Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mirki? Ja nie daje rady.. potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś w kim będę miał wsparcie, z kim będę mógł pogadać, wyżalić się, dzielić chwilę, przytulić, pocałować.. nie interesuje mnie seks. Potrzebuje uczucia.
Pierwsze 2-3 lata po skończneiu studiów jeszcze dawałem radę i mityczne "zajmij się sobą, znajdź hobby" w miarę działało. Ale już mija tyle lat odkąd jestem samotny, że nic już nie ma sensu. Przerabiałem już epizody z alkoholem. Dorosły chłop a widok zakochanej pary na ulicy go wzrusza. Wszystko już przerabiałem: wzięcie się za siebie (siłownia), wychodzenie do ludzi, łapanie kontaktu wzrokowego, uśmiechanie się, zagadywanie jak jest okazja. Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #podrywajzwykopem #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy funkcjonujecie bez kobiety starsze mir...

źródło: sadmanlookingthroughwindow-1

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 13
Anonim (nie OP): meeee meeeee potrzebuje kobiety beeeeeeeeeeeeeeee
potrzebuje faceta beeeeeeeeeeee meeeeeeeeeee bo on zapełni moją pustke meeeeeeeeeeeee tak wyglądacie wszyscy jak dzieci chce to chce tamto by poczuć się lepiej samemu/samej ze sobą meeeeeeeeeeee jak dzieci dosłownie potem się dziwicie dlaczego nikt was nie chce jak jesteście do bólu needy af( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
A dlaczego jesteś sam?

Dlatego, że boisz się, że nie jesteś wystarczający?
Czy dlatego, że jesteś przesadnie wymagający?

Jedno i drugie to super droga do samotności.
W pierwszym przypadku na start powinieneś zaakceptować sam siebie, takim jakim jesteś, razem ze swoją historią życia, wszystkimi niepowodzeniami i niedoskonałościami. Uwierz w to (a jak nie to spytaj kogoś ze swojego otoczenia), że nie każde Twoje przekonanie na swój temat jest prawdziwe i nie każda
  • Odpowiedz
Na początek przestudiuj kanał "Musisz wiedzieć" na YouTube. Później uświadom sobie, że w Polsce brakuje około miliona młodych kobiet. Wielu facetów nie znajdzie żadnej kobiety a już nie mówiąc wartościowej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja postawiłem na milfiska, i trafiłem w końcu na Amerykankę w UK, zadbane, gorące milfisko 7-8/10.
Sam mam gębę 3-4/10
Ruchanie regularne z kobietą która szczerze cię pragnie a ty ją daje ogromną zmianę we łbie na plus,

Młodsze mnie nie chciały, to ja ich teraz też nie,
  • Odpowiedz
#!$%@? za granicę. Jak najdalej stąd. Dostaniesz buffa "egzotyczny samiec" i jakoś to będzie. Turcja jest spoko rynkiem teraz bo mają kryzys. No i zawsze możesz sobie wziąć coś z Tajlandii czy innego pato-stanu ale na twoim miejscu patrzyłbym na wyniki badań,żeby nie załapać się na program HIV+ ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja miałem wczoraj pare na randkach FB, gadaliśmy z 3h, później na msg.
Tak się człowieku cieszyłem :D No normalnie ciężko to opisać. Ogólnie to trzymam się dobrze, praca, pasje, znajomi.
Ale jednak - trafić na kogoś z kim złapiesz podobny vibe, kiedy czujesz się rozluźniony - super uczucie ^^
A teraz jest zjazd, bo rozmowa się urwała i człowiek myśli co zrobił nie tak.
Ale odpowiadając na Twoje pytanie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam złe wieści. Wszystkie te cechy należą do mistycznego archetypu kobiet które nie istnieją. Te wokół są bardziej bezwzględne od nas a jak podpadniesz to wredniejsze od kolesia któremu obraziłeś całą rodzinę. Przymilają się dosłownie wtedy i na tak długo poki czegoś chcą. Potem stajesz się ciężarem pełnym wad który wkurza samym oddychaniem/kontaktem
  • Odpowiedz
Depresja coraz większa a żaden psychiatra mi nie pomoże bo leki nie zastąpią kobiety.


@mirko_anonim: Niestety to tak nie działa. Jeżeli masz depresję, to nie myśl sobie że ona minie, gdy poznasz kobietę, wręcz przeciwnie- twoje problemy być może na jakiś czas znikną bo przez zakochanie będziesz patrzył na świat przez różowe okulary, ale po czasie się one tylko nawarstwią. Jeżeli nie jesteś szczęśliwy sam ze sobą i nie do końca
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem co wam tak pierze mózgi. Jakie media społecznościowe czy zwykłe analogi. Ja do ~31 lvlu wogóle nie miałem chęci na drugą połowę. Miałem masę pracy i hobby, nie było czasu na dziewczyny. Dopiero koło 32 postanowiłem zamienić hobby na dziewczynę i poszło raczej sprawnie. Ale pewnie mam jakiegoś aspergera czy inne przydatne skrzywienie ¯\(ツ)/¯
Teraz nie mam zbytnio czasu na hobby, bo córka zajmuje mi cały czas i
  • Odpowiedz
@Linnior88 Moglbys rozwinac/nakierowac jak mozna zaczac szukac szczescia w sobie? Bardzo czesto slysze ostatnio o tym i chetnie poslucham dobrych przykladow o tym jak znalezc szczescie w sobie.
  • Odpowiedz