Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedna dziewczyna, do której zarywałem jeszcze na studiach i to tak z pół roku, odrzuciła mnie bo "byłem mało ogarnięty życiowo" czyt. biedny. Bo byłem – tanie ciuchy, włosy obcinała mi mama itp. No i luz, na prawo wymagać kogoś bardziej „ogarniętego”.

Tylko potem związała się ze studentem murzynem, który nie miał nawet grosza przy sobie, mieszkał z nią w pokoju, za który płacili jej rodzice i palił bardzo dużo zioła – najpierw płacąc z jej oszczędności i kieszonkowego, potem zaciąganymi przez nią chwilówkami... Ostatecznie rozstali się po prawie dwóch latach, on znalazł sobie młodszą a tamta została z długami i depresją.

Nie chce wyjść na mizogina, ale nie ma większych hipokrytek niż młode kobiety, a tak w ogóle to do 24r.ż. kobiety powinny być pod całkowitą opieką ojca – założę się, że wtedy „magicznie” zniknąłby problem młodych samotnych matek, związków z przemocowcami, śmierci na drzewie w pordzewiałym BMW kierowanym przez pijanego i/lub naćpanego debila i tak dalej…

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #blackpill #studia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP):

Nie chce wyjść na mizogina, ale nie ma większych hipokrytek niż młode kobiety, a tak w ogóle to do 24r.ż. kobiety powinny być pod całkowitą opieką ojca


Problemy z różowymi są właśnie dlatego, że tych ojców nie ma.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): > Anonim (nie OP):

Nie chce wyjść na mizogina, ale nie ma większych hipokrytek niż młode kobiety, a tak w ogóle to do 24r.ż. kobiety powinny być pod całkowitą opieką ojca

Problemy z różowymi są właśnie dlatego, że tych ojców nie ma.

Niema też i matek, normalny rodzic przekazuje dziecku wartości na których jest w stanie znaleźć sobie normalnego partnera/ke, ci ludzie właśnie żyją sobie już dawno w
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Temat wałkowany wiele razy. Nie słucha się kobiet odnośnie spraw rynku matrymonialnego, bo dla nich to inaczej wygląda.

Ty masz idealną sytuacje dosłownie opisywaną nie raz na tagach. Kobieta powie, że liczy się charakter bla bla bla, ale to w rzeczywistości zawsze jest inaczej. To ci najładniejsi, lepiej zbudowani mają kobiety, a nie przegrywy 168 cm wzrostu, z pryszczami na twarzy, cofniętą żuchwą i krzywymi zębami.
Nie ma
Jedna dziewczyna, do której zarywałem jeszcze na studiach i to tak z pół roku, odrzuciła mnie bo "byłem mało ogarnięty życiowo" czyt. biedny. Bo byłem – tanie ciuchy, włosy obcinała mi mama itp. No i luz, na prawo wymagać kogoś bardziej „ogarniętego”.


@mirko_anonim: nie slucha sie co baby mowia tylko co robia
„magicznie” zniknąłby problem młodych samotnych matek, związków z przemocowcami, śmierci na drzewie w pordzewiałym BMW kierowanym przez pijanego i/lub naćpanego debila i tak dalej


@mirko_anonim: zdajesz sobie sprawę, że w przemocowym związku winną jest osoba stosująca przemoc a nie ta druga? I może zamiast problemu samotnych matek mamy problem mężczyzn, którzy porzucają swoje dzieci? Samochód się sam nie roztrzaskał, ktoś był pijany/naćpany i podjął decyzję wsiąść za kółko.
Tak, kobiety mogą
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Niema też i matek,


Miałem na myśli, że nie ma tych ojców fizycznie i to, że różowe są wychowywane przez samotne matki, które pobrały rozwody, zaczęły alienować dzieci od ojców, albo dały dupy badboyowi, który nawiał i tyle. I taka różowa chowa się później bez ojca, no i jest jak jest.

@Fine-Faulty:

Tak, kobiety mogą lepiej wybierać partnerów, ale mężczyźni też mogliby pracować nad sobą i nie być przemocowcami, alkusami, narkomanami i uciekającymi od odpowiedzialności debilami.


Zabawne co piszesz bo właśnie "normalni" chłopcy czyli przeciwieństwo tego co piszesz są postrzegani jako "ciepłe kluchy", "nudni". Kobiety więc mają ich w głębokiej dupie bo taki zwykły facet nie daje emocji a bez emocji każdą kobietę szlag trafia.
@Zly_CzlowiekXD jest daleka przestrzeń między kimś kto nie ma osobowości a jest przemocowcem. Normalna dziewczyna nie będzie chciała faceta, za którego trzeba będzie podejmować wszelkie decyzje i inicjatywy, z którym nie można porozmawiać na żaden temat. Normalny fajny facet też (mam nadzieję) nie chce się związać z dziewczyną, która nie ma żadnych zainteresowań i nic do powiedzenia i wystarczy tylko żeby była ładna i dawała dupy.
Wiem, że wykopki głównie chcieli by
@Fine-Faulty: niby tak, ale jak sama zapewne zauważasz osobowość czy jej brak to sprawa drugorzędną gdy je interesuje tylko wygląd. Nudny facet nie zdoła pokazać nawet swojego charakteru jak już odpada z wyglądu. Poza tym laski wola przystojnych lekkoduchów którzy wolą się wozić audi, ale za to bez mieszkania czy jakiekolwiek oszczędności, a potem taka zakochana zaciąży i zebranie od państwa do mopsu bo poza audi i emocjami nic innego nie
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): W starożytnym Rzymie młodzi ledwo-co-faceci też mieli swoich opiekunów żeby nie odwalać głupot nabuzowani hormonami, i bardzo ograniczoną moc prawną.

A poza tym to kto nigdy w życiu w żadnej kwestii nigdy by nie wyszedł na hipokrytę niech pierwszy rzuci kamieniem, chociaż wiadomo, że Wykop jest pełen idealnych ludzi.

I jak na podstawie jednej babki generalizujemy, że wszystkie to hipokrytki, to chyba też wszyscy mężczyźni to biedacy i