Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sa tutaj jacys #programista15k ktorzy zarabiaja w dolarach? Bo ja zarabiam w dolarach i nie rozumiem co sie dzieje.

USA: Inflacja na dolarze coraz mniejsza, FED pieknie podnosi stopy procentowe, silna gospodarka amerykanska, coraz mniejsze u nich bezrobocie.

Vs

Polska: NBP XD, Inflacja 2 cyfrowa, nierzad, afera na aferze, zero rozwoju, PKB budowane na taniej sile roboczej i konsumpcji, rozdawnictwo i socjale, zero silnego przemyslu, wojna tuz obok, miliony uchodzcow.

A USD:PLN 1:3,98

Wlasnie trace 1/5 wyplaty bo podobno zlotowka jest najsilniejsza waluta swiata. Ktos cos? Tak sie cieszylem jak zaczalem w zeszlym roku zarabiac w dolarach a tutaj jazda w dol.

#pracbaza
#gielda
#waluty
#ekonomia
#gospodarka
#inflacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 37
@mirko_anonim: Ja mam od lat stawki przy założeniu $ = 3.80 euro = 4.20 .
Dolar z dnia na dzień #!$%@? do 5 zł. Gospodarka USA miała taki boom? Przecież tam wszystko spadało, były masowe zwolnienia, banki bankrutowaly. Jebnela się spekulacja na wojnie plus masa uchodźców wymieniała hrywny na złote ze stałym kursem, a później złotówki na euro i dolary. Z ukrainy kto mógł to wyprowadzał hajs do PL, leciało dużo
via mirko.proBOT
  • 25
Anonim (nie OP): Twój problem polega na bance w której żyjesz. Brak rozwoju? W kilka lat przybyło kilka mln robotników. Polska jest top2 producentem baterii i produkuje ich więcej niż USA. Produkuje się też dużo drewna, mebli i tysiące innych rzeczy


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
@mirko_anonim: kolejny co się naczytał graffa czy tam innych youtubowych wieszczy od 6 zł za dolara xD
Putin obskakuje w piz**e na Ukrainie więc nasza waluta się umacnia bo poza wojna nie było żadnych realnych przesłanek do takiej wyceny.

Historie o upadającej Polsce i braku rozwoju zostaw dla konfederatów i ich piesków z YT którzy pier
**la o niemożliwym do udźwignięcia socjalu w kraju z zadłużeniem do PKB na poziomie