Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moją kobietą (programista + prawnik) 1-2 w nocy: zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijamy do domu

w tym samym czasie jakieś robolskie pary typu mechanik/budowlaniec + kasjerka/fryzjerka/monterka produkcyjna zapyerdalający po 12h dziennie wywijają na parkiecie, drą pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcają.

My sen po 8h, dobre wysoko jakościowe jedzenie, zawsze wykrojony czas na relaks, regularny seks, regularny sport, ogólnie dobre zadowolenie z życia.
Oni, gvwnojedzenie, przeróżne używki, alkohol, papierochy, nierzadko narkotyki, nieregularny sen przez pracę zmianową, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli w zawodówce 15 lat temu, a chłop jeszcze 8 godzin wstecz kładł komuś płytki w kiblu, albo podłączał ledy w sedesie.

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi >=28 lat z wyższym wykształceniem.

(Żeby uprzedzić głupiomądre odpowiedzi: tak, wszystkie badania robione regularne, zgadzają się parametry krwi, organy i poziomy hormonów, w tym testosteronu)

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club
Pobierz bojackHorsemanPatataj - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem p...
źródło: impreza mem
  • 357
@bojackHorsemanPatataj: moze walą w nocha czy coś, albo taka rozrywka najzwyczajniej w swiecie was nie bawi. Na weselach i innych tego typu imprezach też zasypiam, a na koncertach punk, hc, metal zupelnie inaczej sie czuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bojackHorsemanPatataj: ONI ROBOLE, oni robole.

Robole! Panie, mniej pogardy ( ͡ ͜ʖ ͡) pewnie prpgramista backendu? Glownie wy macie takie podbite ego

Od czasu jak zaczelam prace biurowa i w tym mitycznym it, ciezko aby miec sile robiac cos tak nienaturalnego dla czlowieka. Gapienie sie w ekran z nienaturalnym swiatlem, siedznie przy biurku gdzie siad na krzesle jest mega niezdrowy i taki zerowy ruch (tak, zerowy
@Jin:

Praca w biurze, gdzie wszyscy są z grubsza mili powoduje spadek poziomu testosteronu, a więc ogólnej siły męskiego organizmu.


To ciekawy wniosek. Kołchozy to taka modern dżungla. Plus do tego kilkukrotne "bodźcowanie" w ciągu dnia gadkami typu "tom to bym broł we wszystkie dziury". Kołchoz vibes...
@bojackHorsemanPatataj U mnie para 30+ informatyk+księgowa i możemy się bawić i pić do samego rana. Zwyczajne predyspozycje fizyczne + dobrze się wyspać i najeść. Kluczem też na moje jest alkohol. Nie można wypić za mało, żeby nie zmyliło i za dużo, żeby nie powaliło

No i co znaczy sportowy tryb życia? Rowerek i siłownia to nie wysiłek. Na budowie/produkcji przez 8h masz prawdziwy trening
ogólnie dobre zadowolenie z życia.


@bojackHorsemanPatataj: a moze tylko Ci sie wydaje ze jestes zadowolony z zycia.

Z tego co pisujesz, to raczej oni sa zadowoleni z zycia, bo maja czas na prace, rodzine i zabawe, a jak sie bawia to bez kompleksów i na calego, a wy po prostu jestescie korpomułami, którzy mysla ze zlapali pana Boga za nogi.

Wcale bym sie nie zdziwil jakby ci robole których opisujesz zarabiali
@bojackHorsemanPatataj Takie życie, ale możesz się pochwalić tym wszystkim na wykopie przecież jak to zrobiłeś, tylko ci robole mogą podejść do ciebie i ci powiedzieć "i na #!$%@? ci to wszystko człowieku" jak gówno masz a nie życie xD
I wiesz co? Będą mieli rację ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bojackHorsemanPatataj: Jak zapiszesz się na jakieś sztuki walki to zobaczysz że ogromna część ludzi pracujących fizycznie jest energetycznie nie do zajechania. Tak jak ktoś pisał - nie nadrobisz siłownią 2x w tygodniu tego że ktoś przez 8-10h dziennie coś nosi, dociska itp. Nic dziwnego że nie są zmęczeni po kilku godzinach tańca. To w końcu zwykły ruch bez żadnych obciążeń.
@bojackHorsemanPatataj:

czasem się nie da ziomuś :/ czasem trzeba iść odhaczyć, bo nie wypada nie iść. Jak będę chodził tam gdzie mam ochotę to na naszym weselu będzie 6 osób.


Sam sobie odpowiedziałeś tym postem. Jesteście po prostu nerdami mało dynamicznymi i mało ekstrawertycznymi. Typami kujonów, którzy stawiają na rozwój kariery jako priorytet życiowy.

Nic dziwnego, ze nie odnajdujecie się w imprezowych klimatach wśród ekstrawertyków.
@bojackHorsemanPatataj W sensie jak czasem jeżdżę na wyjazdy integracyjne z pracy (dziedzina finanse) to ludzie potrafią siedzieć i pić do samego rana, często jeszcze po oficjalnej części imprezy iść na aftera na miasto, więc nie mieszałbym kwestii wykształcenia imo, bardziej indywidualne preferencje.