Wpis z mikrobloga

@oficjalne_konto: Nie wiem jak to się dzieje, ale jak zaczynam kupować produkty na obiad to zawsze wychodzi to w c--j drożej niż kupienie jakiegoś gotowca xD Stąd gotowanie samemu jeśli chcesz maksymalnie oszczędzać to nie wiem czy to dobry pomysł...może lepiej poszukać jakiejś knajpy gdzie robią tanie obiady domowe :P

Poza tym maksymalizuj dochody a nie oszczędzaj na jedzeniu...
  • Odpowiedz
@woj_st: ja zarabiam więcej niż 25k, i nie jestem laską. na jedzenie wydaję z 3k, jem tylko na mieście (glovo).

pytam w czyimś imieniu mordo, próbuję się postawić w czyjejś sytuacji żeby zrozumieć ile potrzebuje PLNów na jedzenie, ale dzięki za rady
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: Ale to jest bardzo względne podejście i rozrzut może być ogromny. Co masz na myśli mówiąc "bardzo bardzo oszczędnie"? Dla jednego to będzie 10zł na dzień a dla innego 30zł.Czyli między 300zł a 900zł.
  • Odpowiedz
@SweetieX Z margaryny i cukru nie zrobisz kremu maślanego tylko margarynowy i nie jest on pyszny. To relikt czasów PRL utrzymujący się jedynie dzięki Januszom biznesu co to tną na wszystkim, a w szczególności na składnikach. Polak biedak i tak nie pozna...

@oficjalne_konto Gotując większe ilości na kilka obiadów myślę, że w okolicach 20 zł da się zmieścić. Gadanie, że gotowanie dla siebie jest droższe od gotowców to po części
  • Odpowiedz