Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
@Linnior88
Co to znaczy znalezc szczescie w sobie? Wymienisz jakies przyklady? Rozwiniesz? Bardzo duzo slyszy sie o tym na roznych podkastach ale chetnie poslucham tez twojej definicji.
  • Odpowiedz
"Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. "

Prawdopodobnie nie zrozumiałeś sensu tego mitycznego i jakże prawdziwego stwierdzenia.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 17
potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić


No to na pewno kobiety nie potrzebujesz :D znajdź sobie kumpla
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chcesz sie wyzalic kobiecie? Gosciu im nic nie mozna takiego okazac bo cie po kilku takich epizodach zakwalifikuja jako slabego faceta i cie zniszcza. One podswiadomie gardza kazdym slabym samcem. Tak juz maja we lbie zakodowane.
  • Odpowiedz
człowieku tak to się kończy jak się za małolata nie chodziło na dziwki - szybko byś otrzeźwiał. Po prostu dopadła cię #!$%@? poruchasz to mine
  • Odpowiedz
Wprawdzie nie jestem mirkiem, ale to co napisałeś brzmi wystarczająco dobrze na początek rozmowy.
Napisz to samo na jakiejś grupie, gdzie ludzie szukają drugiej połówki, czy na jakiejś kobiecej grupie, gdzie to nie złamie regulaminu.
Ale dodając, skąd jesteś i wiek.
A jeśli jesteś aseksualny, to na grupie dla osób aseksualnych.
Fb może i jest do kitu, ale różne takie grupy ma.
Bo wygląda, że Ty się załamujesz tu, a niedaleko od
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zacznij od tego, ze sam przed soba przyznasz, ze po prostu chcesz dupy do ruchania, bo w to #!$%@? o wsparciu, bliskosci, przytulaniu to pewnie sam nawet w glebi ducha nie wierzysz xD przeciez takiego mazgaja wiekszosc bab by kopnela w dupe zanim jeszcze bys zaruchal.
  • Odpowiedz
To jest jakiś dramat, co tutaj wypisujecie o kobietach. 10 procent szczęśliwych związków a może 10 procent szczęśliwych starych kawalerów. Jestem z moim mężem ponad 10 lat. Nigdy nie myślałam by go zdradzić. Czasami jest super, czasami nie ale uwielbiam te chwile kiedy mogę się w niego wtulić przed snem i wtedy wiem, że warto zmagać się z przeciwnościami losu dla tego momentu ukojenia. Życzę autorowi wątku, by znalazł to, czego mu
  • Odpowiedz
Kurde Mirek, troche dziwne to, co piszesz. Musiałbyś być jakiś turboszpetny albo totalnie #!$%@? żeby faktycznie wyglądało to tak dramatycznie. Obawiam się, że mierzysz namiętnie w laski z nie tej ligi. Rozejrzyj się może wśród tych mniej zjawiskowych. Może celuj w te pulchniejsze, a jak związek wejdzie na etap konkretnej zażyłości to chodźcie razem na siłkę i dorobisz sie A klasy?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bylem w tym samym polozeniu co Ty. Przez wiele lat ciezko mi bylo znalezc kobiete. Probowalem z wielce optymistycznym nastawieniem, chodzilem na randki ale bez skutków - z jakiegos powodu kobiety nie chcialy niczego wiecej, traktowaly mnie z dystansem. Bylem w kilku relacjach ktore sie nie powiodly i nie wiedzialem czemu. Zaczalem miec dola i powoli uswiadamiac sobie ze jestem nudnym gosciem ktory nie ma nic do zaoferowania. Mialem wiele
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: próbuj dalej kogoś poznać, ja znalazłem w wieku 28 lat teraz mam 30 i żyjemy dalej razem i jestem bardzo szczęśliwy, jak chcesz to na pw ci napisze jak znalazłem, tldr pisz na tinder lub facebook randki i oszczędzaj swój czas szybko przechod do tematu spotkania
  • Odpowiedz
kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks


@mirko_anonim: zbadaj sobie testosteron bo jeżeli z jednej strony nie interesuje cię seks, a z drugiej potrzebujesz mamy by się wypłakać i wyżalić to jest z Tobą coś mocno nie tak.
  • Odpowiedz