Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
via mirko.proBOT
  • 63
Anonim (nie OP):

Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki?


To proste, radykalnie zaakceptowałem fakt, że zdechnę ze starości jako bezpotomny prawiczek, tak jak radykalnie akceptuje się śmierć bliskiej osoby i żyje się dalej. Poszedłem w MGTOW i teraz jedyną osobą o jaką musze się troszczyć jestem ja sam. Dzięki temu żyje jak chcę, robie co chcę i kiedy chcę i nie muszę tego z nikim konsultować ani chodzić na kompromisy.
@mirko_anonim: a dlaczego nie możesz znaleźć kobiety? Nawet jak jest źle, nie powinien być problem jakąś znaleźć. Wiem, że "jakaś" to nie rozwiązanie idealne, ale ty też pewnie nie jesteś idealnym rozwiązaniem. Niestety masz racje, leki nie zastąpią kogoś bliskiego, cokolwiek mirki w komentarzach będą pisać
@mirko_anonim zwal sobie konia to Ci przejdzie. Jak potrzebujesz wsparcia to musisz stać się silniejszy bo liczyc powinno się tylko na siebie. Skończ się mazgaić i bądź silny a kobiety same będą chciały się z Tobą zadawać tak samo jak faceci. Ja miałem cudowna kobietę przez wiele lat i jak się rozstałem to było mi smutno ale po czasie odzyskałem wiare w siebie i akceptuje życie jakie jest. Życie to dżungla i