Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ayessare

Ayessare

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12321
  • Znaleziska 296
  • Mikroblog 12025
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
vava22
vava22
18.06.2026, 14:45:30
  • 519
Dla przypomnienia jak ciezko wyrabiane sa dyzury przez nasza nadkaste lekarzy, dzieki ktorym wykrecają 250k miesiecznie w nagrode za przeczytany podrecznik od biologii. https://streamable.com/r5aces
#lekarz #lekarz100k #medycyna #afera #polska #warszawa
vava22 - Dla przypomnienia jak ciezko wyrabiane sa dyzury przez nasza nadkaste lekarz...

źródło: image

Pobierz
vava22 - Dla przypomnienia jak ciezko wyrabiane sa dyzury przez nasza nadkaste lekarz...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 18.06.2026, 18:47:03 via Wykop
  • 4
@Schwarzfahrer: Jak wykopek zażartuje to spoko, wysublimowany humor.

jaka baba z filmiku zażartuje to szon, elyta I upadek społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
18.06.2026, 14:57:32
  • 1005
Jakieś dziwne czasy nastały.
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu odwołany, a złodziej potracił stołki i został zmuszony do oddania kasy.
Za czasów pisu wyszłaby taka szydło, powiedziałaby, że ta kasa mu się po prostu należała, w szczujniach porobiliby z niego męczennika i byłoby po sprawie. ¯\(ツ)/¯
#polityka
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...

źródło: hjhgj

Pobierz
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 18.06.2026, 18:22:00 via Wykop
  • 1
Gdyby ich nie nakryły media to kradli by w najlepsz


@skur_woll: Jak już chcesz tak obracać to chociaż pomysl że pisowców nakrywali I kradli dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
16.06.2026, 11:09:30
  • 1378
Pamiętacie może to zdjęcie gdzie na tle starego szpitala z odpadającą elewacją stoją dwie fury warte kilkaset tysięcy?

No to ten filmik co jest w gorących, gdzie młoda lekarka zrobiła wszystko podczas dyżuru czytaj o---------a się to jest właśnie ten sam szpital xDD Porównajcie sobie logo. Arion szpital Biłgoraj. Tam to serio niezłe kwiatki muszą się dziać jak takie aparaty tam pracują xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k
Zartos_Larpiarz - Pamiętacie może to zdjęcie gdzie na tle starego szpitala z odpadają...

źródło: obraz

Pobierz
Zartos_Larpiarz - Pamiętacie może to zdjęcie gdzie na tle starego szpitala z odpadają...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 16.06.2026, 15:52:35 via Wykop
  • 2
ciekawe jak twój umysł działa chwilę po przebudzeniu ciekawe ile przez takie ciężkie przebudzenia zginęło pacjentów


@krzysztof48: na pewno lepiej niż pracując 24 godzinę bez snu, nie wiem jak często w polsce to ma miejsce ale tak to wygląda, tak jak wyżej napisał:
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
13.06.2026, 08:59:49
  • 36
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 13.06.2026, 11:46:53 via Wykop
  • 1
@Jariii:

Skoro ja jestem idiotą, to ty jesteś dwa poziomy niżej ¯\(ツ)/
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
13.06.2026, 05:00:53
  • 961
Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta, jawnie terroryzuje wybór 11 594 840 Polaków? Dlaczego przeszliśmy do porządku dziennego z faktem, że mamy Prezydenta, który postanowił szanować wyłącznie swoich wyborców?
Tymczasem PiS i PiSowskie radiowęzły dalej będą biadolić, że Tusk dzieli Polaków.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta,...

źródło: IMG_4426

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 13.06.2026, 09:26:40 via Wykop
  • 0
tak samo byłoby w 2 stronę jakby ktoś z Ko był prezydentem a rządziłby pis.


@Kermit11: mow za siebie
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
06.06.2026, 17:16:10
  • 88
#polska #polityka #gospodarka #uniaeuropejska
O tak
CommonRail1337 - #polska #polityka #gospodarka #uniaeuropejska
O tak

źródło: 656453898_1358462296303142_3662920559202645190_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 06.06.2026, 21:19:32 via Wykop
  • 2
@assninja: Ty zdajesz sobie sprawę że "bogaczy" nie ma tylu żeby ich podniesienie podatków wyrównało obniżenie całej reszty?
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
01.06.2026, 09:08:35
  • 29
Dzisiaj pierwsza rocznica "Sfalszowania wyborów" przez Nawrockiego i całą prawicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tam Wychodki razem z gierychem, pińskim tomkiem Foxym, Morgensternem i całą armią silniczków z Twittera przeliczyliście już te cholerne głosy???
xDDDDDDDDD

#bekazlewactwa #polityka #konfederacja
Cosipi - Dzisiaj pierwsza rocznica "Sfalszowania wyborów" przez Nawrockiego i całą pr...

źródło: 1000002302

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 01.06.2026, 21:29:25 via Wykop
  • 0
@Protectorx: faktycznie pizza na jagodnie to dokładnie to samo co niepoprawnie przeprowadzone wybory na szeroką skale, mówię ci indetyczna sytuacja 1:1
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
01.06.2026, 09:32:06
  • 144
Szybko poszło. Nadal kibicuję gorąco temu co robi Nawrocki. Trzeba zejść do 20% poparcia. Samo się nie zrobi ¯\(ツ)/¯

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Szybko poszło. Nadal kibicuję gorąco temu co robi Nawrocki. Trzeba zejść do 20...

źródło: IMG_8428

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 01.06.2026, 20:56:45 via Wykop
  • 0
@Sin-: niestety to że 35% to nie znaczy że pozostali by zmienili głos, pewnie I tak "mniejsze zło"
  • Odpowiedz

950

Wydała 20 tys. zł na tanią stronę www. Posłanka KO od kilometrówek i ziemniaków

Kinga Gajewska, posłanka KO, kóra błysnęła wręczając ziemniaki w DPS, a potem rozliczając kilometrówki za przejazdy długości równika, znów podpadła. Internauci dopatrzyli się wydatków na kwotę 20 tys. zł za tanią stronę na Wordpress. Marnowania kasy podatników ciąg dalszy....

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 09:58:41
  • 155
  • #
    polityka
Ayessare
Ayessare 24.05.2026, 13:22:23 via Wykop
  • -2
Polecam wszystkim mądrzącym się znaleźć kogokolwiek kto zrobi taką stronkę za "kilka stówek" i do tego załatwi prowadzenie social mediów w pakiecie
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ayessare
Ayessare 24.05.2026, 19:28:38 via Wykop
  • 0
@balker: To zrób taką, zmierz czas od rozpoczęcia do zakończenia i wyceń swój czas oraz powiedz czy jesteś w stanie dać gwarancję na ten "twór" ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zapomnij jeszcze wysłać do designera zanim zaczniesz pracować i zebrać wymagania

Ayessare
Ayessare 25.05.2026, 11:00:37 via Wykop
  • 0
@balker: ciekawe gdzie sprawdzałeś bo z tego co ja widzę to większość cennikow nie podaje Bo jest to i dywidualna sprawa. Nawet jak już znalazłeś za te 5k netto to idźmy dalej.

Domena widać że się nie znasz bo te kilka złotych które możesz znaleźć to pierwszy rok w 99% przypadków I potem leci ładnie w górę. Serwer chcesz do tego dodać za 200? XD chyba statyczny hosting webowy nie
Wraczek
Wraczek
25.05.2026, 05:08:57
  • 389
No i git, kolejny dowód że elektorat koalicji to nie sekta. Miszalski się nie sprawdzał, więc out. Podobnie było z Kidawą która miała 2% poparcia.
Tymczasem po prawej stronie mocy ludzie zagłosują nawet na taboret, jeżeli będzie namaszczony przez słońce narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#referendum #kidawa #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 25.05.2026, 10:55:19 via Wykop
  • 0
elektorat został w domu


@winsxspl: zeby referendum wyszło na "nie" to frekwencji musiałoby być 70% I wszyscy nadmiarowi jednogłośnie musieliby dać na nie.

idź być dzbanem gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 25.05.2026, 09:15:03 via Wykop
  • 1
jakby którykolwiek z elektoratów patrzył jeszcze na jakość swojego kandydata


@Strigiformesman: przypomnieć Kidawe panie symetrysto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety wystawianie nieznanego człowieka z szemrana przeszłością ktory zbiera większość z przyklaskiem to domena pisowców
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
24.05.2026, 07:40:33
  • 95
#polityka
Hehe, tak się Was p0laczki robi w c--j@ . Jeszcze gawiedź szczęśliwa bo Unia pożyczy łaskawie kasę nie wiadomo na jaki procent w ramach programu SAFE. Tusk-Kaczyński niczym się nie różnią, ważne są partyjne bijatyki a nie obywatel
bero-telefon - #polityka
Hehe, tak się Was p0laczki robi w c--j@ . Jeszcze gawiedź sz...

źródło: 1000039136

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 24.05.2026, 13:02:27 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: Jak tak ładnie googlujesz to wstaw jeszcze treść ustawy mówiącej co należy zrobić z "zyskami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
06.05.2026, 14:40:38
  • 567
Jak wstawię taką grafikę to obraża to konfopisowców czy nie?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - Jak wstawię taką grafikę to obraża to konfopisowców czy nie?

#pol...

źródło: jak głosowali wyborcy nawrocki

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 06.05.2026, 23:25:28 via Wykop
  • 0
@cyckiseusmasz: otóż nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prawej też option y
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
04.05.2026, 07:53:31
  • 242
#polityka
Jak to jest ze najbardziej pro Unijne grupy społecznej to ludzie z wykształceniem wyższym, przedsiebiorcy, dyrektorzy etc a najbardziej anty Unijni są ludzie po podstawówce i bezrobotni.

Dziwnie to dziala, ze najgłośniej o złej UE ktora uciska naszych przedsiębiorców krzyczą bezrobotne Ziutki po podstawówce a nie sami przedsiebiorcy.
fidelio-fidelio - #polityka 
Jak to jest ze najbardziej pro Unijne grupy społecznej t...

źródło: 1000142308

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 04.05.2026, 09:47:10 via Wykop
  • 4
@fidelio-fidelio: Nie zapomnij o anty unijnych rolnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja ulubiona grupa
  • Odpowiedz
N331
N331
04.05.2026, 05:50:52
  • 557
Tu nie chodzi o żadną nową konstytucję, a łamanie obecnej. Otóż w obecnej jest jasno napisane kto rządzi. Weto to uprawnienie prezydenta, a nie element sprawiania władzy. Toteż władza nie rozkłada się na dwa ośrodki. A taką narrację silnie pcha prezydent. Gdy wetowanie to zwykły bandytym prezydenta. Gdzie znów konstytucja. Weto ma być na ustawy przede wszystkim niezgodne z konstytucją lub mające inne wady. A nie na podstawie widzi mi się i
N331 - Tu nie chodzi o żadną nową konstytucję, a łamanie obecnej. Otóż w obecnej jest...

źródło: 1000167509

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 04.05.2026, 09:37:59 via Wykop
  • 13
dokładnie to robi pan Karol. Polacy go wybrali i wypełnia wolę Polaków wetując te bzdury od rządu


@KOLEGAMAMY: połowa polakow wybrała "pana Karola" więc większą połowa która głosowała na rząd dostaje po dupie bo weto na widzimisię musi być

prawackie spiny już nawet ignorują logikę byle powiedzieć w "madry" sposob że ma być jak oni chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czego oczekiwać po wykształceniu podstawowym
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
03.05.2026, 17:03:17
  • 734
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Przypominam że jeszcze niedawno Pierdosław Smrodziński, szef Batyra, szczekał że nie może być prezydenta i premiera z jednego obozu, bo to patologia.

A dzisiaj Batyr ryczy że nie tak dalej być nie może, że władza rozkłada się na dwa ośrodki.

XdddDdDDDDD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 03.05.2026, 22:58:01 via Wykop
  • 0
@sebastian-podjadlo: a co to ma do rzeczy, mówimy o batyrze i kontrolujacym batyra, po co dodajesz osoby 3 to tego obiegu
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
03.05.2026, 13:55:29
  • 23
Serce człowieka bije około 100 000 razy dziennie.

Ma mniej więcej wielkość zaciśniętej pięści i waży od 250 do 350 gramów. Uderza średnio 2,5 miliarda razy w ciągu życia. Zbudowane jest z mięśni i składa się z czterech głównych części: dwóch przedsionków i dwóch komór. Przedsionki, znajdujące się w górnej części serca, przyjmują krew powracającą żyłami, natomiast komory, położone niżej, pompują krew dalej - do płuc lub reszty ciała.

Krew pozbawiona tlenu trafia najpierw
Ukiss - Serce człowieka bije około 100 000 razy dziennie.

Ma mniej więcej wielkość z...

źródło: Serce człowieka bije około 100 000 razy dziennie

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 03.05.2026, 19:03:56 via Wykop
  • 0
@MMMMMMMMMMM: nie googluj ewolucji w kontekście serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
03.05.2026, 15:23:57
  • 122
#bekazpisu #polityka
Jabby - #bekazpisu #polityka

źródło: Cupace20260503172300772

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 03.05.2026, 18:58:32 via Wykop
  • 16
@PanAlbert: mmm pan symetrysta, nie, to nawet nie jest blisko 556 doradców batyra, Nie wiem jak ty tu podobieństwo zobaczyłeś
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
02.05.2026, 12:12:14
  • 789
Wam też się zdarzyło przejąć kawalerkę starszego człowieka? #bekazpisu #polityka
szmichal - Wam też się zdarzyło przejąć kawalerkę starszego człowieka? #bekazpisu #po...

źródło: 1000069808

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 02.05.2026, 22:34:55 via Wykop
  • 0
@szmichal: NOR-MAL-NI
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
01.05.2026, 05:54:26
  • 118
#bekazpisu #zondacrypto #kryptowaluty #polityka
Skyr_401 - #bekazpisu #zondacrypto #kryptowaluty #polityka

źródło: 4387

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ayessare
Ayessare 01.05.2026, 08:23:53 via Wykop
  • 1
@szymonn226: Nie no co ty, zupełnie serio zamazali pasek w pain ie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking