Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wowowicz
wowowicz

wowowicz

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18437
  • Znaleziska 8315
  • Mikroblog 10122
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
12.06.2026, 09:04:45
  • 289
Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #tinder
operatorkatapulty - Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie...

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 12.06.2026, 14:58:34 via Wykop
  • 1
@operatorkatapulty: skoro z nim w ogóle rozmawiała to znaczy, że był pewnie 7-8/10 i tak, tylko wie jak kolesia dojechać psychicznie, żeby znał swoje miejsce
  • Odpowiedz

1732

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 13:45:39 via Wykop
  • 13
@Placi: ja p------e jaki frajer z tego Berkowicza, nie żebym nie wiedział, ale znowu się potwierdziło. Dosłownie mają zespół i mogli by coś zrobić, ale zamiast tego jest "it's a prank bro". Marszałek sejmu za taką wypowiedź powinien od razu walnąć karę jakąś, może by się małpy nauczyły.

1372

Janusze noclegów kasowali negatywne opinie. UOKiK wchodzi w znany portal

Janusze noclegów kasowali negatywne opinie. UOKiK wchodzi w znany portal

Masz dość Januszy biznesu, którzy oszukują na zdjęciach i standardzie pokoi? Prezes UOKiK postawił ciężkie zarzuty portalowi Nocowanie.pl. Okazało się, że serwis dawał właścicielom obiektów magiczny guzik gdy pensjonat zbierał złe opinie za brud czy brak warunków, gospodarz mógł jednym kliknięci

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 11:39:32
  • 88
  • #
    podroze
  • #
    biznes
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wakacje
wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 09:51:59 via Wykop
  • -1
@Wypok123: akurat w-----------e ludzi za to, że nie ogarniają swojej roboty ma sens, a takie testy to idealna podkładka do sądu jakby co, u mnie w korpo tak robili jak ktoś nie ogarniał: test>plan naprawczy>test i jak ktoś się ogarnął to zostawał, a jak nie to jest na to papier
wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 11:51:49 via Wykop
  • 1
@wowowicz: minusujcie minusujcie, widać że nikt z was nigdy nie miał podwładnego, który okazał się debilem albo w pewnym momencie uznał, że ma w------e i trzeba go było wyrzucić jakoś

1923

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Bezprecedensowa akcja UOKiK i policji. Giganci tacy jak Toyota czy Bader mieli zawrzeć tajny pakt o nieagresji: zakaz podkradania pracowników i sztuczne mrożenie płac na lokalnym rynku. Urzędnicy zrobili szybkie naloty na biura i zabezpieczyli dyski. Firmom grożą gigantyczne kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 09:47:15
  • 355
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 11:14:47 via Wykop
  • 4
Takie kombinacje i ryzyko, a u mnie korpo po prostu płaci firmie analitycznej, żeby im co roku podali jakie są stawki na rynku i jest to samo w białych rękawiczkach
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

317

Cenzura w Izraelu. Nowe zasady relacjonowania wojny

Cenzura w Izraelu. Nowe zasady relacjonowania wojny

Izraelska armia wprowadziła nowe, restrykcyjne zasady dla dziennikarzy relacjonujących wydarzenia wojenne. Jak informuje niemiecki tygodnik "Der Spiegel", armia "naciska na media, by relacjonowały wydarzenia wojenne z większą powściągliwością".

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 08.06.2026, 15:13:00
  • 35
  • #
    izrael
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 10:25:59 via Wykop
  • 6
@Michalius: ale arabskie kraje nie udają, że są częścią naszego kręgu kulturowego, a nawet dla nas to lepiej jeśli łatwo im przychodzi zmniejszanie swojej populacji
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
09.06.2026, 08:01:44
  • 34
Kto by sie spodziewal, ze LLMy jednak nie beda tansze od juniora ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracait #it #ai
BrakWolnegoLoginu - Kto by sie spodziewal, ze LLMy jednak nie beda tansze od juniora ...

źródło: Screenshot_2026-06-09-10-00-45-125-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 09:43:12 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: pamiętaj, że firmy fakturę za AI wrzucą w koszty, a pracownik to prawie jak strata i jeszcze generuje różne koszty stałe: hr, support it, sprzęt, jakieś benefity, przestrzeń biurowa niezależnie czy na siebie akurat zarabia czy nie. U mnie firma szaleje z externalami, bo przecież największą ich zaletą jest to, że możesz ich w---------ć w każdym momencie, tylko problem jest taki, że nikt tego nie robi, tylko ich trzymają
  • Odpowiedz
qzety
qzety
qzety
09.06.2026, 04:08:12
  • 20
Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki Vitara, 2025, taka jak na tym zdjęciu z przyciemnianymi szybami. Brać?

Wszystko w tym samochodzie mi odpowiada tylko ten kolor biały trochę taki damski i brak 4WD.

Ktoś już korzystał?

#samochody #suzuki
qzety - Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki...

źródło: 1000014166

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 09:28:06 via Wykop
  • 0
@qzety: ogólnie spoko opcja jak nie interesujesz się czym jeździsz i to ma być auto typu a do b, ale dla mnie suv czy nawet pseudo suv bez jakiegoś napędu na 4 koła to bezsens
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
09.06.2026, 05:34:38
  • 729
#heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #januszebiznesu
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #januszebiznesu

źródło: 1000004106

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 09:23:06 via Wykop
  • 2
@telemach20: nie da się dobrze zarządzać firmą mając zbyt bliski kontakt z pracownikami, przykład: musisz zwolnić 1 osobę, nie mając kontaktu z pracownikiem wybierasz najmniej opłacalnego lub najgorzej performującego - easy; za to znając pracowników to zwolnisz kogoś z kim miałeś kontakt i ci będzie wjeżdżał na psychikę płaczem, sytuacją rodzinną i c--j wie czym jeszcze, a i tak nie licząc psychopatów to pewnie rozpatrywałeś również wszystkich pracowników pod kątem
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 06:14:20
  • 651
Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal wchodzić wszędzie z psami i pozwalać im na wszystko. W tym na dotykanie nosem, którym wcześniej pies dotykał gówien węsząc na spacerze, pieczywa bo uwaga: bułkę możesz sobie potem umyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zakupy #polska
WielkiNos - Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal ...

źródło: 1000131518

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 09:15:06 via Wykop
  • 11
@xfin: lubię psy, ale agresywne rasy to tylko powinny być w licencjonowanych hodowlach do użyciu przez służby, w prywatnych rękach wszystkie do wyłapania i uśpienia, patusy które je mają też
  • Odpowiedz
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
09.06.2026, 04:04:15
  • 634
Nasi polscy offroadowi tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kolana chamy bo inaczej pan offroadowiec Cię nie uratuje z powodzi ;)
#urojeniaoffroadowe
#quady
#polskiepato
#offroad
PavulonRazPavulonDwa - Nasi polscy offroadowi  tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 53802

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 09.06.2026, 09:02:21 via Wykop
  • 7
@PavulonRazPavulonDwa: każdy kto mieszka przy chociaż kawałku lasu wie, że tych idiotów to należałoby pozbawić prawa jazdy, a do tego wszyscy offroadowcy których znam to straszne buraki z typu: mnie stać, a was nie biedaki, więc spadajcie z drogi. A wystarczyłoby kupić kilka hektarów pola i orać to jak chcą
  • Odpowiedz
oficjalniemartwa
oficjalniemartwa
06.06.2026, 06:21:18
  • 559
Jestem tak stara, że pamiętam chusteczki do nosa wielorazowego użytku.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 06.06.2026, 08:49:25 via Wykop
  • 3
@oficjalniemartwa: były obrzydliwe, pamiętam jak ojciec mi dawał swoją osmarkaną już jak chciałem nos wysmarkać czasem za gówniarza, trauma do tej pory. Podobnie ze ściereczkami, których trzeba było używać do sprzątania jak jeszcze ręczników papierowych nie było.
  • Odpowiedz
drslump
drslump
04.06.2026, 17:20:38
  • 45
#przegryw przysiad na kutasa
drslump - #przegryw przysiad na kutasa

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 04.06.2026, 20:28:25 via Wykop
  • 3
@Adom007: widać, że żaden z was nie widział baby z bliska, one by chciały krótko, ale będzie widać im celulit przy ćwiczeniach, więc w zamian jest krótko, a do tego takie z wysokim stanem trzymają w ryzach brzuch, same plusy
  • Odpowiedz
wowowicz
wowowicz
wowowicz 05.06.2026, 10:43:01 via Wykop
  • 0
@Adom007: tym bardziej teraz jestem pewny, że nigdy nie widziałeś baby z bliska, bo celulit to potrafi być nawet u chudych, a sam dół brzucha to też zawsze trochę wystaje jeśli laska nie jest skrajnie chuda lub idealnie trzyma dietę, plus nie zapomnij, że nawet jak tego nie ma to laski są p----------e i i tak sobie wymyślą, że są brzydkie z jakiegoś powodu i od razu mitygują wszelkie ryzyko
  • Odpowiedz
janusz-lece
janusz-lece
05.06.2026, 05:05:35
  • 142
Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung #uokik
janusz-lece - Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung ...

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 07.04.28

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 05.06.2026, 10:32:29 via Wykop
  • 1
@janusz-lece: wszyscy tutaj zdziwieni, a przecież w oficjalnej dytrybucji wszyscy mają trzymać taką samą cenę podstawową, a drugą sprawą jest automatyczne dostosywanie cen do konkurencji. Kiedyś była sprawa bodajże w UK, że koleś założył lewą stronę sklepu, który inne sklepy też postanowaiły skanować w ramach porównywania cen(to chyba była ta trudna rzecz do osiągnięcia) i później co potrzebował kupić to obniżał cenę u siebie i szybko zamawiał jak normalne sklepy
  • Odpowiedz
faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 134
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 04.05.2026, 10:41:43 via Wykop
  • 3
@moll: nas ukłuło, a to ty się z połową wykopu kłócisz - ok. A twój partner to chodzi na krótkiej smyczy widzę, bo większość ludzi wie, że swoje pieniądze trzeba mieć i nie życzę Ci źle, ale pewnie jeszcze kiedyś życie cię tego nauczy i pewnie i tak zaskórniaki obydwoje macie, tylko żadne się nie przyzna.
  • Odpowiedz
wowowicz
wowowicz
wowowicz 05.05.2026, 15:08:26 via Wykop
  • 0
@zmarnowany_czas: czy ja napisałem gdzieś, że się ukrywam z czymś czy muszę mieć zaskórniaki? To komentująca twierdzi, że wszystko ma wspólne i nic przed sobą nie ukrywają, przynajmniej wg. niej samej
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
18.04.2026, 20:21:25
  • 191
Pan naczelnik ma żone i dzieci oczywiście
#zwiazki #policja #logikaniebieskichpaskow
thorgoth - Pan naczelnik ma żone i dzieci oczywiście
#zwiazki #policja #logikaniebies...

źródło: HGNhCCcWsAALLhq

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 18.04.2026, 23:42:58 via Wykop
  • 0
@thorgoth: ciekawe czy to pycha i poczucie nietykalności czy wielki stróż prawa nie ogarnia jak nie zostawić śladów
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
17.04.2026, 15:17:53
  • 760
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak:
1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD
2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac.
3. Podchodze i mu pomagam.
4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko.
5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
gutowszczyzna - Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji...

źródło: obraz

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 17.04.2026, 20:30:06 via Wykop
  • 2
@gutowszczyzna: mnie kiedyś wezwali jako świadka na sprawę pijanego kierowcy, którego zgłosiłem i się zdziwili, że się w ogóle stawiłem
  • Odpowiedz

2944

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

10 marca 2026 Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na jakiej podstawie odznaczenie to zostało przyznane nastolatce, której "dorobek naukowy" jest mocno wątpliwy? Być może należałoby skierować w tej sprawie zapytanie do Kancelarii Prezydenta?

Nigarun
z
gdynia.pl
dodany: 16.04.2026, 08:47:05
  • 411
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
wowowicz
wowowicz
wowowicz 17.04.2026, 12:21:41 via Wykop
  • 7
Zupełnie, podkreślam, zupełnie bez związku z tą sprawą ciekawi mnie jaką fundację wsparł ostatnio tatuś, bo to na pewno filantrop robiący wszystko bezinteresownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

899

Błąd Linuksa starszy od programistki. 21-letnia Polka naprawiła problem z 1997r

Błąd Linuksa starszy od programistki. 21-letnia Polka naprawiła problem z 1997r

Młoda programistka z Polski usunęła uciążliwy błąd w klasycznym środowisku graficznym Linuksa, z którym społeczność żyła przez wiele lat. Problem pojawił się jeszcze zanim autorka poprawki przyszła na świat. To jest właśnie potęga open source.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 16.04.2026, 20:52:49
  • 261
  • #
    linux
  • #
    programowanie
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
wowowicz
wowowicz
wowowicz 17.04.2026, 12:16:56 via Wykop
  • 3
Czyli co? pewnie problem, którego nikomu się nie chciało naprawić, bo się zdarzał 5 osobom na krzyż został naprawiony
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1171

Kara więzienia do 8 lat za antysemityzm-Zełeński podpisał nowelizację KK Ukrainy

Kara więzienia do 8 lat za antysemityzm-Zełeński podpisał nowelizację KK Ukrainy

Ukraina oficjalnie wprowadziła odpowiedzialność karną za wszelkie przejawy antysemityzmu. Ustawa nr 2037-IX, podpisana przez prezydenta Zełenskiego przewiduje odpowiedzialność do 8 lat pozbawienia wolności.

Polski_Partyzant
z
visitukraine.today
dodany: 17.04.2026, 08:25:44
  • 166
  • #
    ukraina
  • #
    antysemityzm
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
wowowicz
wowowicz
wowowicz 17.04.2026, 12:14:34 via Wykop
  • 14
No to już wiemy, że zaraz plan pokojowy wjedzie i odbudowa sponsorowana przez bank światowy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking