Wpis z mikrobloga

@Antibambino:
Toć dobrze napisała. Widać, ze potrafi skleić kilka zdań do kupy bez ???? używania ???? pierdyliarda ???? emotek ???????????? co drugie słowo, jasno opisała czego oczekuje od relacji, odniosła się do popkultury więc masz o czym zagaić rozmowę. Ot - normalna dziewczyna jakich jest niewiele na tinderze. Ja tam właśnie taką żonę z tego ścieku wyłowiłem 3 lata temu. ¯\_(ツ)_/¯
@smk666: Moja teoria jest taka, że tam 1 na 1000 jest normalna. Ta może i nie jest jakaś bardzo zryta, ale jest odklejona. I już ci tłumaczę fragment jej opisu na ludzki:

* o tej 3 mogę też ulepić Ci pierogi, ale to tylko jeśli będziesz Chandlerem

*jeśli nie jesteś Chandlerem, to tylko dam Ci dupy i napiję się z Tobą wina

To nie jest laska do małżeństwa.
*jeśli nie jesteś Chandlerem, to tylko dam Ci dupy i napiję się z Tobą wina


@Antibambino:
Nie znam tak dobrze przyjaciół ale może chodzi o inne cechy tej postaci a nie wygląd? Zresztą widać, że to żarcik jest, ja tu nie widzę żadnych "czerwonych flag" a na pewno jest dużo lepiej niż u większości, dlatego nie rozumiem o co ta awantura. Na tinderze jest dużo więcej kwiatków, z których rzeczywiście można
@Antibambino: Ja pierdziu. Laska w mniej oklepany sposób pisze, że z wymagań ma chyba tylko to, aby facet nie był bezjajeczny, potrafił sklecić kilka zdań w interesujący sposób plus nawiązanie do jednego z popularniejszych seriali na świecie, co w sumie też można odbierać jako jakiś sposób selekcji (dla niej, bądź dla szukającego). Imho żadne odwalanie, fajny opis.