Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
Pytać se mogę o co chce to forum publiczne. Widzę zabolało pytanie o wiek. Czyli rada dla młodych posiadajcie prace w korpo później zakładajcie firmy i wyrywajcie młode dupy jest poprawna? Ilu może sobie na to pozwolić ?
  • Odpowiedz
@ebce: Całkowicie poważnie mówię. "znajdź sobie hobby" nie oznacza zacznij coś robić, żeby poczuć się lepiej. Masz znaleźć coś co stanie się nieodłączną częścią twojego życia, coś co nadaje cel.

Dlaczego mówi się że "dopiero jak miałem już wywalone na wszystko, to x samo się znalazło"? Bo człowiek dorasta i nie goni za tym odległym celem, zaczyna inaczej żyć i patrzeć na świat i to rzutuje na wszystkie inne aspekty jego
  • Odpowiedz
może idź na pielgrzymkę, to zabrzmi dziwnie ale jest wiele kobiet które szukają szczęścia w takich miejscach
albo jeszcze inaczej: może pomódl się o dobrą kobietę
  • Odpowiedz