Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy wy zrozumiecie że posiadanie kobiety to nie fizyka kwantowa ani przywilej dla wybranych? Wiecie na czym polega cała tajemnica? Ze wszystkich osób jakie poznałem to 99% poznało swoje laski na etapie liceum ewentualnie na studiach i są do teraz (a mam 31 lat). Gdy jeszcze chodziłem na studia to już większość miała swoje pary ze wcześniejszych etapów szkolnych -> byli dalej przez czas studiów -> teraz mają rodzinę. To samo gdy poznałem nowych ludzi w pracy - każdy ma swoją Mariolkę tę samą przez lata. Obojętne czy wysoki, niski, brzydki, ładny. W większości przypadków ludzie to wieloletni związkowcy i dlatego nie ma wolnych i nie będzie ich w twoim otoczeniu. Błędem było na studiach myślenie, że zawsze wokół ktoś będzie i jeszcze mam czas. NIE, ten czas właśnie jest na tym etapie bo potem kończysz jak ja jako stary zgorzkniały samotnik, który ma kilka par na rok #tinder.

#agepill #takaprawda #studia #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #relacje #zwiazki #suicidefuel #feels #doroslosc #samotnosc #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy wy zrozumiecie że posiadanie kobiety to...
źródło: cI_g3NI6O
  • 15
@mirko_anonim: taka prawda, jak masz mieć normalne życie to udaje Ci się związek w okolicy 20 lat albo niżej.
Ludzie którzy poznali się po 30 i to przetrwało to są wyjątki a tak na prawdę udane związki jakie znam dotyczą tylko osób które poznały się za nastolatka i ze sobą dorastały, teraz mają np 33 lata i 20 lat związku za sobą i widać to że wygląda to tak jak powinno.
@mirko_anonim: 100% prawdy. Większość osób w związakch zna się z gimnazjum/liceum czy stuidów. Z mojego otoczenia to praktycznie każdy poznał swojego partnera gdzieś w tym okresie

Potem o ile nie jesteś jakimś creepem, nie wyglądasz jak jakiś bezdomny i jesteś ogarnięty życiowy, to nadal masz szansę kogoś znaleźć, ale będzie o to trudniej.
teraz mają np 33 lata i 20 lat związku za sobą i widać to że wygląda to tak jak powinno.


@r5678: #!$%@? głupoty. W podstawówce to się pierwsze związki tworzyły, które trwały chwilę. Nie znam nikogo kto od podstawówki jest ze sobą razem. Jak ktoś z kimś w gimnazjum był, to też znaczna większość się rozpadała. W liceum i na studiach jak ktoś kogoś poznał, to sporo do końca już razem
Anonim (nie OP): @r5678:

teraz mają np 33 lata i 20 lat związku za sobą i widać to że wygląda to tak jak powinno.


Albo właśnie teraz się rozwodzą, no chyba że są ze sobą z musu bo dzieci, kredyt a na zewnątrz grają udaną rodzinkę.


· Akcje: Odpowiedz
Anonim (nie OP):

Ze wszystkich osób jakie poznałem to 99% poznało swoje laski na etapie liceum ewentualnie na studiach i są do teraz (a mam 31 lat).


Ja za to poznałem takich mało, natomiast większość różowych jakie poznałem, to kręciły się na karuzeli i co chwile miały innych.


· Akcje:
@mirko_anonim: Super. Tylko że nie dla każdego znajdzie się kobieta na całe życie w takim przypadku a to kobiety wybierają, więc śmiało można powiedzieć że jest to przywilej dla wybranych. Dla tych co nie mają jest to fizyka kwantowa bo nie mają pojęcia w jaki sposób znaleźć kobietę swojego życia. Dla ścisłości jak ktoś chce wyrwać laskę tylko na jeden wieczór, to czy jest w związku czy nie, nie ma większego
Albo właśnie teraz się rozwodzą, no chyba że są ze sobą z musu bo dzieci, kredyt a na zewnątrz grają udaną rodzinkę.


@mirko_anonim: Kasa to nigdy nie był problem, bo ojciec tej dziewczyny jest bogaty. Mają swój dom, żadnych kredytów.
Ze wszystkich osób jakie poznałem to 99% poznało swoje laski na etapie liceum ewentualnie na studiach i są do teraz (a mam 31 lat).


@mirko_anonim: Potwierdzam. Również to zauważyłem.
Natomiast sam na studia chodziłem, nawet na studia gdzie było 70% kobiet i 30% mężczyzn i wiesz co? Kupa. Jak się jest brzydkim to jest się brzydkim.
Na studiach nawet usłyszałem jak się śmieją z mojej twarzy - myślałem, że już dorośli