Wpis z mikrobloga

nic tak nie uruchamia starych kobiet (30+) jak facet w ich wieku który ma dużo młodszą partnerkę xD
i tak wiem, że większość facetów po 30 ma bebzun i zakola, tylko nieliczni mogą sobie na coś takiego pozwolić

kiedyś byłem świadkiem jak 34 latek przyszedł ze swoją narzeczoną 24llvl na wesele to stare witaminki były całe czerwone na twarzy ze złości xD


#blackpill #zwiazki #seks #tinder #badoo #filmy #p0lka #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz N.....u - nic tak nie uruchamia starych kobiet (30+) jak facet w ich wieku który ma d...
źródło: comment_16622067894rF3kACYeSuFqOLbrKce01.jpg
  • 118
i 15 lat młodszą, szczupłą pannę. I moje rówieśniczki zawsze, ale to zawsze walą


@crazy_wolf: Moja jest 14 lat młodsza i nigdy, ale to nigdy nie słyszałem podobnych tekstów. Pewnie zależy to od środowiska w którym się obracasz. Aczkolwiek w jakimś sensie rozumiem to co do ciebie mówią, w innej sytuacji też pewnie miałbym podobne rozkminy.
tylko nieliczni mogą sobie na coś takiego pozwolić


@NadmiarNiedoboru: Czy ja wiem. Jak nie jesteś jakoś bardzo odpychający to znajdziesz. Sam jestem niski i brzydki, par na takim Tinderze mam więc tyle co kot napłakał. Jednak mimo 36 lat na karku, połowa z nich to młode 20-24 letnie dziewczyny. Myślę, że jak jesteś atrakcyjnym zadbanym i ustawionym facetem, to znalezienie takiej młodej sarenki to nie problem.
@NadmiarNiedoboru:
The Irishman was amazing. It was amazing. It was great. Long, but amazing. It wasn’t the only epic movie. Once Upon a Time in Hollywood, nearly three hours long. Leonardo DiCaprio attended the premiere and by the end his date was too old for him. Even Prince Andrew was like, “Come on, Leo, mate.You’re nearly 50-something.”
Pobierz Bromatologia - @NadmiarNiedoboru: 
The Irishman was amazing. It was amazing. It was ...
źródło: comment_1662222843KymDUlFPDTBFEcwZxnPdnm.jpg
Zależy, ja mam prawie 45, moja żona w tym roku 27, układa nam się serio zajebiście, jest o wiele większy power niż w poprzednim małżeństwie. Fakt że kilka znajomych w podobnym wieku głupio komentuje, najczęściej, że "jest z nim dla kasy" albo że "pewnie i tak ma młodszego na boku". Zwykle prostackie gadanie. Cała resztą społeczeństwa po za jakimiś pojedynczymi przypadkami normalnie reaguje, zwłaszcza, że staram jakoś dbać o siebie i trzymać