukałem tej jedynej, chociaż mógłbym zaliczać sobie
bo to inteligentny gość na tym portalu według mnie (chociaż ma za duże ego i bywa zgryźliwy)


@mirko_anonim: dziekuje za polechtanie ego, ale nic szczegolengo opowi nie doradze.

Moze poza tym, ze prawdpodobnie jest mlody i na poczatku kariery, a wtedy kazdy mial takie problemy. Przynajmniej ja i wielu innych tez mialo, a teraz uchodzimy za lotnych