Wpis z mikrobloga

@rudyba dla mnie może jest trochę nie zrozumiałe, że ktoś tak bardzo odczuwa smutek za aktorem, który nawet nie gra samego siebie, tylko po prostu jest sławny. Tak samo z autografami. Co jest zajebistego w tym, że ktoś sławny machnie ci parafkę na kartce papieru tak jak setkom innym osób, które czekają jak stado oslow w kolejce. Gloryfikowanie celebrytow zastąpiło wychwalanie bogów ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak komuś może się podobać ten najpopularniejszy serial na świecie.


@Krs90: a teraz wejdź na youtube bez zalogowania i zamknij paszczę jeżeli chodzi o bronienie czegoś bo jest popularne.

Ty jesteś wyjątkową, lepszą częścią społeczeństwa


@bigos555: oczywiście, że ludzie co dla rozrywki czytają fizykę kwantową są lepszą częścią społeczeństwa niż ci co oglądają friends. Idąc tym tokiem rozumowania śmiem również powiedzieć, że ludzie którzy kochali Grę o Tron ale ostatnie
@gokotgo ten serial juz wtedy byl bezbekiem, ludzie to ogladali z braku laku, cztery programy tv przy czym na pozostalych trzech lecialo jeszcze wieksze gowno, młodzież wracala ze szkoly to to odpalala ok 17:30 ot i cala tajemnica sukces, jak die chce komus niech poszuka w necie programu telewizyjnego na ten czas ale to bylo cos pokroju
Na tvp1-moda na sukces
Tvp2 kronika czy inna panorama
Polsat- przyjaciele
Tvn- teleturniej
Rtl7- inny
@stanleymorison: nigdy nie oglądałam tego serialu, czasem jakieś pojedyncze sceny mi migały na ekranie przy szukaniu czegoś i mniej więcej wiem jaki typ humoru mają tego typu sitcomy, też nie przepadam za tego typu produkcjami (chociaż Big Bang Theory trochę oglądałam a to ten sam głupi humor), ale nie rozumiem co złego jest w lubieniu tego typu rzeczy. Serial jak serial, każdy lubi coś innego, a wrzucanie ludzi do jednego wora
@stanleymorison ale ludzie się zesrali xD Przyjaciele są tacy zajebiście śmieszni a taki kapitan bomba jest #!$%@? i ci co oglądają powinno się odstrzelić taki obraz tych "przyjacielskich"
No już, już. Wiemy. Ty jesteś wyjątkową, lepszą częścią społeczeństwa i tylko twój gust jest właściwy. Ta referencja była ci niezmiernie potrzebna, żeby pokonać swoje niedowartościowanie i napompować ego.


@bigos555: no jak widać ma na moment pisania mojego komentarza jakieś 240 plusów w 4 h więc nie #!$%@? głupot, że jest freethinkerem bo i ja tego gówna friendsowego nie trawie a jeszcze za moich czasów leciał ten bezbekowy shit w TV
No i ten serial jest prawdziwym papierkiem lakmusowym do wykrywania uber normictwa, z poczuciem humoru kija od szczotki


@stanleymorison: większość ludzi na świecie jest tępa - dlatego wystarczy jakiś minimalny poziom, wsadzić w to kasę na marketing i produkt sprzedany

Inne seriale bronią się same, z tych lepszych
Pierwsze opłacone trolle pisały kiedyś pierwsze hasełka o zajebistości friends, a owieczki podłapały żeby się wpasować w tą głupiutką społeczność
Beka z tych co się obruszają pod wątkiem i wyzywają z bólu dupy - to powód dla którego w dużej mierze fani friends to głupolki.
Jak ktoś krytykuje inne popularne seriale, to fani seriali mają takie luźne "nie, to nie, dla mnie pasi". A friendhypowcy od razu "łeee frethinkeer, kij w dupiaaa, ee uhhh mmm hmhmhy"
komentarza jakieś 240


@Protectorx: Leczenie kompleksów na wykopie, do wyimaginowanego odniesienia społecznego. Nowe, nie było jeszcze tego. A nie, dwadzieścia takich samych wpisów dziennie.

że ktoś nie lubi oglądać


@Protectorx: Nikt nie ma problemu z cudzymi preferencjami, już nie #!$%@?. Ja też wielu rzeczy nie lubię, ale nie muszę walić konia do swojego ego, tylko dlatego, że ktoś lubi. Doskonale wiemy co chcesz osiągnąć ogłaszając "prawdę" ostateczną i dezawuując tych