Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Gdzie szukać kobiet z zerowym/niski libido?
2. Jest tutaj ktoś aseksualny?

Podobają mi się kobiety ale nie mam żadnego ciśnienia na #seks. O wiele bardziej wole sofciki typu przytulanie czy całowanie. Lubię też rzeczy które bardziej działają na psyche czyli jakieś staranie się, pokazywanie że zależy, troska, itp. Jak łatwo się można domyślić jestem typem, któremu zależy na relacjach długoterminowych. Na #tinder #badoo da się wyczuć że kobiety przyzwyczajone do szybkich akcji z każdym i są sceptycznie nastawione do #zwiazki. Z tym pytaniem ciężko o porady u #niebieskiepaski bo wręcz wybuchają agresją jak mogę nie chcieć r*chać czego popadnie.

Z góry zaznaczam - odżywiam się zdrowo, #testosteron jak najbardziej ok, nie biorę żadnych leków, itp itd

#przegryw #aseksualizm #relacje #psychologia #tfwnogf #blackpill #redpill #bluepill #aseksualnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Gdzie szukać kobiet z zerowym/niski libido...

źródło: aseksualoniglowne

Pobierz
  • 19
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja jestem aseksualna, i moje najbliższe koleżanki też. Choć parę razy na początku związku lubimy się poseksić z nowym chłopakiem. Ale potem przechodzi ochota. Obecnie żadna z nas nikogo nie szuka. A najczęściej przebywamy na torach przeszkód, w barach planszówkowych, w klubach książkowych, na strzelnicy do tarcz :P

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jest takie forum pl.asexuality.org

Poznasz tam dużo ludzi, którzy mają tak jak Ty, bo aseksualizm to nie jest rzadkie zjawisko. Mało tego, jest zdecydowanie częstsze u kobiet niż u mężczyzn, więc będziesz miał w zym wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz
@mirko_anonim: @Van-der-Ledre wszędzie gdzie są jakiekolwiek tematy aseksualności demiseksualności i tak dalej, czy nawet takie dziewczyny co się uważają za lesbijki, a jednak są z chłopem jak go polubią, wbrew pozorom wiele jest takich dziewczyn, z drugiej strony jest zwiększone ryzyko na trafienie jakichś lewicowo-woke #!$%@?ętych, ale trzeba po prostu poznawać wiele dziewczyn by odfiltrować te najfajniejsze