Wpis z mikrobloga

Wczoraj jakiś Mirek pytał jak ma delikatnie powiedzieć różowej żeby schudła kilka kilogramów.
Widział jej zdjęcia z przed poznania go i była chudsza o kilka kg i mu się bardziej podoba z tych zdjęć.

Co w tym dziwnego? Napisał też jej wagę.
Laska przy 174 waży 56 kilogramów, co jest idealną wagą przy takich proporcjach.

Te "kilka kg" wprowadziło by ją w niedowagę. Typ ofc usunął ten wpis jak ludzie zaczęli go krytykować w komentarzach, i pisać żeby dał jej spokój.
On i tak pewnie już rozpoczął swoją kampanie spierd0lenia, bo znam takich typów.

Sama z takim byłam. Powtarzał mi że podobają mu się chude dziewczyny i jak schudnę to będziemy dopiero szczęśliwi. W miejscach publicznych nie chciał mnie trzymać za rękę, bo twierdził że się wstydzi.
Powiedział też, że jak schudnę to przedstawi mnie rodzinie...

Przez tego debila popadłam w ogromne zaburzenia odżywiania i samoocena -100.
Tak manipulował, że zanim przejrzałam na oczy to minął rok.
Teraz patrząc na zdjęcia z tamtego czasu jestem pewna, że typ miał coś z banią. Wyglądałam super i ważyłam 58 kg przy 166m.
Schudłam do 51 kg i straciłam praktycznie biust oraz biodra. Twarz wychudzona i blada, włosy o połowę mniej, a ten idiota jeszcze mi mówił, że brakuje mi tylko 1 kg od wymarzonej i idealnej dla kobiety wagi.
Idealnej dla niego oczywiście, bo z tym jak ja się czuje, to się nie liczył.

Kolejny rok to ja dochodziłam do siebie. Takich facetów jest sporo i chyba nie są świadomi jak takie krytykowanie wagi i wyglądu wpływa na psychę u różowych.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zdrowie #zwiazki #odchudzanie #takaprawda
  • 106
58 kg przy 166m


@rzezbiarka: To nieźle ulana byłaś. Do wzrostu 174 cm by było, ale taka karlica tyle kilo? Nie dziwię się chłopu. XD

Ja ważę 75,5 kg przy 182 cm i czuję, że mogę trochę schudnąć do swojej optymalnej wagi, którą szacuję na 72 kg. (Jestem sportowcem.)

Najlepiej kupić sobie wagę Garmin Index i wtedy wszystko widać jak na dłoni. Sama waga to tam #!$%@?, bo ja mogę i
  • 44
@rzezbiarka
słuchaj. powiem ci szczerze. niski wzrost + ponad 50kg = brzydka baba bo zalana w dużej ilości tłuszczem. z takimi nie chce się człowiek ruchać nawet i nie ma tu mowy o atrakcyjności kiedy brakuje talii i jest tylko połączenie dupa-plecy jedną prostą linią. to jest obrzydliwe, 0 kobiecości . chłop dobrze zrobił że powiedział ci o chudnięciu a ty zachowujesz się jak księżniczka. za dużo macie nasrane we łbie i
Sama z takim byłam. Powtarzał mi że podobają mu się chude dziewczyny i jak schudnę to będziemy dopiero szczęśliwi. W miejscach publicznych nie chciał mnie trzymać za rękę, bo twierdził że się wstydzi.

Powiedział też, że jak schudnę to przedstawi mnie rodzinie...


@rzezbiarka: Jesli po takich tekstach nie strzelilas mu w pysk, albo nie zostawilas go z miejsca, to co ci mozna napisac?
Trafilas na #!$%@? toksycznego chlopa, ale zamiast trzezwo