Wpis z mikrobloga

@Hariel: A tak, byłbym zapomniał o najlepszej przygodzie, jak w Tatrach zgubiła hamulce, to tak, se płyn wyciekł, także ten, choć dzień majowy był chłodny nad wyraz, tak ciepło mi było aż nadto.
@kde4 to naprawde jest dziwne co opowiadasz... moze ten model tak ma XD. A tak szczerze mi kiedys jadac mazda zawieszenie peklo od malej dziury I auto samo skrecalo w lewo. Cudowna maszyna.
@Hariel: mam fiata stilo za 3 i 2 włożyłam, więc auto za 5 i w stanie blacharskim i mechanicznym lepszym niż audi, bmw czy Mercedes za 10k, więc zależy jeszcze jaki samochód, bo można spoko trafić.
@WielkiNos laska ewidentnie chce się pokazać, mam podobną sytuację między moim, a jego najlepszym kumplem: mój kupił samochód używany, z niskim przebiegiem w dobrej cenie i dobrym stanie, jego kumpel - nowe premium auto w
@WielkiNos
Rozumiem chłopa. Auto jeździ od A do B, nie psuje się to po co ma zmieniać? Dla lansu?
Potargane ubrania są teraz w modzie, przecież oskarki kupują podarte szmaty za 300 zł xD
Kurtkę pewnie ma w szafie, starą ale ciepłą.

Jak do niego dotrzeć? Zrozumieć, że ktoś może nie przykuwa dużej uwagi do materialnych dóbr.
@Hariel: też oglądam insta i jakoś mi nie odwaliło, chociaż mój facet nieba by mi przychylił, kwestia raczej wychowania, szacunku do pracy i zarabianych pieniędzy, bo najłatwiej wydaje się nieswoje. Jeśli komuś rodzice przekazali dobre wartości lub sam je odnalazł w życiu to będzie się z takich "zastaw się, a postaw się" po prostu śmiał.
@xPekka: #!$%@? na a na #!$%@? wydawać kasę bez celu?
Też zarabiam tak, chodzę w ciuchach aż sie podrą, auto póki działa to git. Zbieram na wolnosć finansową, a wtedy elo. Na #!$%@? mnie lepsze auto i nowe ciuchy jak będę przez to musiał dłużej pracować? Chcecie wydawac i pracować do śmierci, go ahead.
@WielkiNos: #!$%@? z taką osobą się związać - ani nie pojesz, ani się nie napijesz, ani nic nie zobaczysz (może oprócz wycieczki do kielc interregio, klasa 2 bo taniej). i tak życie minie w wegetacji, żeby czasami nic nie wydać, na koniec zgnijesz z hajsem na koncie w jakiejś norze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hariel: nie wszyscy za rodziców mają Grażynę i Janusza z wąsem mentalnie zatrzymanych w poprzednim ustroju i są normalni z tamtego pokolenia i to całkiem sporo. Czasy są jakie są, więc komplementem staje się odstwanie poglądowo od nich. Przebodźcowanie i przemęczenie nie jest dla mnie argumentem, żeby żyć ponad stan. Co do seksualizacji kobiet to istnieje ona od zarania dziejów, w naszym pokoleniu są spermiarze na insta, w pokoleniu moich rodziców
@Noonecares123 przebodzcowanie I przemeczenie sa dla mnie argumentem czemu rodzice nie potrafia juz dac swojego czasu dzieciom tyle ile tego potrzebuja, bo sami czesto potrzebuja pomocy.
Co do seksualizacji mam na myśli wszechobecna seksualizacje, czy to ta tyczaca sie mezczyzn mowiaca ze jestes tak dobrym mężczyzna jak bardzo jestes w stanie zaspokoic partnerke( spojrz reklamy lekow na wzwod przykladowo itd) czy to ta tyczaca sie kobiet, kiedys tego nie bylo by wartosc
@Hariel: z tymi wartościami poprzedniego pokolenia to bym nie przesadzała, bo ludzie poznawali się na dyskotekach, prywatkach i też brało się najładniejszą, a to czy okazywała się dobrą matką dowiadywało się po wpadce i szybkim ślubie, bo co ludzie powiedzą. To, że część ludzi, którzy mają dzieci nie potrafi ich wychować to inna bajka, moi rodzice oboje pracowali, ale jakoś udało się mnie wychować (chociaż łatwo nie było) i też byli
@Dietetyq: akurat sobie robię żarcie, może przyda Ci się bo ewidentnie o coś żebrzesz

Zazdrość smutna rzecz

Inwestuje w ludzi których kocham, na siebie jak chodzi o pierdoły wyżej wymienione łoże na końcu

Potrzebuje mało do szczęścia, niczego mi nie brakuje

Zazwyczaj nawet nie reaguje na tego typu polmozgowe zaczepki

Ale widać że tego potrzebujesz także pamiętaj, jesteś kochany, jesteś potrzebny

Nie bój się miłości
Nie myl bogactwa z pieniędzmi