Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moją kobietą (programista + prawnik) 1-2 w nocy: zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijamy do domu

w tym samym czasie jakieś robolskie pary typu mechanik/budowlaniec + kasjerka/fryzjerka/monterka produkcyjna zapyerdalający po 12h dziennie wywijają na parkiecie, drą pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcają.

My sen po 8h, dobre wysoko jakościowe jedzenie, zawsze wykrojony czas na relaks, regularny seks, regularny sport, ogólnie dobre zadowolenie z życia.
Oni, gvwnojedzenie, przeróżne używki, alkohol, papierochy, nierzadko narkotyki, nieregularny sen przez pracę zmianową, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli w zawodówce 15 lat temu, a chłop jeszcze 8 godzin wstecz kładł komuś płytki w kiblu, albo podłączał ledy w sedesie.

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi >=28 lat z wyższym wykształceniem.

(Żeby uprzedzić głupiomądre odpowiedzi: tak, wszystkie badania robione regularne, zgadzają się parametry krwi, organy i poziomy hormonów, w tym testosteronu)

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club
bojackHorsemanPatataj - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem p...

źródło: impreza mem

Pobierz
  • 357
Oni się cieszą życiem na spontanie a ty wykrajasz sobie czas na relaks...#!$%@? litości. Widocznie za mało tego dnia ukroiłeś. Jak widać niektórzy nie umieją w życie. "My sen po 8h, dobre wysoko jakościowe jedzenie, zawsze wykrojony czas na relaks, regularny seks, regularny sport, ogólnie dobre zadowolenie z życia. Oni, gvwnojedzenie, przeróżne używki, alkohol, papierochy, nierzadko narkotyki, nieregularny sen przez pracę zmianową, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli w zawodówce 15
@zapalara: ale z ciebie pajac tak samo z OPa. przebija z was taka wyższośc zadzieranie nosa pycha i pogarda wobec innych ze masakra. na pewno głosowaliście też na PO. nienawidzę takich ludzi. ale to sie wynosi z domu. ten brak wychowania.
@bojackHorsemanPatataj pracowałem umysłowo i miałem podobnie, zmeczenie psychiczne, wróciłem do pracy w terenie oczywiscie nie jako robotnik czy monter, ale dużo chodzenia i jazdy samochodem, miałem też sporo papierkowej pracy, ale nie tyle co w biurze, mimo to problemy ustały. Po powrocie z pracy stricte umysłowej mam tak, że chwilę odpocznę, zjem obiad i ruszam do pracy fizycznej w koło domu, jakieś rąbanie drewna, drobne naprawy i pod koniec dnia serio czuję
@bojackHorsemanPatataj: zacznijcie się relaksować przy memach z papieżem albo innym mózgojebnym contencie. Też muszę mózg wytężać w pracy, ale dobrym memikiem czy humorem level podstawówka to nie pogardzę. Sportu nie lubię, wysiłku fizycznego niezbyt, więc po pracy dalej przed kompem cisnę, może jakieś gierki co niekoniecznie wymagają wytężania mózgu (ja np. latam sobie ostatnio po starożytnej Grecji w Asasynie Odyssey i wsadzam w dupę to co zostało z włóczni Leonidasa bandytom,
@natuuris: tak, przebija ode mnie wyższość, bo jestem dumny z tego co osiągnął i bardzo dużo to kosztowało. I nie będę teraz mówił że w sumie to robotnik jest na równi ze mną. To gadanie że budowlaniec po dwóch małpkach jest na równi z lekarzem, doktorem czy profesorem czy innym specjalistą to jest absurd.

Tutaj ludzie piszą "przebija od ciebie wyższość" do OPa. A prawda jest taka że OP czy ja
Jestem dumny z tego do czego doszedłem ciężką pracą


@zapalara: super, ale reszta ma to w dupie
Prosta zasada - jak walisz konia to wal sobie swojego dopóki ktoś cię nie poprosi o zwalenie jego. Nikogo nie obchodzą twoje osiągnięcia, a jak podbudowujesz swoje ego na jakiś cymbałach z anonimowego forum o kupie zwanego wykop.pl to mogę jedynie współczuć kruchości ego xDD

zresztą po co ja w ogóle marnuję na ten