Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: możesz się żalić ale tylko jeśli walczysz o coś dla rodziny. Np. chciałeś zarobić 20 tys a zarobiłeś 19 bo cię kolega podp…l i karę dostałeś. Na koniec i tak przywali się że tysiaka straciłeś. Jeśli myślisz że babie powiesz co cię boli i się wyżAlisz a ona przytuli się do ciebie i powie rozumiem cię, wszystko będzie dobrze to przykro mi takie sceny są tylko w filmach.

To
  • Odpowiedz
Facet, ciesz się życiem. Albo znajdź se babkę, weź ślub, zrób jej dzieciaka a później jak wywróci ci życie do góry nogami to szybko zatęsknisz za tym co miałeś. Będziesz płakał do poduszki zastanawiając się gdzie popełniłeś błąd. Jesteś zbyt uczuciowy, żadna kobieta tego nie doceni i nie uszanuje w związku będziesz traktowany jak śmieć a twoja depresja pogłębi się jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.


@mirko_anonim: raczej szukasz ,,mamusi'' a nie kobiety. Związki są partnerskie raczej. Moim zdaniem jesteś emocjonalnie w ciemnej srace niestety.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy potrzebuję, ale jak masz coś, co Cię bardzo kręci, to otaczasz się ludźmi. Gorzej, że teraz stoją baby sznurem, ale takie 5/6 na 10 to nie warto inwestować, bo deklarują X a w rzeczywistości są w stanie dowieźć moooże 1/3 swoich obiecanek. Trza być wybrednym, może się jakaś na poziomie znajdzie ale na pewno z ozorem na psyku nie szukam, nie ma czasu, trzeba napier@#$ać :D
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak kobiecie zaczniesz się żalić to wyczuje w Tobie słabość i przestanie mieć do Ciebie szacunek. Wiem, przerabiałem to w 6 letnim związku i nawet po zaręczynach.

Mam znajomego, który płaci prawie 3k zł miesięcznie na alimenty, bo jej pani już się znudziła rutyna dnia codziennego. Także pomyśl sobie co on teraz przeżywa. Wolę być dam i spotkać się z 5 razy w roku z koleżanką, a potem mieć święty
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: Widocznie ja jestem w tych 5 %. Mam przyjaciółkę za żonę. Mówi to coś? I na przekór wam. Powiem są szczęśliwe związki. Tylko trzeba szukać i dobrze znaleźć.


@Mati1248: Wszyscy cieszymy się, że masz żonę przyjaciółkę ^^ Ewentualnie jeszcze jesteście zbyt krótko i masz takie wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co obserwuję większość jednak niestety nie ma takiego szczęścia. Trzeba szukać
  • Odpowiedz
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki?


@mirko_anonim: nie wszystkie kobiety dadzą ci to czego oczekujesz. Samotność w związku też istnieje. Większe patologie też się zdarzają.
Kino i książki powoduja że marzymy o romantycznym związku z piękną kobietą.
W sytuacji jak się nie ma co się chce to się lubi co się ma. Jak ktoś wyżej wspomniał :Akceptacja sytuacji. Ktoś na przykład lubi wędrówki, nie wybraza sobie życia bez nogi,
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie nie zrozumiałeś sensu tego mitycznego i jakże prawdziwego stwierdzenia.


@Karokendo: to jakie jest to znaczenie?
A, To szyderca? Tak jak: wcześniej wstawaj, zmień pracę i weź kredyt'?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: hej, napiszę coś kontrowersyjnego, ale to naprawdę zadziałało cuda w przypadku mojego kolegi.
Czytają Twój opis sytuacji od razu stanął mi przed oczami człowiek, którego poznałem w pracy.
Dojrzały, nie brzydki, oczytany, nawet z poczuciem humoru - ale w sprawach damsko-męskich nie miał szczęścia.
Skorzystał z usług fiirmy organizującej wyjazdy do ciepłych krajów celem poszukiwania żony.
Po pierwszym wyjeździe wrócił uśmiechnięty i utrzymywał kilka kontaktów z potencjalnymi żonami zza
  • Odpowiedz
Jak można żyć z kimś, przy kim trzeba ciągle udawać i dusić wszystko w sobie?


@choochoomotherfucker: zaraz udawać i dusić w sobie. Jak zostaniesz nty raz zignorowany to ci się odechce odzywać.
Rzucić taką, można, ale co z dziećmi.
  • Odpowiedz