Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Te wszystkie rzeczy o których mówisz, kobieta zazwyczaj nie daje bo to wbrew naturze.Kobieta chce silnego samca, a nie kogoś kogo musi przytulać itd. Ale rozumiem cię każdy by tak chciał.
  • Odpowiedz
Ale o co chodzi?
Nie potrafisz się ubrać? Nie myjesz się, iskry nie ma?
Jak iskry nie ma to szukasz nie tam gdzie potrzeba.
Ja jestem a w zasadzie zawsze byłem 4 na 10 i problemów ze znalezieniem panny nigdy nie miałem, nie mam wyksztalcenia, nigdy nie miałem kupy hajsu, ba nawet się ubrać nie mogłem normalnie bo za minimalna w połowie lat dziewięćdziesiątych to było marzenie ściętej głowy.
Ja nawet tańczyć nie umiem.
Panny się pojawiały i znikały, na koniec wyrwałem cudo z dwoma fakultetami i charakterem ze ja cię przepraszam i jest zajebiscie od 25 lat.
  • Odpowiedz
Ciekawie może być zapisać się na kurs tańca dla singli. Oczywiścue nie mususz być żadnym królem parkietów, ćwiczy się proste ruchy, co chwilę są zmiany partnerek, będziesz miał fizyczną bliskość po kolei z wieloma kobietami, czuć które będą na ciebie reagowały. Możesz zapisać się na więcej kursów. Podziękujesz później.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja Cię rozumiem. Naprawdę. Bliska kobieta ogarnia mnóstwo rzeczy, o których byś nie pomyślał, troszczy się o Twoje zdrowie i np. to czy masz ciepłą kurtkę. Ja na takie rzeczy wcześniej nie zwracałem uwagi. Wiele kobiet też pragnie stabilnego związku, ale ma też mnóstwo wymagań. Polskie kobiety są bardzo kontrolujące, mają też różne wymagania rodzinne (zawieźć jej mamę do lekarza itp.) więc weź to pod uwagę. Ale ogólnie to
  • Odpowiedz
Trzeba się zebrać i założyć firmę w celu opracowania perfekcyjnego androida. Technologia już jest. Wystaczy kasa i jasny projekt. Taki android towarzyszący to idealne rozwiązanie dla samotnych mężczyzn. Gdyby się postarać może Mógł by nawet gotować, czy sprzątać. Nie tylko rozmawiać i chodzić. Do tego pełną dowolność w konfiguracji wyglądu. Nie sprzedawać to, a wynajmować za sporą kaucję. Staniemy się szczęśliwi dzięki nim.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: spróbuj od lektury książki "Filozofia Kaizen" Dr.Roberta Maurera. Ciekawy aspekt w szukaniu drugiej połówki to kwestia odpowiedniego doboru miejsca. Otwórz się przed swoimi znajomymi, pochodź na imprezy. Jak nie masz znajomych lub gdzie chodzić na imprezy to proponowałbym przykleić się do środowiska ludzi, z którymi masz wspólne zainteresowania. Do przemyślenia jest również wolontariat np. w schronisku dla zwierząt, wspólne spacery w leśnych okolicach :-). Naturalnym miejscem wydawałyby się szkoły
  • Odpowiedz
Ale tak patrząc po rodzinie i znajomych jak mój związek za 10 lat będzie miał wyglądać tak jak wyglądają obecnie związki znajomych/rodziny to wolę być szczerze i świadomie sam. Nie wytrzymałbym przy jebnietej babie i zamordował któregoś dnia xD wiem że się łatwo mówi jak się już coś posiada, ale doceniaj to że omija cię wiele wiele problemów nawet takich których byś się nie spodziewał że można z tego zrobić problem ????
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: o miałem to samo, myslalem ze tylko ja taki slaby ze koniecznie chcialem miec ;P noi przepis prosty -> idziesz do ludzi, zgadajujesz jak leci, tam gdzie Tobie najlatwiej umawiasz sie, poznajesz wszystko masz kolezanki, potem przyjaciolki, gadasz, popelniasz bledy uczysz sie, zyskujesz oglade, rozpoznanie gdzie najlepiej zagadywac gdzie najlepsze i tam atakujesz polecam lapac z dobrych domow z mniejszych miast wsi, zdrowe, bez nowotworów, bez rozwodów i dziwnych
  • Odpowiedz
Ja też tak mam. Mam 36 lat, nigdy nie miałem kobiety w związku, nigdy nie trzymałem rękę, nie przytuliłem... Każda kobieta wrzuca do wora i nie zasługuje jakimkolwiek szacunku do niepełnosprawnych. Tak jestem niepełnosprawny... Pozdrawiam.
  • Odpowiedz