Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
@Menel94: Rozumiem że gdy dopadnie cie depresja to zrobisz to co powinieneś czyli zerwiesz związek. Druga strona nie powinna być z niepoukladaną osobą. To taki sarkazm.

A tak po za tym.

"Jeżeli nie jesteś szczęśliwy sam ze sobą i nie do końca potrafisz zapanować nad swoim życiem, to z kobietą niestety tym bardziej nie będziesz, ponieważ pojawią się nowe problemy. "

A czy OP oczekuje bezproblemowego życia? Serio? W pierwszym związku
@mirko_anonim:
Samotność to taka straszna trwoga
śpiewał jeden z polskich artystów. Nie jest niczym dziwnym, że Cię to dopada, w mojej opinii to był to jeden z głównych powodów, który przyświecał naszym przodkom przy wprowadzaniu systemu patriarchalnego.

Niestety aktualnie wróciliśmy do praw natury:
https://youtu.be/5ePUaqH-Rg4

Więc mężczyzna z dolnych 80% ma takie dwie drogi:
1. https://pamietnikpodrywacza.wordpress.com/2021/06/14/gdzie-poznawac-dziewczyny/
2. https://www.castorama.pl/sznurek-sizalowy-diall-4-mm-x-10-m/3663602919452_CAPL.prd
@puczipucko123:

Dalej, kumple mają żony albo dziewczyny, no patrz da się. One mają koleżanki. Tak najłatwiej znaleźć bo omijasz to całe #!$%@? portali randkowych.


Nigdy nie spotkałem sie z nikim kto poznał by kogoś w ten sposób i skąd pomysł że koledzy mają tony kobiet do poznania XDDD
Albo że ktos bedzie chciał cie zapoznawac z swoją siostrą to taki cring ,że nie moge sobie tego wyobrazic. To nie lata 70.
@mirko_anonim: Z dupy strony na wszystko patrzysz. Miałem w życiu kilkanaście partnerek i gwarantuje ci że dupy są przereklamowane, śmierdzi od nich i nudzą się po tygodniu. Zrezygnowałem z mojego ostatniego związku, żeby mieć więcej czasu dla siebie, gierki, filmy, hobby, robię co chcę i nie muszę słuchać #!$%@? że "trzeba zamieszkać razem". Wziąłem psa ze schroniska żeby mieć z kim się przejść i cieszę się życiem, marnujesz czas na myślenie
Ciężko rozmawiać racjonalnie z kimś, kto chodzi głodny pod oknami piekarni i opowiada jak to strasznie tęskni za chlebem.
I w dodatku opowiadasz tego rodzaju problem tutaj, gdzie będziesz miał ( jak widzę ) głównie odpowiedzi od debili, których wysyp zawsze jest pod hasłami typu "nie bednem bankomatem" albo "dlaczego kobiety są takie złe".
Albo sprowadzają relacje międzyludzkie do ruchania i gotowania obiadów. Serio chcesz porad od kretynów albo dzieciaków ?

Jeśli
@abhagebhar: taki dobry koment a takie coś xD

"Przy czym nic do tego nie ma ile masz pieniędzy, czy jesteś brzydki czy cokolwiek. To są wszystko pierdoły bez znaczenia."

Serio? Ja jako facet potrafię przyznać że zwracam uwagę na piękno, myślisz że kobiety nie? O pieniądzach to myślisz że kobiety nie patrzą? Praktycznie nie widuje par w których to facet zarabia mniej od kobiety no chyba że nadrabia czym innym. To
Ciekawy jestem czym są poparte te wszystkie wpisy w stylu "kobiecie nie wolno się żalić". To z własnego doświadczenia? Z filmików na YT? Z obserwacji otoczenia?
Syty głodengo nie zrozumie i z perspektywy PRL (jestem już staruchem) niełatwo komuś doradzać, szczególnie gdy za młodziaka, tak do 32 r.ż bo potem założyłem rodzinę) nie miało sie z relacjami damsko-męskimi najmniejszego problemu.

Jak pisali inni, nie żal się kobietom, nie opowiadaj o swoich problemach, daj się jej wygadać, nie przejawiaj chorobliwego zainteresowania, powoli zdobywaj, a gdy coś zaiskrzy pójdzie z górki i trenuj, bo widzę, iż popodasz już w marazm
Nie wiem jak mozna nawiązać satysfakcjonujacą głebsza relację z kimkolwiek, jeśli ma to polegać na kiszeniu w sobie emocji, napince i udawaniu twardzielka.

A później zdziwienie i żal, że mężczyźni zabijaja się kilkukrotnie częściej niż kobiety i nie mają bliskich relacji.

I oczywiście winne roszczeniowe baby, bo przecież nie ci wszyscy ziomkowie od "nie bądz #!$%@?ą", "nie możesz się żalić kobiecie", "weź się w garść".

()
@mirko_anonim normalnie, masz żonę, ale to jakbyś miał rękę, więc bez różnicy. Poza tym rękę głową nie boli 30 dni w miesiącu. Nie zapraszam do dyskusji osób poniżej 40rż.
@mirko_anonim: Odpowiem Tobie w skrócie bo pora nie ta. Owszem mi też brakowało. Owszem zdecydowanie fajniej się żyje z kimś, z kim się dzieli życie. Ale ... może nastać czas że trafisz na taką że dzień w dzień będziesz miał awanturę, że będziesz się gryzł w język i niczego osobistego nie będziesz mówił bo wszystko co powiesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie, że będziesz się czuł w domu jak gość a
@mirko_anonim: No co? Ujowo jest. Podobnie jak u Ciebie: na początku był pęd po szkole średniej, studia, robota pod kres możliwości, dbanie o siebie, rozwój itp. Z czasem zacząłem się zastanawiać: po co to wszystko, skoro nie masz dla kogo? Trzy ostatnie związki to była tragedia. Czułem się w nich jakbym był tylko na chwilę, jakąś ebaną protezą którą się porzuca jak tylko trafi się lepsza. Czułość, współczucie itp.? Raczej typu