Wpis z mikrobloga

@Hariel Moje jedyne auto to Peugeot 406 2.0 HDI 90, kupiony za 3k w 2020. Gdyby paliwo było za 1/5 tego co obecnie to wsiadam w furę, jadę do Chorwacji i mam pewność że mnie komfortowo dowiezie. Generalnie bardzo fajny wóz, mega wygodny, ładny, oszczędny (choć powolny) i pakowny, ale żeby nie było że bez wad, to progi gniją w tych Pugach fest ( ͡° ʖ̯ ͡°) no
@znikam5

też bym wolał jak najszybciej spłacić mieszkanie żeby nie mieć tego balastu z tyłu głowy, a nie na wakacje dla witaminki wydawać xD Dziś jest dobra praca, ale może przyjść słabszy okres. Jak chłop robi na etacie to pewnie wakatów stanowisko na jego poziomie jest kilka w całej Polsce, może być nawet kilka miesięcy bez dochodów zanim się gdzieś ponownie załapie.


A ja wolę gdzieś pojechać póki jestem względnie młody i
niż podjechanie Bugatti pod klub w Mediolanie, w pełnym dresie Gucci i z ekskluzywną prostytutką u boku


@xPekka: albo niż podjechanie 3 letnią klasą średnią, tygodniowe wycieczki do różnych krajów/państw kilka razy w roku i ubieranie się jak schudnie i bez dziur po przetarciach i jeszcze z czystymi butami za 400 zł.
@Dietetyq znamy się od dziecka, nie jest z bogatej rodziny, ale biedy też tam zdecydowanie nie było. Te rzeczy najzwyczajniej w świecie mogą nie sprawiać mu przyjemności, albo może być świadomym konsumentem
@Chris_Karczynski ale czy ja mówiłem że chodzi w jakiś starych scierach? Napisałem tylko, że ubiera się w zwykłych sieciowkach czy innych lidlach. Wycieczki za granicę nie są dla każdego, ja sam nie lubię podróżować, chociaż mnie na to stać. Samochód to też kwestia preferencji - mój stary ma dwa auta, nowe i gruza, i daily woli jeździć gruzem, a nowe kupił tylko bo mama naciskała. Otwórz trochę szerzej oczy, nie każdemu te
@WielkiNos: inną sprawą jest #!$%@? kasy na głupoty, a inną sprawą skąpstwo i tutaj mamy raczej do czynienia z tym drugim, o ile to co pisze ta kobieta jest prawdą. Bo:
1. Wymiana ubrań na nowe, bo stare się zużyły, to nie jest to samo co ubieranie się w drogich sklepach.
2. Pojechanie na urlop/wakacje wcale nie musi być drogie, a świat warto zobaczyć, żeby mieć chociażby jakieś doświadczenie życiowe.
Facet