Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
Serio


@Panzwyklykly: Serio

Ja jako facet potrafię przyznać że zwracam uwagę na piękno


Jestem niewysoki, grubawy i brzydki imo jak noc listopadowa.
Poznałem moją obecną od 20 lat żonę kiedy jeżdziłem Hondą rocznik 1980. Lakier czerwony mat :)
Pracowałem wtedy w korporacji, zarabiałem nieźle ale bez przesady. Żadne kokosy.
Samochody służbowe i inne zaczęły się już później - więc na co jak na co ale na kasę nikt lecieć nie mógł.
  • Odpowiedz
potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks.


@mirko_anonim: Przecież każda kobieta porzuciła by takiego frajera i mięczaka w ciągu tygodnia.
  • Odpowiedz
poszukajcie empatycznej kobiety, która będzie równocześnie waszą przyjaciółką,


@choochoomotherfucker: Kobiety okazują empatię tylko wobec przystojniaków, jak jesteś brzydki to najwyżej możesz liczyć na bycie beciakiem i pogardę wobec każdej twojej słabości.
Coś takiego jak empatyczna kobieta nie istnieje, ale od czasu do czasu zdarzy mi się spotkać jakąś, która ukrywa swoje obrzydzenie i jestem w głębokim szoku jak np lekarka, sprzedawczyni czy zapytana np o drogę kobieta potraktuje mnie jak człowieka
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: Widocznie ja jestem w tych 5 %. Mam przyjaciółkę za żonę. Mówi to coś? I na przekór wam. Powiem są szczęśliwe związki. Tylko trzeba szukać i dobrze znaleźć.
  • Odpowiedz
Rozejrzyj się może wśród tych mniej zjawiskowych. Może celuj w te pulchniejsze


@CichyWoda: Porada pijanego wujka na weselu. Efekt będzie taki, że pulchniejsza podwoi swoją objętość, a OP'a dopadnie frustracja, że po ulicy chodzą zadbane laski a on ma wieloryba.

Co do autora wątku. Nie ma prostej rady. Jedni mają szczęście i poznają dziewczyny "przy okazji" szkoły, pracy, wyjść na miasto itd, a inni muszą się bardziej postarać. Jesteś w dobrym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale wiesz że w Polsce jest kilkaset tysięcy nadmiarowych mężczyzn w wieku do lat 40. Dodaj do tego kobiety będące samotnymi matkami, patologię czy poprostu chcace być same i już masz odpowiedź na przyczynę swoich problemów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Wejdziesz w związek jako pipa z uszami to momentalnie stracisz możliwość kierowania swoim życiem, bo nie będziesz miał odwagi nawet pisnąć.
Będziesz miał mniej czasu, dziewczyna będzie zarządzać "waszym" życiem - w ten weekend pojedziemy do mamusi, w następny do kuzynki, po co Ci nowy komputer skoro masz konsole, zamiast klikać w kąkuter o obejrzałbyś ze mną coś na netflixie itd.
Nie oszukujmy się ale większość kobiet to pustaki bez
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Byłem w związku, spotykałem się z dziewczynami poprzez portale randkowe, pracuje w środowisku gdzie mam styczność z bardzo dużą ilością kobiet. Tak jak większość osób zwraca tutaj uwagę - te szczęśliwe pary to może 10%, reszta to "atrapy". Bardzo dobrze poznałem profil psychologiczny kobiety i przyznam Ci, że nie ma bardziej interesownej kategorii "człowieka" jak kobieta. Ty się teraz użalasz bo nie byłeś w związku... Gdybyś jednak miał okazję -
  • Odpowiedz
Musisz podupczyć. Panienkę z agencji albo jakieś ciało z imprezy. Samotna sąsiadka 55+ też może być. Jak łazisz z nabrzmiałą kuśką, błędnym wzrokiem i śliną na pysku to tylko odstarszasz.

Jak już ciśnienie zejdzie z krzyża, to rozejrzyj się dookoła na spokojnie. Jest pełno lasek, które można zapoznać. Też szukają kogoś normalnego, żeby przytulił, pogadał, a z czasem wydupczył. Trzeba się rozglądać, zagadywać, bywać w towarzystwie, żeby poznawać dużo dziewczyn. W końcu
  • Odpowiedz